صفحه 9 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 110

موضوع: ارسال ریز نمرات رسمی از دانشگاه اميركبير

Junior Member nano572 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارسال كارنامه از اميركبير

من لیسانس و ارشد امیرکبیر بودم، هنوز مدارکمو آزاد نکردم، گذاشتمش واسه کاریابی، روند گرفتن ریزنمره تو امیرکبیر چجوریه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

سلام
    کسی اطلاع داره که کارنامه انگلیسی که دانشگاه امیرکبیر پست می کنه به دانشگاه های درخواستی ما، روش نوشته شده unofficial یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe_dr نمایش پست ها
    سلام
    کسی اطلاع داره که کارنامه انگلیسی که دانشگاه امیرکبیر پست می کنه به دانشگاه های درخواستی ما، روش نوشته شده unofficial یا نه؟
    فکر کنم غیر رسمیه ولی تماس بگیرید بپرسید این شماره تلفن ها http://edu.aut.ac.ir/iCMS/au/?f=p1&s...ch&l=1&_p_st=1

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر

بچه ها من ترجیح میدم تا زمانی که ویزا نگرفتم ریسک نکنم برای خریدن مدرک. حالا سوالی که داشتم اینه که امکانش هست با دانشنامه و ریزنمرات غیر رسمی اپلای کنم و دانشنامه رسمی رو زمانی که خودم دارم میرم، براشون ببرم؟
    البته مدرک لیسانسمو آزاد کردم فقط مدرک فوقم رو ار امیرکبیر باید آزاد کنم.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedmech نمایش پست ها
    بچه ها من ترجیح میدم تا زمانی که ویزا نگرفتم ریسک نکنم برای خریدن مدرک. حالا سوالی که داشتم اینه که امکانش هست با دانشنامه و ریزنمرات غیر رسمی اپلای کنم و دانشنامه رسمی رو زمانی که خودم دارم میرم، براشون ببرم؟
    البته مدرک لیسانسمو آزاد کردم فقط مدرک فوقم رو ار امیرکبیر باید آزاد کنم.
    با تشکر
    بله میشه خوبیش اینه که امیرکبیر نمره ی لاتین رو مستقیم مهر دانشگاه میزنه میفرسته برای خارج که خودش رسمیت بهش میده غیر از این خیلی از دانشگاهها اصلا رسمی رو تا موقع پذیرش قطعی نمی خوان

با سلام،

دوستان کسی میدونه که آیا امکانش هست که دانشگاه بدون حضور شخص متقاضی، کارنامه رو برای دانشگاه مورد نظر بفرسته یا؟ مثلا ما از طریق ایمیلی چیزی درخواست بدیم، اونا خودشون بفرستن!
    چون میدونم که دانشگاه شریف این کار رو میکنه و اگه بهشون ایمیل بزنی، برات میفرستن! حالا خواستم بدونم امیر کبیر هم این کا رو میکنه یا نه؟

پیشاپیش ممنون
    شیرینی یکبار پیروز شدن به تلخی صد بار شکست خوردن میارزد. (سقراط)

Junior Member

سلام؛

دوستان خیلی از دانشگاهها موقع اپلای تاکید می کنن ترانسکریپت رو آنلاین بفرستین ولی امیرکبیر میگه ما بهتون نمیدیمش و خودمون براتون پست می کنیم !! کسی می دونه باید چیکار کرد؟؟ اون کارنامه غیررسمی لاتین تو پورتال که امضا و مهر نداره رو نمیشه آنلاین فرستاد؟؟ لطفا اگه میشه و می تونید سریعا راهنماییم کنید.

ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط arminia نمایش پست ها
    سلام؛

دوستان خیلی از دانشگاهها موقع اپلای تاکید می کنن ترانسکریپت رو آنلاین بفرستین ولی امیرکبیر میگه ما بهتون نمیدیمش و خودمون براتون پست می کنیم !! کسی می دونه باید چیکار کرد؟؟ اون کارنامه غیررسمی لاتین تو پورتال که امضا و مهر نداره رو نمیشه آنلاین فرستاد؟؟ لطفا اگه میشه و می تونید سریعا راهنماییم کنید.

ممنونم.
    دوست عزیز اگه منظورتون موقع پر کردن فرم اپلای هست همینکه کارنامتون رو اسکن کنید و بعد اپلودش کنید کافیه و اگه تاکید دارن که مهر داشته باشه، باید کمی هزینه کنید و بدین دارالترجمه براتون ترجمه رسمی بکنه و همون رو اپلود کنین کاری که من برای خودم کردم و همه جا هم قبول کرد.)
    ولی اگه منظورتون اینه که کارنامه رو به صورت انلاین بفرستن، متاسفانه حداقل تا جایی که من میدونم امیرکبیر این کار رو براتون نمیکنه. ولی خیلی از دانشگاه ها هم این رو میدونن و حتی اشاره میکنن که اگه دانشگاهتون نمیتونه انلاین کارنامه رو بفرسته، همون به صورت عادی بفرستین.
    و نکته مهم اینجاست که دانشگاه به هیچوجه بهتون کارنامه ای نخواهد داد که روش نوشته شده باشه " آفیشیال" و در واقع همیشه مینویسه "آنافیشیال"!!!! ولی کاری که شما میتونین بکنین اینه که همون ترجمه رسمی توسط دارالترجمه ( که دارای مهر هست) رو بذارین تو پاکت، ببرین دانشگاه، یه جایی هست که کلی مهر روش براتون میزنه و چسب میزنه و بعد براتون میفرستن که همین معادل آفیشیال خواهد بود!
    راستی دوست عزیز ممکنه اگه گذارتون به دانشگاه افتاد، سوال من رو که در بالا ذکر شده بپرسین و جوابش رو اینجا بذارین. آخه من ایران نیستم و ویزام هم سینگل هست و میخوام اپلای کنم و نیاز مبرم به کارنامه دارم!
    شیرینی یکبار پیروز شدن به تلخی صد بار شکست خوردن میارزد. (سقراط)

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dragonfly نمایش پست ها
    با سلام،

دوستان کسی میدونه که آیا امکانش هست که دانشگاه بدون حضور شخص متقاضی، کارنامه رو برای دانشگاه مورد نظر بفرسته یا؟ مثلا ما از طریق ایمیلی چیزی درخواست بدیم، اونا خودشون بفرستن!
    چون میدونم که دانشگاه شریف این کار رو میکنه و اگه بهشون ایمیل بزنی، برات میفرستن! حالا خواستم بدونم امیر کبیر هم این کا رو میکنه یا نه؟

پیشاپیش ممنون
    سلام.
    مسئول فارغ التحصیلان خانم مطیعی و یکی دیگه از همکاراشون هستن. و جواب تلفن رو خیلی خوب می دن برعکس جاهای دیگه ی دانشگاه.
    یا خودتون یایکی از اعضای خانواده زنگ بزنید کامل ازشون بپرسید.
    شمارشون توی این لیست هست.
    بازم من اگر این چند روزه رفتم اون جا می پرسم براتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    سلام.
    مسئول فارغ التحصیلان خانم مطیعی و یکی دیگه از همکاراشون هستن. و جواب تلفن رو خیلی خوب می دن برعکس جاهای دیگه ی دانشگاه.
    یا خودتون یایکی از اعضای خانواده زنگ بزنید کامل ازشون بپرسید.
    شمارشون توی این لیست هست.
    بازم من اگر این چند روزه رفتم اون جا می پرسم براتون.
    بله رئیس اداره فارغ التحصیلان خانم مطیعی هستند که معمولا خوش برخورد و خوش اخلاقند (یادش به خیر اون موقعا که ما توی دانشگاه بودیم خانم مطیعی کارمند تازه نفسی بود و هنوز رئیس نشده بود خوش اخلاق تر هم بود) اما کار صدور و ارسال کارنامه انگلیسی رو تماما خانم مسؤول مرکز انفورماتیک و ارتباطات که فامیلیشون یادم نیست انجام میدن که به اندازه خانم مطیعی خوش اخلاق نیستند. درخواست و ارسال کارنامه انگلیسی هم نیاز به واریز کردن هزینه صدور کارنامه و هزینه ارسالش به دو تا بانک مختلف و پر کردن سه چهار تا فرم داره فکر نمی کنم زیر بار برن خودشون انجام بدن، احتمالا نهایتا میگن یکی از اقوامتون بفرستید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)