صفحه 29 از 29 نخستنخست ... 1920212223242526272829
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 286 , از مجموع 286

موضوع: bedingte Zulassung پذیرش مشروط به شرکت در کلاس زبان و دادن امتحان DSH در دانشگاه

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : bedingte Zulassung پذیرش مشروط به شرکت در کلاس زبان و دادن امتحان DSH در دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sara67m نمایش پست ها
    دوست عزیز من خیلی درگیر شدم .نمیدونم چطور میشه بدون مدرک زبان درخواست پذیرش کنم ؟ باید مکاتبه کنم با هر دانشگاه ؟
    میدونم که باید روز سفارت ببرم این مدرک و ، منظورم از آپریل که میخوام اپلای کنم ، چطور باید درخواست بدم ؟
    شما برین تو سایت اون گروهی که می خواین از اون دانشگاهی که می خواین، ببینین چیا لازم دارن برای پذیرش گرفتن. هر کدومشون دقیقا لیست چیزایی که لازم دارن رو نوشتن و نوشتن که تا چه تاریخی و به چه آدرسی باید بفرستین. بدون هیچ مدرک زبانی هم نمیشه پذیرش گرفت. مثلا باید ب2 رو داشته باشین، تا زمان ثبت نام مثلا د اس ها رو بدین. نمیشه کلا بگین من هیچ مدرکی ندارم.

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

پیش فرض پاسخ : bedingte Zulassung پذیرش مشروط به شرکت در کلاس زبان و دادن امتحان DSH در دانشگاه

یه سری رشته های هستن که ادمیشن بدون محدودیت دارن این هم سایتش .امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم

https://www.hochschulkompass.de/en/d...trictions.htm

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علامه طباطبایی

پیش فرض پاسخ : bedingte Zulassung پذیرش مشروط به شرکت در کلاس زبان و دادن امتحان DSH در دانشگ

سلام
    میتونین منو راهنمایی کنید چطوری پذیرش مشروط گرفتین؟ من مدرک b1 دارم ولی آیلتس مو تا 4 ماه دیگه میگیرم و باید واس سفارت حتما یه ادمیشنی داشته باشم.فکر کنم تنها ادمیشنی که بتونم بگیرم همین مشروطه.

Junior Member

سلام دوستان
    مدرک زبان حداقلی دانشگاه رو دارم میخواستم بدونم اگر پذیرشم بیاد ممکنه روز مصاحبه سفارت به مدرک زبانم گیربده و درخواستم رو رد کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen192 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مدرک زبان حداقلی دانشگاه رو دارم میخواستم بدونم اگر پذیرشم بیاد ممکنه روز مصاحبه سفارت به مدرک زبانم گیربده و درخواستم رو رد کنه؟
    سفارت چیزی رو میخاد که تو نامه پذیرش نوشته. از خودش شرط و شروط جدید اعمال نمیکنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc power Engineering

با سلام و عرض ادب.من مدرک B1 دارم و باید الان پذیرش مشروط بگیرم.ولی دانشگاهی که در رشته برق مشروط با B1 بدهند پیدا نمی کنم.کسی می تونه راهنماییم کنه؟یا تاپیک مناسب این سوالم معرفی کنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)