صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 110

موضوع: ارسال ریز نمرات رسمی از دانشگاه اميركبير

پیش فرض پاسخ : ارسال كارنامه و دانشنامه از اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط yashar
    سلام
    1. من کارنامه لیسانس فارسی و انگلیسی (با مهر در تمام صفحات) در پاکت مهر و موم شده از امیرکبیر گرفتم.
    آیا این کارنامه ها official محسوب میشن؟ یا باید حتما کارنامه فارسی با مهر وزارت علوم رو میبردیم دارالترجمه؟
    2. بعضی از دانشگاه ها مدرک فارسی (دانشنامه) رو هم بصورت original میخوان، آیا اگر کپی دانشنامه رو بدم آموزش کل مهر دانشگاه بزنه و بذارم داخل پاکت و بعد مهر و موم کنن، این مدرک قابل قبول خواهد بود؟
    1- بله
    2- دانشنامه رو وقتی میبری برای ترجمه، خودشون کپی رو هم باهاش مهر و موم میکنن که همون کافیه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارسال كارنامه از اميركبير

میشه بگید شما چکار کرددی که همه صفحا هارامهر زدن؟

بهشون بگید مهر میکنن.

برای سوئد توی استودرا گفته که :
    Documents should be in the original language, and in officially certified translations into Swedish, English, French or German, if the original documents are in a language other than the Scandinavian languages.
    حالا من که از امیرکبیر کارنامه انگلیسی با مهر روی تمام صفحات و روی پاکت گرفتم و یک ترم دیگه هم دارم، باید کارنامه فاریسی رو هم (که مهر و امضا شده) بفرستم یا نه؟ لازمه؟ اینکه مهر وزرات علوم و دادگستری نداره، اشکالی ایجاد نمی کنه؟

من یه نامه هم از مدیر آموزش روابط بین الملل دانشگاه(امیرکبیر) هم گرفتم(با مهر و امضا انگلیسی) که نشون میده من به موقع فارغ التحصیل میشم.

می ترسم کارنامه فارسی مهر شده رو که بفرستم فکر کنه کارنامه انگلیسیه ترجشه و اونجا بگه که چرا مهر وزارت علوم و دادگستری نداره!!!

چی کار کنم؟
    If you fail to plan,you plan to fail

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

سلام
    من امروز (22 دیماه 87) پلی تکنیک بودم.
    1- کارنامه انگلیسی روی سربرگ مخصوص دانشگاه رو بدون مهر کردن صفحاتش, توی یک پاکت در بسته مهر شده بهم دادن. آیا این official حساب میشه؟
    2- همون روش رو برای کارنامه فارسی هم انجام می دن. آیا اون هم official فارسی حساب میشه؟
    3- اگه جواب های فوق مثبت هست پس بردن کارنامه به وزارت علوم و مهر کردن و ترجمه رسمی اون به چه درد می خوره؟
    4- اگه جواب های فوق منفی هست پس یعنی باید به تعداد دانشگاهها کارنامه فارسی ببریم وزارت خونه و مهر کنیم یا همون کپی دارالترجمه کافیه؟
    5- ممنون
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrjalali
    سلام
    1- کارنامه انگلیسی روی سربرگ مخصوص دانشگاه رو بدون مهر کردن صفحاتش, توی یک پاکت در بسته مهر شده بهم دادن. آیا این official حساب میشه؟
    2- همون روش رو برای کارنامه فارسی هم انجام می دن. آیا اون هم official فارسی حساب میشه؟
    3- اگه جواب های فوق مثبت هست پس بردن کارنامه به وزارت علوم و مهر کردن و ترجمه رسمی اون به چه درد می خوره؟
    4- اگه جواب های فوق منفی هست پس یعنی باید به تعداد دانشگاهها کارنامه فارسی ببریم وزارت خونه و مهر کنیم یا همون کپی دارالترجمه کافیه؟
    5- ممنون
    من دو هفته ی پیش از امیرکبیر ریز نمراتم را گرفتم! تو پاکت نذاشتن! خودم باید پاکت براش پیدا می کردم، بعد هم می بردم یه جای دیگه که تمام صفحه هاشو مهر بزنه، بذاره تو اون پاکته، اونو هم مهر بزنه!! ظرف همین دو هفته مدلشون عوض شده؟؟؟؟

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

نقل قول نوشته اصلی توسط fakhteh_63
    من دو هفته ی پیش از امیرکبیر ریز نمراتم را گرفتم! تو پاکت نذاشتن! خودم باید پاکت براش پیدا می کردم، بعد هم می بردم یه جای دیگه که تمام صفحه هاشو مهر بزنه، بذاره تو اون پاکته، اونو هم مهر بزنه!! ظرف همین دو هفته مدلشون عوض شده؟؟؟؟
    نه عوض نشده. تقریبا تمام مراحل همونه که شما هم گفتین. فقط هوس کرده بودن همه صفحاتش رو مهر نکنن. همین. :
    پلی تکنیکه دیگه. هر روز تغییر و تحول و تهوع.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

نقل قول نوشته اصلی توسط mrjalali
    سلام
    5- ممنون
    سلام
    1 و 2. معمولا برای مرحله اول پذیرش کافیه (بعضی دانشگاه ها قبول نکردند ولی پارسال همه دانشگاه هایی که من فرستاده بودم قبول کردن)
    3. شما بعد از اینکه پذیرفته شدید باید اصل مدارک رو یا براشون بفرستید یا اینکه با خودتون ببرید تا هنگام ثبت نام نشون بدید.
    4. شما مگه الان میتونید کارنامه رو ببرید وزارت علوم و مهر کنید؟ مدرک رو خریدید؟ در هر صورت اگه اینطوره بهتره که ببرید و مهر کنید و ترجمه کنید. در مورد سوال هم بله همون کپی های دارالترجمه که مهر دادگستری و وزارت خارجه رو داره قبوله.

شاد باشی
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

Junior Member

سلام به همه

من ديروز رفتم اميركبير و در ضمن فرآيند آزاد كردن مدرك و گرفتن دانشنامه، تقاضاي كارنامه انگليسي و فارسي كردم. آقاي صداقت كيا (فارغ التحصيلان) ازم پرسيد كه مهر دار مي خوام يا عادي من گفتم مهردار. كاغذ تقاضا را بردم طبقه اول پيش اون خانم يك كمي بد اخلاق .بعد از حدود نيم ساعت مركز انفورماتيك كارنامه هاي منو تحويل داد البته برخلاف پست يكي از دوستان كه قبلا گفته بود، شيك و پيك نبود از همون كاغذهاي پرينت معمولي. بعد اومدم بالا دفتر. همه صفحات رو مهر زد و چند تا پاكت هم برداشت مهر زد داد بهم. حالا اينا ايشالا official ديگه نه؟ در ضمن بچه هاي اميركبير كه مي خواهيد براي آزاد سازي مدرك پيش آقاي عباسي بريد. يك سري مدارك شامل 2 قطعه عكسو فتوگپي فيش حقوقي و صفحه اول دفترچه بيمه و كپي حكم اگر شاغليد و كپي گواهي كارشناسي ارشد اگر داريد رو مي خواهد.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business PhD (OIS) - U of Alberta

دوستان سلام.
    من مشغول تحصیل تو مقطع ارشد دانشگاه امیر کبیرم. این دانشگاه عزیز در اقدامی جالب مدتی به دانشجویان در حال تحصیل ریز نمره نمی داد (فارسی و انگلیسی)! از قرار معلوم تعدادی از اساتید گرامی دور هم جمع شده بودند و این تصمیم رو گرفته بودند. بعد از یکی دو هفته تصمیم گرفتند که ریز نمره فارسی رو بدند و یه مهر هم از طرف تحصیلات تکمیلی دانشگاه روش بزنن. البته این مدرک ارزش ترجمه نداره، چون مهر وزارت علوم روش نیست. من الان موندم چیکار کنم. اگه لطف کنین راهنمایی کنید خیلی ممنون می شم. البته دانشگاه ریزنمره انگلیسی رو هم می ده اما مهر نمی زنه روش. بیشتر دانشگاه ها نه تنها مهر و امضا می خوان، بلکه ریز نمره بایستی در پاکت مهر و موم شده هم باشه که دانشگاه نمی ده!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)