صفحه 13 از 29 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 286

موضوع: bedingte Zulassung پذیرش مشروط به شرکت در کلاس زبان و دادن امتحان DSH در دانشگاه

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش در رشته هاي آلماني زبان - بدون داشتن مدرك زبان - ممكن است؟

یک سوال دیگه هم دارم، GPA دوره لیسانس ایشون 3 هستش، رشتش کامپیوتر نرم افزار، به نظر شما اینکه بره آلمانی بخونه، تو رشته های آلمانی زبان شانسش بیشتره؟ یا تافل امتحان بده؟ و رشته انگلیسی زبان اپلای کنه، چون اکثرا GPA 2.5 به بالا میخوان حتی FH ها

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش در رشته هاي آلماني زبان - بدون داشتن مدرك زبان - ممكن است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط azarakhshk نمایش پست ها
    هر روز یا 3 روز در هفته؟ دوستم کرج هست، سخته براس بره موسسه گوته تهران، مجبوره تو کرج بره ، کار هم میکنه، امکانش هست پس تو 6 ماه گرفت B1 رو؟ درسته؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط adrian نمایش پست ها
    بستگی به خود فرد هم داره !
    آیه ای نازل نشده که فرد حتما 6 ترم کلاس بره تا B1 رو بگیره !
    ولی با همین برنامه 3 روز در هفته شدنی هستش.
    پیروز باشید.
    فوق فشرده(هر روز)و فشرده(سه روز در هفته)میشه
    بله من هم با دوستمون موافقم و به نظر من اگر کسی سطحش A2.2 واقعی هم باشه می تونه توی این آزمون با نمرات نه چندان بالا هم موفق بشه.
    فوق فشرده بره بهتره فشرده سه روز تو هفته یه خورده به نظر مشکل میرسه که بتونه توی آزمون موفق بشه.برای کسی که می خواهد از صفر شروع کنه و هدفش شرکت توی امتحان هست میزان درگیریش با زبان کمه ولی خب به قول دوستمون به فرد بستگی داره ولی من سه روز تو هفته شانس موفقیت در این آزمون رو بالا نمیبینم.
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط azarakhshk نمایش پست ها
    یک سوال دیگه هم دارم، GPA دوره لیسانس ایشون 3 هستش، رشتش کامپیوتر نرم افزار، به نظر شما اینکه بره آلمانی بخونه، تو رشته های آلمانی زبان شانسش بیشتره؟ یا تافل امتحان بده؟ و رشته انگلیسی زبان اپلای کنه، چون اکثرا GPA 2.5 به بالا میخوان حتی FH ها
    مسلما با آلمانی شانسش بیشتره !
    متقاضی رشته های انگلیسی زبان قابل قیاس با آلمانی نیست.
    البته این مورد شانس پذیرش، یک امر کاملا تجربی هستش و نمیشه یک قانون کلی براش نوشت.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : bedingte Zulassung پذیرش مشروط به شرکت در کلاس زبان و دادن امتحان DSH در دانشگ

من مدرک زبان B1 دارم و از دانشگاه نورنبرگ پذیرش دارم.حالا داخل پذیرشم نوشته باید اول در امتحان DSH ثبت نام کنی و کلاس آمادگی هم نداره!!حالا سفارت تحت این شرایط که من اینقدر فاصله داره معلومات زبانم با DSH بهم ویزا میده؟؟؟ واگ در آزمون قبول نشم چی میشه؟؟ برای گرفتن پذیرش گواهی 600ساعته زبان نشون دادم

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

پیش فرض پاسخ : bedingte Zulassung پذیرش مشروط به شرکت در کلاس زبان و دادن امتحان DSH در دانشگ

نقل قول نوشته اصلی توسط sekseke نمایش پست ها
    من مدرک زبان B1 دارم و از دانشگاه نورنبرگ پذیرش دارم.حالا داخل پذیرشم نوشته باید اول در امتحان DSH ثبت نام کنی و کلاس آمادگی هم نداره!!حالا سفارت تحت این شرایط که من اینقدر فاصله داره معلومات زبانم با DSH بهم ویزا میده؟؟؟ واگ در آزمون قبول نشم چی میشه؟؟ برای گرفتن پذیرش گواهی 600ساعته زبان نشون دادم
    خب شما بهتر بود فرم کلاس زبان رو پر میکردید.
    دانشگاه ارلانگن 600 ساعت رو برابر با C1 میدونه بخاطر همین به شما کلاس زبان نداده! اگر واقعا در حد C1 بلدید ولی مدرکشو ندارید که مشکلی نداره!
    درهر صورت سفارت به این مسعله کاری نداره
    اگر قبول نشدید، که احتمالش هست باید برای امتحان بعدی همین دانشگاه بخونید و یا برید دانشگاه های دیگه در extern شون شرکت کنید. در ماه های سپتامبر فبریه مارچ جولای کلی امتحان DSH برگزار میشه سراسر آلمان. در ماه های دیگه هم هست البته.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد - شانس گرفتن پذیرش

من راجع به سطح زبان آلمانی می خواستم بپرسم با b1 میشه پذیرش گرفت.بعد اینکه بقیه زبان باید اونجا خونده بشه تا تست داف بگیریم، چقدر طول میکشه و آیا هزینه اش به عهده خومونه یا توی همون دانشگاهِ و جزو کرس محسوب میشه؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sintop نمایش پست ها
    من راجع به سطح زبان آلمانی می خواستم بپرسم با b1 میشه پذیرش گرفت.بعد اینکه بقیه زبان باید اونجا خونده بشه تا تست داف بگیریم، چقدر طول میکشه و آیا هزینه اش به عهده خومونه یا توی همون دانشگاهِ و جزو کرس محسوب میشه؟
    ممنون
    با B1 از دانشگاه هایی که کلاس زبان دارن و توی سایتشون حداقل مدرک برای اپلای رو B1 نوشتن میشه پذیرش گرفتن( یه سری دانشگاه ها کلاس زبان ندارن یا یه سری ها مدرک B2 یا C1 میخوان) باید در دانشگاه کورس زبان یک یا دو ترم بخونید تا DSH بدید (در اندکی از دانشگاه ها TestDAF) هزینه کلاس زبان به عهده خودتونه ولی اونقدر زیاد به اندازه کلاس زبان های خصوصی نیست. مثلا ترمی (6 ماه) میتونه 400 تا 600 یورو باشه.

سلام. دوستان برای پذیرش اینکه B1 ( ZD ) داشته باشیم یا C1 خیلی فرقه و تاثیر داره؟ چون مثلا آخن C1 میخواد. و اینکه اگه مشروط پذیرش بگیریم اونجا ادامه بدیم گرون میشه مث که و پول آموزش زبان زیاده اونجا. من دو سال دیگه درسم تموم میشه و وقت دارم تا C1 ادامه بدم(الان A2 هستم). ممنون

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadosein72 نمایش پست ها
    سلام. دوستان برای پذیرش اینکه B1 ( ZD ) داشته باشیم یا C1 خیلی فرقه و تاثیر داره؟ چون مثلا آخن C1 میخواد. و اینکه اگه مشروط پذیرش بگیریم اونجا ادامه بدیم گرون میشه مث که و پول آموزش زبان زیاده اونجا. من دو سال دیگه درسم تموم میشه و وقت دارم تا C1 ادامه بدم(الان A2 هستم). ممنون
    در شانس پذیرش هیچ فرقی نداره مدارک زبان آلمانی، حداقلی که دانشگاه خواسته رو باید ارائه بدید. همه پذیرش مشروط میگیرن و اونجا یه ترم یا دو ترم زبان میخونن و امتحان DSH میدن،البته کسی که با C1 میره اگر سریع امتحان DSH بده هم ممکنه قبول بشه ( معمولا برای اینجور افراد کلاسای سه چهر هفته ای آمادگی برای امتحان هست)
    کلاسای زبان دانشگاه ها به گرونی کلاس های زبان خصوصی نیست. پست بالایی هم نوشتم.

Junior Member

کدوم دانشگاه ها همزمان با پذیرش زبان پذیرش رشته هم میده ؟!!
    برای بوخوم پس اگر قبول بشیم با مدرک b2 دوباره باید زبان بخونیم ؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)