صفحه 26 از 29 نخستنخست ... 1617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 286

موضوع: bedingte Zulassung پذیرش مشروط به شرکت در کلاس زبان و دادن امتحان DSH در دانشگاه

Member
    رشته و دانشگاه
    Leibniz Universität

پیش فرض پاسخ : bedingte Zulassung پذیرش مشروط به شرکت در کلاس زبان و دادن امتحان DSH در دانشگ

نقل قول نوشته اصلی توسط smd1369 نمایش پست ها
    دوستان بنده پذیرش گرفتم در مقطع ارشد و پذیرش بصورت دویچ کورس هست. بنده مدرک b1 گوته رو دارم با نمرات عالی و هم اکنون مشغول خوندن دوره b2.2 هستم و از موسسه ای که دارم زبان میخونم که معتبر هم هست و زیر نظر وزارت علومه گواهی نامه گرفتم که نشون میده من تا 1 ماه دیگه این دوره رو تموم میکنم. ازونجایی که باید تا ماکسیمم 2 ماه دیگه آلمان باشم حالا میخوام برم مدرکم رو تایید کنم به نظرتون وزارت علوم قبول میکنه این مدرک رو از من یا نه اذیت می کنن؟؟؟؟ خواهش میکنم اگه ممکنه زودتر جواب بدید خیلی فوریه
    من هم در این مرحله اول یکی دو ماه قبل از اینکه پذیرشم بیاد رفتم با کارشناس وزارت علوم صحبت کردم،گفتم که از تهران نیستم و ب1 رو دارم و گواهی چند صد ساعت شرکت در کلاس ب2 رو هم دارم.(الان بعضی از دوستان میان میگن ب2 800 ساعته یا 600 ساعت،دقت کنید من گفتم مدرک ب1 رو داشتم و 200 ساعت هم شرکت در کلاس ب2 هم داشتم).اول یکی دو ماه قبل اینکه پذیرشم بیاد رفتم باهاشون صحبت کردم،گفتن که ما قانونمون ب2 هستش اما حالا مشکلی نداره شما بیا بعداً یه کاریش میکنیم.منم با خیال راحت ملو ب2 رو خوندم و هیچ عجله ای نداشتم و جهت محکم کاری امتحان ب2 رو هم ثبت نام کردم و بعدش با پذیرشی که داشتم و مدرک ب1 و همچنین گواهی 200 ساعت کلاس ب2 و همچنین رسید ثبت نام در آزمون ب2 که یک هفته بعد باید امتحان میدادم رو به وزارت علوم ارائه دادم،اما این روز کارشناسشون گفت نه آقا،اصلاً امکان نداره.فقط باید ب2 ارائه بدید.البته یک سری نامه هامو دادن مثلاً نامه به نظام وظیفه دادن که وثیقه بزارم و مدرک دانشگاهیمو آزاد کنم اما برای گذرنامه که بتونم پاسپورت بگیرم(یعنی اصل کاری که باهاش میشه وقت مصاحبه گرفت رو بهم ندادن).و البته خدا رو شکر من هفته ی بعدش امتحان ب2 رو قبول شدم و مدرک ب2 رو هم به وزارت علوم ارائه دادم و بقیه کارام هم انجام شد.
    من این تجربه ام رو کامل گفتم که خودتون قضاوت کنید.اینا بستگی به روز و ساعت داره،یه روز حالشون خوبه راه میان یه روز راه نمیان.همه چی دست خودشون هستش.اما قانون ارائه ی مدرک ب2 هستش که اگه این رو ارائه بدید دیگه جای حرفی باقی نمیمونه.
    هیچ مدرکی هم به جز گوته بعید میدونم معتبر بدونن،اما حالا باز میتونید برید و شانستون رو امتحان کنید و در اولین فرصت در امتحان ب2 هم ثبت نام کنید که حتماً مدرکش رو بگیرید که دیگه خیالتون جمع باشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : bedingte Zulassung پذیرش مشروط به شرکت در کلاس زبان و دادن امتحان DSH در دانشگ

سلام. بچه ها من testdaf 3/3/4/4 دارم و دانشگاه پذيرش مشروط به dsh داده بهم، دوشنبه وقت مصاحبه دارم به نظرتون سفارت همچنان دو ماه واسه ويزا طول ميده؟ چون اگه من بخوام امتحان dsh رو بدم هفته دوم مارچ بايد آلمان باشم. ممنون ميشم اگه كسى تجربه داره نظرشو بهم بگه. اگه دير بهم ويزا بده من چى كار ميتونم بكنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Leibniz Universität

نقل قول نوشته اصلی توسط sho0oka نمایش پست ها
    سلام. بچه ها من testdaf 3/3/4/4 دارم و دانشگاه پذيرش مشروط به dsh داده بهم، دوشنبه وقت مصاحبه دارم به نظرتون سفارت همچنان دو ماه واسه ويزا طول ميده؟ چون اگه من بخوام امتحان dsh رو بدم هفته دوم مارچ بايد آلمان باشم. ممنون ميشم اگه كسى تجربه داره نظرشو بهم بگه. اگه دير بهم ويزا بده من چى كار ميتونم بكنم؟
    نوشته 5 الی 10 هفته زمان نیاز هستش که از دوشنبه تا 14 مارس مسلماً 5 هفته وقت هست و تو بخش اعلام نتایج ویزا اگر نگاه کنید،جواب همه رو تقریباً در عرض 30 روز یا حتی کمتر میدن و برای کسایی که وقتشون کمتر هستش مثل شما مسلماً سریع تر کار خواهند کرد.
    در مورد دیر ویزا دادن هم فکر نکنم که به کسی دیر ویزا بدن.یا کلاً ریجکت می کنن یا به موقع ویزا میدن.

Member soroush8888 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - تهران جنوب

دوستان سلام
    من یکم گیج شدم لطفا دوستانی که اطلاع دارند منو روشن کنند
    الان بنده که مشمول خدمت سربازی هستم در صورتی که با مدر ب1 برای دانشگاهی اقدام کنم و پذیرش کلاس زبان بگیرم توی پروسه ویزا، وزارت علوم، نظام وظیفه و ... برام مشکلی پیش میاد؟
    منظورم اینه که باید حتما پذیرش قطعی داشته باشم؟

Junior Member

سلام دوستان
    سوالی در مورد ثبت نام کلاس های آمادگی DSH داشتم.
    من ترم قبل ثبت نام کردم و لی متاسفانه در لیست انتظار قرار گرفتم.
    الان متوجه شدم اولویت با کسانی هست که ابتدا در دانشگاه بعنوان دانشجو ثبت نام کردند و بعد برای کلاس های زبان درخواست دادن! ولی دوره قبل به من این رو مسئول کلاس های شتودیوکلیگه نگفت!
    فقط بعدا از طریق ایمیل گفت: اگر جای خالی برای کلاس DSH پیدا بشه، باید سریع همون لحظه برای دانشگاه هم درخواست بفرستم.
    حالا با توجه به اینکه زمان مهلت ثبت نام دانشگاه برای ترم زمستان (۱۵ اپریل) تموم شده من میتونم الان درخواستم رو برای دانشگاه بفرستم؟ که دوباره برای کلاس های زبان دانشگاه به مشکل برخورد!
    .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نقاشی دانشگاه سوره

سلام دوستان. وقت ددلاین داره تموم میشه . میشه کمکم کنید!!!
    من از دانشگاه Jena پذیرش کلاس زبان گرفتم. زیرش فقط توضیح داده ک این ب معنای جایگاه در دانشگاه نیست. ولی من بعد از اتمام و موفقیت تو کلاسها... میتونم در رشته ی تاریخ هنر اپلای کنم.
    این پذیرش الان معتبره؟ چون ب من پذیرش خود رشته رو نداده. ولی زیرش نوشته ک بعدا چ رشته ایی میخوام اپلای کنم.
    سفارت با این ویزا میده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasiiiiim نمایش پست ها
    سلام دوستان. وقت ددلاین داره تموم میشه . میشه کمکم کنید!!!
    من از دانشگاه Jena پذیرش کلاس زبان گرفتم. زیرش فقط توضیح داده ک این ب معنای جایگاه در دانشگاه نیست. ولی من بعد از اتمام و موفقیت تو کلاسها... میتونم در رشته ی تاریخ هنر اپلای کنم.
    این پذیرش الان معتبره؟ چون ب من پذیرش خود رشته رو نداده. ولی زیرش نوشته ک بعدا چ رشته ایی میخوام اپلای کنم.
    سفارت با این ویزا میده؟
    به نظرم شانستون بالاست ولی چیزای دیگه هم ملاکه ک شاید مهمتر باشه مثل گپ تحصیلی و...

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - موسسه آموزش عالی صنعتی فولاد

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush8888 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من یکم گیج شدم لطفا دوستانی که اطلاع دارند منو روشن کنند
    الان بنده که مشمول خدمت سربازی هستم در صورتی که با مدر ب1 برای دانشگاهی اقدام کنم و پذیرش کلاس زبان بگیرم توی پروسه ویزا، وزارت علوم، نظام وظیفه و ... برام مشکلی پیش میاد؟
    منظورم اینه که باید حتما پذیرش قطعی داشته باشم؟
    هرچند خیلی سوالت مربوط نیست ولی اگر مشمول باشی برای خروج از کشور به مدرک ب2 آلمانی احتیاج داری. هیچ ربطی به نوع پذیرشت نداره. وگرنه وزارت علوم معافیت تحصیلی نمیده و به مشکل می خوری

Junior Member

درود.
    یه سوال :اگه پذیرش مشروط گرفتیم و قبل از ورود به المان TestDaf رو قبول شدیم میشه با همون ثبت نام کرد یا بازم باید پروسه ی اپلای رو دوباره طی کرد چون پذیرش مشروط بوده؟ چون دانشگاه فرانکفورت نوشته که TestDaf رو زمان اپلای قبول میکنه.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sara8665 نمایش پست ها
    درود.
    یه سوال :اگه پذیرش مشروط گرفتیم و قبل از ورود به المان TestDaf رو قبول شدیم میشه با همون ثبت نام کرد یا بازم باید پروسه ی اپلای رو دوباره طی کرد چون پذیرش مشروط بوده؟ چون دانشگاه فرانکفورت نوشته که TestDaf رو زمان اپلای قبول میکنه.
    شما اگه این سوالو ایمیل بزنین از دانشگاه مقصدتون بپرسین، باور کنین هم زودتر جواب میدن، هم مطمئن تر.
    به احتمال زیاد قبول می کنن. اما بازم از دانشگاه خودتون بپرسین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)