صفحه 5 از 29 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 286

موضوع: bedingte Zulassung پذیرش مشروط به شرکت در کلاس زبان و دادن امتحان DSH در دانشگاه

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : شرکت در امتحان زبان آلمانی بمنظور ثبت نام در دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazale_sho نمایش پست ها
    سلام
    اینطور که من متوجه شدم، موقع پذیرش گرفتن از دانشگاه اگرcourse به زبان انگلیسی باشه؛مدرک زبان فرانسه نمیخواد ؟
    و همینطور سفارت موقع ویزا دادن اگر course به زبان انگلیسی باشه، فقط مدرک زبان انگلیسی میخواد؟
    چون من الان آیلتس دارم و میخوام برای دانشگاه های آلمان برای Master taught in English اقدام کنم،و میخواسم مطمین شم که احتیاج به مدرک آلمانی در هیچ مرحله ای نیست.
    اگه کورس کاملا به انگلیسی باشه نیازی به مدرک زبان آلمانی ندارین.
    اون مدرک فرانسه همه فکر کنم منظورتون همون آلمانی بود دیگه؟!! اگه منظورتون واقعا فرانسه بود که اونو دیگه اصلا نمی خوان!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

سلام...من یه سوالی داشتم DSH German language certificate دقیقا چه امتحانیه؟ واسه مستر به آلمانی باید TestDaF داشته باشیم...یعنی دقیقا مدرکش در حد C1 یا B2؟ و اینکه با مدرک B1 میشه واسه آلمان با زبان آلمانی اقدام کرد یا بهتره دنبال تافل و ایلتس باشم؟

Junior Member sbr922 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sf13 نمایش پست ها
    سلام...من یه سوالی داشتم DSH German language certificate دقیقا چه امتحانیه؟ واسه مستر به آلمانی باید TestDaF داشته باشیم...یعنی دقیقا مدرکش در حد C1 یا B2؟ و اینکه با مدرک B1 میشه واسه آلمان با زبان آلمانی اقدام کرد یا بهتره دنبال تافل و ایلتس باشم؟
    امتحان DSH هم سطح امتحان TestDaf است. اما برخلاف TestDaf در ایران برگزار نمی‌شه. برای هر دوتای این امتحان‌ها معمولان توصیه میشه که حداقل تا سطح B2.3 گوته آلمانی‌ بلد باشید. با B1 هم می‌شه از رشته‌های آلمانی‌ بعضی‌ دانشگاه‌ها پذیرش گرفت، اما نوع این پذیرش مشروطه، یعنی‌ باید در آلمان در دانشگاه در کلاس‌های زبان آلمانی‌ شرکت کنید و بعد از قبولی در امتحان DSH سر کلاس برید.

Junior Member

سلام دوستان عزیز ، میخواستم بدونم از دوستان خوبم کسی آدرس و شماره تلفن جدید 2 موسسه زبان آلمانی دیگه بجز گوته رو داره ؟ که البته یکیشو خودم میدونم که همون امید آریان هست یا یه همچین چیزی .

Junior Member parsa_babadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mekanik khodro .azade dezfoul

سلام دوستان .من اهواز زندگی میکنم کلاس زبان آلمانی میرم studio هم میخونم .من برای dsh ya test daf میتونم شرکت کنم؟موسسه گوته اجازه میده من هم امتحان بدم؟ از کجا می فهمه که 600 ساعت گذروندم؟؟لطفا من رو کمی راهنمایی کنید با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa_babadi نمایش پست ها
    سلام دوستان .من اهواز زندگی میکنم کلاس زبان آلمانی میرم studio هم میخونم .من برای dsh ya test daf میتونم شرکت کنم؟موسسه گوته اجازه میده من هم امتحان بدم؟ از کجا می فهمه که 600 ساعت گذروندم؟؟لطفا من رو کمی راهنمایی کنید با تشکر
    شما تا B2.3 باید بخونی حداقل تا بتونی testdaf امتحان بدی و شاید قبول شی! از ۱۰۰ نفر ۲ ۳ نفر قبول شدن انگار اخرین بار. و DSH هم کلن در ایران برگزار نمیشه. من پیشنهاد میکنم آلمانیتونو به حد کافی برسونید بعد امتحان بدین که هزینه اضافی هم نشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia_88 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز ، میخواستم بدونم از دوستان خوبم کسی آدرس و شماره تلفن جدید 2 موسسه زبان آلمانی دیگه بجز گوته رو داره ؟ که البته یکیشو خودم میدونم که همون امید آریان هست یا یه همچین چیزی .
    کلی موسسه المانی هست کدومو میخواین؟ ادرس امید آریان هم عوض نشده تا جایی که میدونم

Junior Member

سلام
    من کارشناسي کامپيوتر دارم، معدلم 15 علمي کاربردي خوندم ولي ايلتس برام مثل يک سد. بزرگ شده، يک a1 آلماني رو گذروندم، و ميخوام. در کمترين زمان از ايران برم، ديگه. نميتونم بمونم. ميخواستم راهي به. من نشون بدين. شنيدم پذيرش مشروط دارن ولي نميدونم چطوريه و چه دانشگاه هايي داره. ممنون ميشم منو راهنمايي کنيد.

Junior Member aref_Sh آواتار ها

سلامومن پذیرش واسه دانشگاه فرانکفورت گرفنم اما نوشته دوره dsh,اگه باش برم سفارت مشکلی پیش نمیاد؟اگه قبول نشم باید برگردم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa_babadi نمایش پست ها
    تست داف ، یه امتحانی مثل آیلتس میمونه ، هر کسی با هر سطحی میتونه در اون شرکت کنه ، منتها برای قبول شدن باید خیلی قوی باشه آلمانیتون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)