صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 110

موضوع: ارسال ریز نمرات رسمی از دانشگاه اميركبير

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارسال كارنامه از اميركبير

من در حال تحصیلم تو مقطع لیسانس! 1 واحد دارم.
    ریز نمره فارسی و انگلیسی، هر کدوم یک نسخه، اونم خود دانشکده میده، بیشتر میخوای برو کپی بگیر خودت، مهر هم نمیزنیم، ارزش ترجمه هم نداره. فردا هم بیای همینه!
    با دانشگاههایی که دارم براشون اقدام می کنم در میون گذاشتم قضیه رو، تا الان دوتاشون جواب ندادن. بقیه اوکی دادن و گفتن که غیر رسمی بفرست یه کاریش می کنیم، ولی پذیرش گرفتی باید رسمی بفرستی حتما!
    حالا می خوام ببینم غیر رسمی که میگن، همین دو ورق A4 رو به عنوان غیر رسمی قبول می کنن؟ نه کاغذ بافت داره، نه مهر داره، نه هیچی... پاکت با آرم انگلیسی از در ولیعصر باید بگیرم؟ پاکت رو مهر کنم؟ کلا چیکارش کنم که خودم روم بشه بفرستمش؟

سلام دوستان

خواستم ببینم میشه همون کارنامه انگلیسی دانشگاه رو که مهر هم داره به عنوان official فرستاد یا باید حتما داد دارالترجمه و به تایید دادگستری و وزارت امور خارجه رسوند؟

ممنون

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business PhD (OIS) - U of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط dragonfly نمایش پست ها
    سلام دوستان

خواستم ببینم میشه همون کارنامه انگلیسی دانشگاه رو که مهر هم داره به عنوان official فرستاد یا باید حتما داد دارالترجمه و به تایید دادگستری و وزارت امور خارجه رسوند؟

ممنون

سلام

همون اوکی هست. روش ننوشته unofficial؟ قبلا کارنامه رو اینجوری نمیدادن دست بچه ها، فقط میشد مستقیم فرستاد واسه دانشگاهی که می خواستی. البته برخی دانشگاه ها ازتون می خوان که کارنامه مستقیم از دانشگاه ارسال بشه، دقت کنید به این موضوع.

موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman.hidaji نمایش پست ها
    سلام

همون اوکی هست. روش ننوشته unofficial؟ قبلا کارنامه رو اینجوری نمیدادن دست بچه ها، فقط میشد مستقیم فرستاد واسه دانشگاهی که می خواستی. البته برخی دانشگاه ها ازتون می خوان که کارنامه مستقیم از دانشگاه ارسال بشه، دقت کنید به این موضوع.

موفق باشی
    ممنون از راهنماییتون. الان هم همینطوره، من اصلا کارنامه رو ندیدم و نمیدونم روش نوشته unofficial یا official!
    شیرینی یکبار پیروز شدن به تلخی صد بار شکست خوردن میارزد. (سقراط)

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم‌افزار، امیرکبیر

متاسفانه این دانشگاه خراب شده به دلایل نامعلومی، در کارنامه پست شده که هیچ جاییش هم تایید آموزش نداره، هر چهار خط یکبار بزرگ نوشته Unofficial.

تنها نقطه‌ی قوتش اینه که پاکتش را مهر و موم میکنن ظاهرا و اینکه از طرف دانشگاه پست میشه.
    خیلی از دانشگاههای آمریکا و حتی کانادا با این عقده‌ای بازی دانشگاه مشکلی نداشتن خداروشکر، ولی خوب چندین مورد مشکل هم پیش اومد که کاریش نمیشه کرد.

امروز نامه‌ای که دانشگاه شریف صادر میکنه برای کارنامه را داشتم می‌دیدم، و با خودم فکر میکردم چهار سال پیش عجب غلطی کردم.

سلام دوستان

کسی می تونه راهنمایی کنه که:
    ۱- الان روند گرفتن مدارک OFFICIAL از امیرکبیر چطوریه؟
    ۲- خود دانشگاه میفرسته یا خودمون باید بفرستیم؟
    ۳- باید حتما مدرکو خرید؟
    ۴- من در حال حاضر سربازم. سرباز بودنم واسه گرفتن مدارک مشکلی که ایجاد نمی کنه؟

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم‌افزار، امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط mnavaki نمایش پست ها
    سلام دوستان

۳- باید حتما مدرکو خرید؟

ممنون
    شما چون سرباز هستید مشکلی ندارید. پاشید برید طبقه هشت نساجی بگید می‌خواهید مدرک را بخرید. اونجا شماره حساب می‌دن و مراحلش را می‌گن.

خود دانشگاه فقط غیر رسمی پست می‌کنه. هرچند همونطور که گفتم دانشگاه‌های معدودی با این مسئله مشکل دارن.

نه اجباری نیست برای اپلای. ولی اگر بخرید می‌تونید کارنامه رسمی توی مدارک بگذارید که خوب هزینه‌اش خیلی بالاست اینطوری.

نه، مشکلی نداره و بهتون می‌دن مدرک را.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mnavaki نمایش پست ها
    سلام دوستان

۳- باید حتما مدرکو خرید؟

ممنون
    سلام. من از شرایط دقیقتون اطلاع ندارم ولی بهتون پیشنهاد میکنم سربازی رو تموم کنید.بعد میتونید از دوران سربازیتون به عنوان سابقه ی کار استفاده کنید و مدرک رو اینجوری آزاد کنید. یا اصلا پول ندید یا کمتر بدید.

Junior Member

سلام من مقطع ارشد را از امیرکبیر فارغ التحصیل شدم اما هنوز مدرکم را آزاد نکردم. ولی دانشگاه کارشناسیم کارنامه رسمی را خودش برای دانشگاه ها ارسال می کنه. در اینصورت باید هر دانشگاه مجزا ریزنمراتشو بفرسته یا می تونم بگم امیرکبیر مدارک ترجمه شده را برای دانشگاه کارشناسیم بفرسته و اون همه را پست کنه؟ می خواستم بدونم اگر مدرک کارشناسیم را آزاد نکنم (چون بهم ریز نمره میده) می تونم مدرک امیرکبیر را با سابقه کارم آزاد کنم تا بتونم کارنامه رسمی بگیرم. اصلاً لازم هست خود دانشنامه هم ترجمه بشه و به دانشگاه ها ارسال بشه؟ (که اگر اینطور باشه باید مدرک کارشناسی را هم آزاد کنم!!!)

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mrsandy نمایش پست ها
    سلام من مقطع ارشد را از امیرکبیر فارغ التحصیل شدم اما هنوز مدرکم را آزاد نکردم. ولی دانشگاه کارشناسیم کارنامه رسمی را خودش برای دانشگاه ها ارسال می کنه. در اینصورت باید هر دانشگاه مجزا ریزنمراتشو بفرسته یا می تونم بگم امیرکبیر مدارک ترجمه شده را برای دانشگاه کارشناسیم بفرسته و اون همه را پست کنه؟ می خواستم بدونم اگر مدرک کارشناسیم را آزاد نکنم (چون بهم ریز نمره میده) می تونم مدرک امیرکبیر را با سابقه کارم آزاد کنم تا بتونم کارنامه رسمی بگیرم. اصلاً لازم هست خود دانشنامه هم ترجمه بشه و به دانشگاه ها ارسال بشه؟ (که اگر اینطور باشه باید مدرک کارشناسی را هم آزاد کنم!!!)
    سلام
    شما بيا ي لطفي كن و به راههاي در رو فكر نكن. مثلا همين ارشدت را بخواي بگيري ازت ي نامه از دانشگاه ليسانست ميخوان كه بگن ايشون ليسانس را آزاد كردن. اين نامه الزاميه و تا ليسانس آزاد نشه اين نامه بهت داده نميشه. شايد كپي دانشنامه ليسانست را هم اميركبير بخواد (اينو مطمئن نيستم)
    ضمنا شما وقتي ريزنمره داري بايد دانشنامه هم داشته باشي، وقتي دانشنامه داري بايد ريزنمره هم داشته باشي. دانشگاه ليسانست بدون اينكه آزاد كرده باشي مدركتو، داره ريزنمره اونم انگليسي ميفرسته؟ اين كار را نميكنه! اشتباه ميكني، مگه اينكه منظورت غير رسمي باشه. دليلش هم اينه كه تا مدارك شما مهر وزارت علوم، خارجه و دادگستري نداشته باشه بهش رسمي نميگن. رسمي بودن يعني داشتن اين مهرها!
    شما براي اينكه بتوني بعد از پذيرش ثبت نام كني مجبوري هر دو مدركت را آزاد كني، برخي از دانشگاهها تا زمان ثبت نام هم بهت فرصت ميدن مدارك اصلي رسمي ارائه كني بعضي هم همان زمان اپلاي ازت ميخان
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)