صفحه 4 از 29 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 286

موضوع: bedingte Zulassung پذیرش مشروط به شرکت در کلاس زبان و دادن امتحان DSH در دانشگاه

پیش فرض پاسخ : شرکت در امتحان زبان آلمانی بمنظور ثبت نام در دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    این مدرک می بایست رسمی باشه؟ من در کلاس های المانی دانشگاهمون شرکت کردم و مدرکشو دارم. اینو قبول میکنند یا باید حتما از گوته باشه؟
    واسه ماها که از ایران اقدام می کنیم و گیر سفارت هستیم باید مدرک امتحان ارائه کنیم مثل تافل و ایلتس

واسه کسی که اونجاست نمی دونم باید از دانشگاه پرسید که قبول می کنند یا نه

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط razgolesorkh نمایش پست ها
    بستگی به توع پذیرش داره

بعضی از پذیرش ها قید شده که روز ثبتنام بایداون مدرکی که می خوان مثلا B2 - C1 و ارائه کنید
    تو بعضی هاشم می گن می تونید قبل از ورود به دانشگاه در کلاس زبان های ما شرکت کنید
    اگر دانشگاه از نوع 2 باشه می تونید
    حقیقتشو بخواید من قبل از این که از شما این سوال رو بپرسم، تقریبا از تمام دانشگاه ها پرسیدم و میتونم بگم همشون یک پاسخ مشترک بهم دادند: برای شرکت در دوره های درسی به زبان المانیی، بایستی حداقل مدرک رسمی گوته C1 یا معادل تستداف، دی اس ها رو ارائه بدید تا بعد بتونید در دوره های اموزش زبان المانی و بعدا، دوره درسی شرکت کنید. میشه بفرمایید کلا چه دانشگاه های از نوع دو هستند؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    حقیقتشو بخواید من قبل از این که از شما این سوال رو بپرسم، تقریبا از تمام دانشگاه ها پرسیدم و میتونم بگم همشون یک پاسخ مشترک بهم دادند: برای شرکت در دوره های درسی به زبان المانیی، بایستی حداقل مدرک رسمی گوته C1 یا معادل تستداف، دی اس ها رو ارائه بدید تا بعد بتونید در دوره های اموزش زبان المانی و بعدا، دوره درسی شرکت کنید. میشه بفرمایید کلا چه دانشگاه های از نوع دو هستند؟
    C1 که خیلی زیاد هست
    من اسم دانشگاه ها رو نمی دونم اما هم در سفارت دیدم هم تو سایت
    هانوفر یا دوسلدورف فکر کنم شنیدم که این مدلی بودن
    چون این جا بچه ها با B1 میان تا بخوان به C1 برسن دانشگاه واسشون کلاس میزاره
    اطلاعات من در همین حده

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط asyouwish نمایش پست ها
    سلام،
    نیاز سفارت به مدارک زبان:
    . اگر رشته به زبان المانی، به B1 احتیاج دارد
    2. اگر رشته به انگلیسی، به آیلتس- تافل
    3. اگر رشتتون هم انگلیسی و هم آلمانی به یک مدرک المانی احتیاج دارید.( برا سفارت). این در حالیکه خود دانشگاه ممکن مدرک زبان نخواسته باشه.
    پس در مورد 3 بستگی به دانشگاه داره که دروس تلفیقی داره.
    موفق باشید.
    دقیقا کدوم دانشگاه ها اینطورین؟ مدارک اموزشگاه های ازاد اموزش زبان رو هم قبول می کنند یا حتما باید از گوته باشه؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

Banned

دوستان به نظرتون 7 ماهه با چهار جلسه کلاس خصوصی در هفته و خوندن روزانه با 8 ساعت در روز میشه ب2 روز گرفت.؟

سئوال شما جواب قطعی ندارد، آشنایی شما با گرامر انگلیسی، یه خورده لاتین بلد بودن، میزان تمرکز شما،.... حتی سبک تدریس و کتاب شما میتونه در سرعتتون تاثیر داشته باشه.
    با این حال، به نظرمن، در حالت فوق فشرده و در شرایط یادگیری خوب شما، نزدیک 8-10 ماه طول میکشه.( این در شرایط خیلی خوبه). چون B2 سطح بالایی ایست.
    موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sorosh نمایش پست ها
    دوستان به نظرتون 7 ماهه با چهار جلسه کلاس خصوصی در هفته و خوندن روزانه با 8 ساعت در روز میشه ب2 روز گرفت.؟

دوستان یه سوال داشتم، معمولن از بقیه شنیده می‌شه (!!!) که سفارت آلمان برای رشته‌های آلمانی‌ به کسانی‌ که زیر مدرک دارند، ویزا نمیده.
    سوال من اینه که اساسا این سطح B1 بودن رو باید با دادن امتحان ZD به سفارت آلمان ثابت کرد، یا اینکه گواهی شرکت در کلاس B1.2 برای سفارت کافیه؟
    ممنون میشم کمکم کنید.

مدرک ZD رو باید به سفارت ارائه بدید. نه چیز دیگه.

نقل قول نوشته اصلی توسط reza akbari نمایش پست ها
    دوستان یه سوال داشتم، معمولن از بقیه شنیده می‌شه (!!!) که سفارت آلمان برای رشته‌های آلمانی‌ به کسانی‌ که زیر مدرک دارند، ویزا نمیده.
    سوال من اینه که اساسا این سطح B1 بودن رو باید با دادن امتحان ZD به سفارت آلمان ثابت کرد، یا اینکه گواهی شرکت در کلاس B1.2 برای سفارت کافیه؟
    ممنون میشم کمکم کنید.

Junior Member sorkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau University of Duisburg-Essen

سلام دوستان
    من برای این ترم میخوام پزیرش بگیرم. تقریبا همه مدارکم آمادس به جز این ZD .من الان در سطح A2 هستم اونم اواسطش.30 روز دیگه باید امتحان بدم ،بنظرتون شانسی واسه قبول شد دارم؟
    از طرفی هم نمیخوام واسه ترم بعد بمونم.بنظرتون من چه کار باید بکنم . همین مدارکی دارمو بفرستم براشون ؟
    دوست دارم برا کارل سروهه اقدام کنم...
    میشه من برم یه دانشگاه دیگه و اونجا یه ترم زبان بخونم و بعد اگه قبول شدم امتحان زبانشو ، دانشگاهمو عوض کنم؟
    هر راهی که به ذهنتون میرسه که کمکم کنه ممنون میشم بگین
    VIELEN DANK
    هیچ وقت ، برای هیچ چیز دیر نیست....تو قانون بر خویشتن هستی
    هر روز دعوتی است از ما به زندگی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering

سلام
    اینطور که من متوجه شدم، موقع پذیرش گرفتن از دانشگاه اگرcourse به زبان انگلیسی باشه؛مدرک زبان فرانسه نمیخواد ؟
    و همینطور سفارت موقع ویزا دادن اگر course به زبان انگلیسی باشه، فقط مدرک زبان انگلیسی میخواد؟
    چون من الان آیلتس دارم و میخوام برای دانشگاه های آلمان برای Master taught in English اقدام کنم،و میخواسم مطمین شم که احتیاج به مدرک آلمانی در هیچ مرحله ای نیست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)