صفحه 24 از 29 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 286

موضوع: bedingte Zulassung پذیرش مشروط به شرکت در کلاس زبان و دادن امتحان DSH در دانشگاه

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - موسسه آموزش عالی صنعتی فولاد

پیش فرض پاسخ : bedingte Zulassung پذیرش مشروط به شرکت در کلاس زبان و دادن امتحان DSH در دانشگ

سلام به همه دوستان
    یه سوال دارم. من شنیدم که ممکنه کسی که می خواد زبان بخونه، از وسط ترم بره و سر کلاس شرکت کنه. من خیلی از دانشگاهها رو دیدم که کلاس از ژانویه دارن (کلاسهال، گوتینگن، فرایبرگ، بوخوم، آخن)
    آیا کسی از این مورد اطلاع دقیقی داره و روندش رو هم اطلاع داره. من با تمام این دانشگاهها که گفتم مکاتبه کردم، البته هنوز خیلی هاشون جواب ندادن به من، یه مقدار توضیح دادن این مسئله سخته انگار، چون همشون لینک یه صفحه از سایت رو می فرستن که هیچ ربطی به سوال من نداره
    من می خوام بدونم میشه با ب1 پذیرش مشروط بگیرم و از ژانویه آلمان باشم به جای اینکه تا مارچ یا آپریل صبر کنم؟؟

Junior Member eebian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Universität Stuttgart

پیش فرض پاسخ : bedingte Zulassung پذیرش مشروط به شرکت در کلاس زبان و دادن امتحان DSH در دانشگ

سلام دوستان، من در ایران امتحان B1 میدم ولی برای پذیرش باید در خاک آلمان DSH رو بگیرم. حداکثر تا آخر B2 میتونم توی ایران بخونم (موسسه زبان کانون زبان ایران)

ولی سوالای من اینه که:

1)نام یه سری دانشگاهها در صفحه اول تاپیک اومده، اما سوال من اینه که کدوم دانشگاه دوره ی زبان با کیفیت تری رو برگزار میکنه؟؟

2)از طرفی یک سری دوره های مجانی داشتند، سوال اینه که آیا دوره ی مجانی عموما کیفیت آموزش پایین تری رو نسبت به دوره های با شهریه دارند؟

3)و سوم اینکه اگر ممکنه بنا بر تجربیاتتون نام چند دانشگاه با دوره زبان خوب و شهر خوب که خودتون یا دوستاتون تجربه موفقی رو از اونا دارید رو بمن بگید.

سپاسگزارم.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط eebian نمایش پست ها
    سلام دوستان، من در ایران امتحان B1 میدم ولی برای پذیرش باید در خاک آلمان DSH رو بگیرم. حداکثر تا آخر B2 میتونم توی ایران بخونم (موسسه زبان کانون زبان ایران)

ولی سوالای من اینه که:

1)نام یه سری دانشگاهها در صفحه اول تاپیک اومده، اما سوال من اینه که کدوم دانشگاه دوره ی زبان با کیفیت تری رو برگزار میکنه؟؟

2)از طرفی یک سری دوره های مجانی داشتند، سوال اینه که آیا دوره ی مجانی عموما کیفیت آموزش پایین تری رو نسبت به دوره های با شهریه دارند؟

3)و سوم اینکه اگر ممکنه بنا بر تجربیاتتون نام چند دانشگاه با دوره زبان خوب و شهر خوب که خودتون یا دوستاتون تجربه موفقی رو از اونا دارید رو بمن بگید.

سپاسگزارم.
    من سوال دومتو می تونم جواب بدم، اونم اینکه کسایی که مثل من و شما با پذیرش مشروط می خوان برن، برای زبان باید هزینه بدن. برای اینکه کلاسای فوق فشرده باید شرکت کنید و مثلا یه سطح رو در عرض دو ماه تموم می کنید. معمولا دانشگاها برای کسایی که پذیرش انگلیسی دارن یه سری کلاس زبان رایگان دارن، اما کسی که مشروط میره دانشگاه ها کلاس رایگان به منظور گرفتن DSH با اون شرایط نداره و شما برای اینکه ویزات به اقامت تبدیل بشه باید تو کلاسای دانشگاه ثبت نام کنی.
    در مورد سوال اولت هم من نرفتم و جوابی ندارم که بدم، اما مطمئنا هر کیفیتی که زبان که تدریس بشه از کلاسای ایران نتیجه بهتری داره چون ما داریم داخل محیط خودشون زبان رو یاد میگیریم و فکر نمی کنم کیفیت ها فرقی بکنه. شما بیشتر روی شهر حساسیت داشته باش از نظر من، یادگرفتن زبان (به گواه دوستانی که با این شرایط رفتن) مشکل خاصی نداره

Member
    رشته و دانشگاه
    Leibniz Universität

من تو پذیرش مشروط دوستم دیدم که نوشته اسم ... برای رشته ی ... برای ترم winter 2016/2017 پذیرش گرفتید و برای حضور باید مدرک زبان dsh یا تستداف 4 رو بدست بیارید ولی توش ننوشته که باید زودتر بیای اینجا کلاس زبان بگذرونی.
    با همچین پذیرشی آیا سفارت یه ترم زودتر از اون یعنی برای Sommer 2016 ویزا رو میفرسته یا اینکه نه؟همون نزدیک ترم میفرسته باز؟مگه نباید تو این پذیرش های مشروط ذکر بشه که یه ترم زودتر یا یا همین ترم بعدی باید برای گذروندن دوره ی زبان بیاد شخص آلمان؟

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_boy نمایش پست ها
    من تو پذیرش مشروط دوستم دیدم که نوشته اسم ... برای رشته ی ... برای ترم winter 2016/2017 پذیرش گرفتید و برای حضور باید مدرک زبان dsh یا تستداف 4 رو بدست بیارید ولی توش ننوشته که باید زودتر بیای اینجا کلاس زبان بگذرونی.
    با همچین پذیرشی آیا سفارت یه ترم زودتر از اون یعنی برای Sommer 2016 ویزا رو میفرسته یا اینکه نه؟همون نزدیک ترم میفرسته باز؟مگه نباید تو این پذیرش های مشروط ذکر بشه که یه ترم زودتر یا یا همین ترم بعدی باید برای گذروندن دوره ی زبان بیاد شخص آلمان؟

ممنون
    میشه بفرمایید دوستتون از چه دانشگاهی پذیرش گرفته؟ متاسفانه تو این فرم و مخصوصا این پست، یه لیست شسته و رفته نیست که در مورد دانشگاههایی که پذیرش مشروط می دن صحبت شده باشه و من خودم می خوام پذیرش مشروط بگیرم اما غیر از کلاسهال هیچ جای دیگه رو مطمئن نیستم پذیرش مشروط میده

ممنون میشم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط steppenwolf نمایش پست ها
    میشه بفرمایید دوستتون از چه دانشگاهی پذیرش گرفته؟ متاسفانه تو این فرم و مخصوصا این پست، یه لیست شسته و رفته نیست که در مورد دانشگاههایی که پذیرش مشروط می دن صحبت شده باشه و من خودم می خوام پذیرش مشروط بگیرم اما غیر از کلاسهال هیچ جای دیگه رو مطمئن نیستم پذیرش مشروط میده

ممنون میشم
    شما مدرک زبانتون چیه دوست عزیز ؟
    B1,B2,...
    تا جایی که میدونم این دانشگاه ها پذیرش مشروط دارند :
    TU Clausthal
    Chemnitz
    Dortmund
    Bochum
    Hannover
    Weimar
    Duisburg-Essen
    RWTH Aachen
    Kassel
    ولی، شما جهت اطمینان با دانشگاه های فوق مکاتبه کنین بهتره، چون قوانینشون ترم به ترم عوض میشه.
    موفق باشید.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

سلام دوستان
    کسی می تونه یک نمونه از پذیرش مثبت مشروط که براش اومده رو بذاره. واسه من چندین email اومده که تو هیچ کدومش اشاره نکرده دقیق accept شده یا نه. اگه لطف کنید یه نمونه بذارین ممنون میشم.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط babalengdraz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی می تونه یک نمونه از پذیرش مثبت مشروط که براش اومده رو بذاره. واسه من چندین email اومده که تو هیچ کدومش اشاره نکرده دقیق accept شده یا نه. اگه لطف کنید یه نمونه بذارین ممنون میشم.
    اگه پذیرش شده باشی باید یه فایل که مهر و امضا داشته باشه، واست بیاد توی پورتال یا به ایمیل اتچ شه، با متن ایمیل که پذیرش نمیدن. من نشنیدم حداقل

Junior Member

سلام دوستان
    از کجا باید بفهمیم که دانشگاهی پذیرش مشروط میده یا نه؟ آیا لیستی از این دانشگاه ها وجود داره؟

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Leibniz Universität

نقل قول نوشته اصلی توسط srt71 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از کجا باید بفهمیم که دانشگاهی پذیرش مشروط میده یا نه؟ آیا لیستی از این دانشگاه ها وجود داره؟

ممنون
    نه لیستی وجود نداره و خود شخص باید دونه دونه دانشگاه هایی که رشته مورد نظرش رو دارند پیدا کنه و تو قسمت شیوه ی اپلی کردن و مدارک مورد نیازشون مطالعه کنه و ببینه که آیا اون دانشگاه برای رشته مورد نظرش برای اپلی کردن حداقل چه مدرک زبانی میخواد و اگر نتونست توی سایت پیدا کنه،میتونه به اینترنشنال آفیس اون دانشگاه ایمیل بزنه و بگه که من میخوام برای رشته X اپلی کنم آیا میتونم با B1 اپلی کنم یا نه؟و یا اینکه حداقل مدرک زبانی که باید داشته باشم برای گرفتن پذیرش مشروط چی هستش؟! و اونا جواب خواهند داد.
    و البته تو چند تا پست قبل تر کاربر Adrian اسم تعدادی از دانشگاه ها که پذیرش مشروط میدن رو نام بردند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)