صفحه 11 از 29 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 286

موضوع: bedingte Zulassung پذیرش مشروط به شرکت در کلاس زبان و دادن امتحان DSH در دانشگاه

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng., TU Braunschweig

پیش فرض پاسخ : پذیرش مشروط دارم. برم سفارت یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mansour_miri نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی های شما دوست عزیز :

اما من الان درست یه چیزو متوجه نشدم و اون : این قسمتی بود که گفتید باید تو 6 ماه مدرکشو بگیره ؟ یعنی باید تا کاراشو می کنه و ویزاشو میگیره ایران مدرک Test-daf شو بگیره و موقع ثبت نام ببره .. یا نه داستان طور دیگه ایهه ؟؟

یکم توضیحتون تو این قسمت گژتابی داشت من خوب متوجه نشدم ..
    والا سفارت عملاً مدرک زبان حداقلی خودش یعنی ب1 رو میخواد و بعید میدونم گیر بده ... هرچند مطمئن نیستم و باید مطمئن بشید از طریق خود سفارت ... دقیقا معنی اون 6ماه اینه که شما قبل از ورود به دانشگاه، باید مدرک زبان مورد نظر رو ارائه بدید ...

ببینید اینطوری بگم بهتون که این بیشتر به درد آلمان میخوره به نظرم تا ایران ... من خودم اینجا تا ب2 رو خوندم و آخراش حس میکردم دیگه بازدهی دلخواهم رو نداره ... من به شخصه پیشنهاد میکنم شما پذیرش زبان و مستر رو از دانشگاه دیگه ای بگیرید و برید سفارت با اون، در نهایت با داشتن ویزا میتونید برید کارلزروهه. دقیقاً کاری که من دارم انجام میدم و در عرض دو هفته آینده میرم آلمان برای شروع کلاس هام. بعد از گرفتن DSH2 در عرض 5ماه آینده، تا 15 ژانویه 2015 وقت دارم تا برای کارلزروهه از همونجا برای ترم تابستون اپلای کنم.

کلاً سختی شما ایران و سفارت آلمانه! بعدش دیگه مشکلات قابل حله! سخته، اما نشدنی نیست

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahyarde نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه داخل نامه پذیرش حرفی ار پذیرش لیسانس نزده باشه و فقط نوشته باشه که در فلان تاریخ باید در آزمون تعیین سطح زبان شرکت کنه، با این نامه میشه ویزا گرفت؟
    ممنونم
    در پست دیگتون جواب دادم کامل

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط advanced نمایش پست ها
    با تایید صحبت های شما اما یک نکته رو لازم هست تصحیح کنم که دانشگاه برانشوایگ رسما در سایتش برای مستر اعلام کرده که:

که فکر کنم طبق دسته بندی های شما شماره2 مورد دوم بشه.
    به احتمال زیاد حق با شماست.

اما لازمه تاکید کنم که تمام دانشگاه ها جمله مشابهی دارن که برای ورود مستقیم به دانشگاه با مدرک ذکر شده هستش. من حدس میزنم قبلا با ب.2.2 ادمیشن میدادن و الان شده DSH2 که معادل س2 گوته هستش. برای همین بعید میدونم کلاس های گرون آمادگی زبانش رو برداشته باشه... من خودم بیخیال شدم چون حدود 900یورو در هر ماه بود اگر اشتباه نکنم ... البته باید بیشتر تحقیق کنم که الان فرصتش رو ندارم متاسفانه.

دوستان منم پذیرش مشروط دکترا گرفتم. چون رشتمو تغییر دادم گفتن یک سال بیا اگه از پسش بر اومدی دکترا رو شرو کن. حالا میخوام بدونم باید چه مدارکی با خودم به سفارت ببرم برای ویزا. سفرت من به عنوان دانشجوی دکتری میپذیره یا ارشد؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط golnoushsh نمایش پست ها
    دوستان منم پذیرش مشروط دکترا گرفتم. چون رشتمو تغییر دادم گفتن یک سال بیا اگه از پسش بر اومدی دکترا رو شرو کن. حالا میخوام بدونم باید چه مدارکی با خودم به سفارت ببرم برای ویزا. سفرت من به عنوان دانشجوی دکتری میپذیره یا ارشد؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.
    این چیزی که می گم لطفا دوستان مجرب هم تایید کنند چون خیلی مطمئن نیستم.
    این روند شما تو آلمان که معمولا در دوره دکتری کورس ارائه نمی دن رخ می ده و سال اول یه اسم خاصی داره و در واقع یه نوع رابط بین مسترهای کشورهای دیگه با دوره های اونهاست البته همه دانشگاهها این رو ندارن. شما باید مدارکتون رو کامل ببرین برای ویزا یعنی به عنوان دانشجوی PhD و همراه مدارک فوقتون.

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش در رشته هاي آلماني زبان - بدون داشتن مدرك زبان - ممكن است؟

سلام به همه ی دوستای مجازی گلم
    من میخوام مهر ماه امتحان b1 بدم ، می خوام بدونم الآن می تونم برای پذیرش از fhها اقدام کنم؟ یا همون پذیرش مشروط میدن FHها؟لطفا راهنمایی کنید( راستی برای ترم تابستون میخوام پذیرش بگیرم, April)
    ویرایش توسط meysamfaghan : June 16th, 2014 در ساعت 04:30 PM

Junior Member

سلام من 8 سال گپ تحصیلی دارم و الان نمی دونم واسه آلمان اقدام کنم یا نه ؟
    چون می گن به خاطر گپ بهت ویزا نمی دن اقدام نکن .الان سردر گم و گیجم چه قدر این مساله واقعیت داره ؟
    از طرفی ام می ترسم برم و به خاطر این مساله reject کنن
    لطفا راهنمایی کنین

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط jmo نمایش پست ها
    سلام من 8 سال گپ تحصیلی دارم و الان نمی دونم واسه آلمان اقدام کنم یا نه ؟
    چون می گن به خاطر گپ بهت ویزا نمی دن اقدام نکن .الان سردر گم و گیجم چه قدر این مساله واقعیت داره ؟
    از طرفی ام می ترسم برم و به خاطر این مساله reject کنن
    لطفا راهنمایی کنین
    اگه بتونين اين گپ رو توجيح کنين، مثل اينکه کار ميکردين و اين حرفا بعيده مشکلی ايجاد کنه، بری ونها مهمه که بيکار نگشتين

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش در رشته هاي آلماني زبان - بدون داشتن مدرك زبان - ممكن است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamfaghan نمایش پست ها
    من میخوام مهر ماه امتحان b1 بدم ، می خوام بدونم الآن می تونم برای پذیرش از fhها اقدام کنم؟ یا همون پذیرش مشروط میدن FHها؟لطفا راهنمایی کنید( راستی برای ترم تابستون میخوام پذیرش بگیرم, April)

بله، میتونید اقدام کنید. فکر میکنم پذیرش مشروط میدهند بهتون.
    موفق باشید.

Member aghanimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wirtschaftsinformatik-WWU MÜnster

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamfaghan نمایش پست ها
    ارتباط تنگاتنگ با FH یا Universität بودنش نداره ولی معمولا پذیرش مشروط رو میتونید با یه ایمیل ساده از Berater هر دانشگاهی بپرسید که بهتون میدن یا نه که 90% میدن. ولی واسه سفارت نیاز به B1 دارید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)