صفحه 12 از 29 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 286

موضوع: bedingte Zulassung پذیرش مشروط به شرکت در کلاس زبان و دادن امتحان DSH در دانشگاه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تربیت بدنی

پیش فرض پاسخ : پذیرش مشروط دارم. برم سفارت یا نه؟

از دوستان اگر کسی میتونه به من کمک کنه من می خوام پذیرش بگیرم ولی مدرک زبان آلمانی ب1 ندارم هنوز چجوری میتونم پذیرش مشروط بگیرم ؟
    ویرایش توسط MMoHH : July 11th, 2014 در ساعت 09:55 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط sinakosari نمایش پست ها
    از دوستان اگر کسی میتونه به من کمک کنه من می خوام پذیرش بگیرم ولی مدرک زبان آلمانی ب1 ندارم هنوز چجوری میتونم پذیرش مشروط بگیرم ؟
    سلام. بسیاری از دانشگاههای آلمان هستند که کلاس از A1 دارن و میتونید کاملا از صفر شروع کنید اونجا به آلمانی خوندن ( هزینه کلاس ها غالبا زیاده)
    ولی دقت کنید پذیرش مشروط هم داشته باشید سفارت حداقل ازتون B1 رو میخواد. عجله نکنید همینحا حداقل تا B1 رو بخونید و بعد پذیرش بگیرید واسه کلاس B2 (پذیرش مشروط یک رشته دانشگاهی).
    موفق باشید

Junior Member

سلام
    دانشگاه آگزبورگ به من پذیرش مشروط تو رشته Informatik und Multimedia داده. مدرک زبان من ب2 هست و امتحان تست داف هم دادم که جوابش اول مرداد میاد. این دانشگاه رنک بالایی نداره. حالا به نظرتون با پذیزش این دانشگاه برای ویزا اقدام کنم یا نه؟
    (هدفم از اپلیکیشن تو این دانشگاه هم دقیقا همین بود که زود پذیرش بگیم و برای ویزا اقدام کنم اما یکی از دوستان از Hochschule Stuttgart پذیرش گرفته و سفارت قبول نکرده!!! برای همین دودل شدم الان)

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط joe_nilo نمایش پست ها
    سلام
    دانشگاه آگزبورگ به من پذیرش مشروط تو رشته Informatik und Multimedia داده. مدرک زبان من ب2 هست و امتحان تست داف هم دادم که جوابش اول مرداد میاد. این دانشگاه رنک بالایی نداره. حالا به نظرتون با پذیزش این دانشگاه برای ویزا اقدام کنم یا نه؟
    (هدفم از اپلیکیشن تو این دانشگاه هم دقیقا همین بود که زود پذیرش بگیم و برای ویزا اقدام کنم اما یکی از دوستان از Hochschule Stuttgart پذیرش گرفته و سفارت قبول نکرده!!! برای همین دودل شدم الان)
    شما مدرک B2 دارید! بدون شک اقدام کنید! TestDAF هم که جوابش بیاد چه بهتر! آخه چرا شک میکنید!!!!

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش در رشته هاي آلماني زبان - بدون داشتن مدرك زبان - ممكن است؟

سلام بچه ها یک سوال، طبق چیزی که اینجا خوندم سفارت کاری به پذیرش مشروط نداره، برای رشته های آلمانی زبان با مدرک B1 ویزا میده، حالا سوالم اینه، حتما باید امتحان گوته رو بدیم و مدرک بگیریم، یا اگر از موسسه ای که زبان خوندیم ، مدرکی بیاریم که مثلا اینقدر ساعت زبان آلمانی گذروندیم کافیه؟ سوال دیگه هم دارم اینکه چقدر طول میکشه B1 رو تموم کرد؟ میشه 6 ماهه خوند؟

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش در رشته هاي آلماني زبان - بدون داشتن مدرك زبان - ممكن است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط azarakhshk نمایش پست ها
    سلام بچه ها یک سوال، طبق چیزی که اینجا خوندم سفارت کاری به پذیرش مشروط نداره، برای رشته های آلمانی زبان با مدرک B1 ویزا میده، حالا سوالم اینه، حتما باید امتحان گوته رو بدیم و مدرک بگیریم، یا اگر از موسسه ای که زبان خوندیم ، مدرکی بیاریم که مثلا اینقدر ساعت زبان آلمانی گذروندیم کافیه؟ سوال دیگه هم دارم اینکه چقدر طول میکشه B1 رو تموم کرد؟ میشه 6 ماهه خوند؟
    با درود.
    شما کورستون آلمانی هست یا انگلیسی ؟
    اگه آلمانی هستش که حتما باید B1 گوته یا ÖKF رو به سفارت ارائه کنین.
    گواهی ساعت قبول نمی کنند !
    6 ماهه اگه فشرده و منظم بخونبن شدنی هست.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

بله شما باید در امتحان ب1 که در کشور ما موسسه گوته برگزار کننده این آزمون است رو باید بدید.
    معمولا سفارت به اینجور گواهی ها حساس است و بهترین کار اینه که در امتحان ب1 شرکت کنید و مدرکش رو بگیرید.
    بله اگر در دوره های فوق فشرده(هر روز)موسسات شرکت کنید 6 ماهه می تونید سطحتون رو به ب1 برسونید البته مفیدش 6 ماهه چون معمولا موسسات یه تعطیلاتی چند روزه رو دارن یعنی 6.5 تا7ماه طول میکشه تا سطحتون به ب1 برسه
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط adrian نمایش پست ها
    با درود.
    شما کورستون آلمانی هست یا انگلیسی ؟
    اگه آلمانی هستش که حتما باید B1 گوته یا ÖKF رو به سفارت ارائه کنین.
    گواهی ساعت قبول نمی کنند !
    6 ماهه اگه فشرده و منظم بخونبن شدنی هست.
    برای یکی از دوستانم میپرسم، کورس آلمانی هست، اما پذیرش مشروط میدن و گفتن برای اپلای نیاز به مدرک المانی نیست، و باید اونجا آلمانی بگذرونه، من 2 شنبه سفارت بودم فهمیدم که سفارت کاری به دانشگاه نداره باید حتما مدرک B1 ارائه بده . فشرده منطور 3 روز در هفته هست 4 ساعت مثلا؟ مرسی از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط advanced نمایش پست ها
    بله شما باید در امتحان ب1 که در کشور ما موسسه گوته برگزار کننده این آزمون است رو باید بدید.
    معمولا سفارت به اینجور گواهی ها حساس است و بهترین کار اینه که در امتحان ب1 شرکت کنید و مدرکش رو بگیرید.
    بله اگر در دوره های فوق فشرده(هر روز)موسسات شرکت کنید 6 ماهه می تونید سطحتون رو به ب1 برسونید البته مفیدش 6 ماهه چون معمولا موسسات یه تعطیلاتی چند روزه رو دارن یعنی 6.5 تا7ماه طول میکشه تا سطحتون به ب1 برسه
    موفق باشید
    هر روز یا 3 روز در هفته؟ دوستم کرج هست، سخته براس بره موسسه گوته تهران، مجبوره تو کرج بره ، کار هم میکنه، امکانش هست پس تو 6 ماه گرفت B1 رو؟ درسته؟

ApplyAbroad Veteran

برای یکی از دوستانم میپرسم، کورس آلمانی هست، اما پذیرش مشروط میدن و گفتن برای اپلای نیاز به مدرک المانی نیست، و باید اونجا آلمانی بگذرونه، من 2 شنبه سفارت بودم فهمیدم که سفارت کاری به دانشگاه نداره باید حتما مدرک B1 ارائه بده . فشرده منطور 3 روز در هفته هست 4 ساعت مثلا؟ مرسی از راهنماییتون
    بستگی به خود فرد هم داره !
    آیه ای نازل نشده که فرد حتما 6 ترم کلاس بره تا B1 رو بگیره !
    ولی با همین برنامه 3 روز در هفته شدنی هستش.
    پیروز باشید.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)