صفحه 6 از 29 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 286

موضوع: bedingte Zulassung پذیرش مشروط به شرکت در کلاس زبان و دادن امتحان DSH در دانشگاه

پیش فرض پاسخ : شرکت در امتحان زبان آلمانی بمنظور ثبت نام در دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mm31256 نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسي کامپيوتر دارم، معدلم 15 علمي کاربردي خوندم ولي ايلتس برام مثل يک سد. بزرگ شده، يک a1 آلماني رو گذروندم، و ميخوام. در کمترين زمان از ايران برم، ديگه. نميتونم بمونم. ميخواستم راهي به. من نشون بدين. شنيدم پذيرش مشروط دارن ولي نميدونم چطوريه و چه دانشگاه هايي داره. ممنون ميشم منو راهنمايي کنيد.
    آلمانی خیلی سخت تر از انگلیسی هستش ، اونجا هم باید آزمون هایی شبیه به آیلتس رو بدید ولی از نوع آلمانیش ، بهتره از قبل خوب در موردش تحقیق کنید و بعد اقدام لازم رو انجام بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia_88 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز ، میخواستم بدونم از دوستان خوبم کسی آدرس و شماره تلفن جدید 2 موسسه زبان آلمانی دیگه بجز گوته رو داره ؟ که البته یکیشو خودم میدونم که همون امید آریان هست یا یه همچین چیزی .
    انجمن فرهنگی سفارت اتریش خیلی خوبه و مثل گوته معتبره ، در گوگل سرچ کنید ، شماره ایناش هستش

نقل قول نوشته اصلی توسط aref_Sh نمایش پست ها
    سلامومن پذیرش واسه دانشگاه فرانکفورت گرفنم اما نوشته دوره dsh,اگه باش برم سفارت مشکلی پیش نمیاد؟اگه قبول نشم باید برگردم؟
    برای سفارت که مشکلی پیش نمیاد.
    شما دو بار حق شرکت در این آزمون را دارید. اگر اولین بار نمره کافی را کسب نکنید باید در یک دوره کلاس زبان شرکت کنید و بعد از اون آخرین شانس خودتون برای قبولی در آزمون را امتحان کنید. معمولا یک فرجه حداکثر یکساله به شما می دند برای آمادگی آزمون. اگر کسی بار دوم که امتحان میده باز هم قبول نشد نمی دونم چه اتفاقی براش میوفته!

نقل قول نوشته اصلی توسط mm31256 نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسي کامپيوتر دارم، معدلم 15 علمي کاربردي خوندم ولي ايلتس برام مثل يک سد. بزرگ شده، يک a1 آلماني رو گذروندم، و ميخوام. در کمترين زمان از ايران برم، ديگه. نميتونم بمونم. ميخواستم راهي به. من نشون بدين. شنيدم پذيرش مشروط دارن ولي نميدونم چطوريه و چه دانشگاه هايي داره. ممنون ميشم منو راهنمايي کنيد.
    یک توصیه: شما هر چقدر اینجا بیشتر زبان آلمانی بخونید، در آلمان در وقت و هزینه صرف جویی خواهد شد. دوستانی که اونطرف هستند شدیدا توصیه می کنند برای آلمان اومدن عجله نکنید و تا می تونید زبانتون را قوی کنید که دردسرتون کمتر باشه.
    بیشتر دانشگاه های آلمان حداقل B1 می خواند برای زمان اپلای! یعنی شما حداقل دو سطح دیگه باید آلمانی بخونید. و با B1 پذیرش مشروط میدند.

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa_babadi نمایش پست ها
    سلام دوستان .من اهواز زندگی میکنم کلاس زبان آلمانی میرم studio هم میخونم .من برای dsh ya test daf میتونم شرکت کنم؟موسسه گوته اجازه میده من هم امتحان بدم؟ از کجا می فهمه که 600 ساعت گذروندم؟؟لطفا من رو کمی راهنمایی کنید با تشکر
    من هم اهواز زندگی میکنم میشه بپرسم کجا کلاس زبان المانی میرید؟

Junior Member

سلام. من در موسسه گوته تهران تا b2,4 خوندم. می خوام بست و چهار بهمن ماه تست داف بدم آیا به نظر شما تست داف چهار گرفتن تو ایران آسونتره یا برم آلمان dsh شرکت کنم؟

Member Natordasht آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    هنر

پیش فرض گرفتن پذيرش مشروط در رشته هاي آلماني زبان - بدون داشتن مدرك زبان - ممكن است؟

من ميخواهم در رشته هايي كه به زبان آلماني هستند براي مقطع فوق ليسانس پذيرش بگريم.

اما هنوز مدرك زبان آلماني ندارم.

آيا ميتوانم فعلا بدون مدرك زبان پذيرش بگيرم؟

و مدرك زبان را پس از دريافت، به هنگام درخواست ويزا به سفارت و بعدا در هنگام ثبت نام به دانشگاه ارائه دهم؟

پذيرش بدون مدرك زبان ممكن است؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

سلام دوستان. بنده چند تا سوال در زمینه کلاس های امادگی زبان آمانی تو خود آلمان داشتم. من واسه دوره های زبان آلمانی که تو خود کالج ماربورگ و زیر نظر دانشگاه ماربورگ برگزار میشه شرکت کردم. بنده بایذ برای شرکت در امتحان تایین سطح برم آلمان. کسی اطلاع داره که باید واسه چه نوع ویزایی اقدام کنم. ویزای دانشجویی یا ویزای کورس زبان؟ به نر شما ویزا میدن واسه این دوره؟ کسی در مورد دوره های زبان آلمانی دانشگاه ماربورگ اطلاعاتی داره؟ ممنون میشم کمکم کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش در رشته هاي آلماني زبان - بدون داشتن مدرك زبان - ممكن است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Natordasht نمایش پست ها
    من ميخواهم در رشته هايي كه به زبان آلماني هستند براي مقطع فوق ليسانس پذيرش بگريم.

و مدرك زبان را پس از دريافت، به هنگام درخواست ويزا به سفارت و بعدا در هنگام ثبت نام به دانشگاه ارائه دهم؟

راه اول اینه که با دانشگاه مکاتبه کنید که مثلا در حال خوندن آلمانی هستید و تا قبل از ثبت نام مدرک B1 را ارائه بدید که اگه قبول کنند مشکلی نیست
    راه دوم و بهتر اینه که پذیرش مشروط به زبان آلمانی بگیرید (بعضی از دانشگاه ها دارند) وقتی وارد آلمان شدید ازتون تعیین سطح میگیرن و اگه تو این مدت خونده باشید ترم بالاتر میفتین اگرم نه که از سطح پایه سر کلاس میشینید.

Member aghanimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wirtschaftsinformatik-WWU MÜnster

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش در رشته هاي آلماني زبان - بدون داشتن مدرك زبان - ممكن است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Natordasht نمایش پست ها

امکان داره دانشگاه توی آلمان بهتون پذیرش بده.
    ولی به هیچ عنوان ممکن نیست که سفارت بهتون ویزا بده . مگر اینکه مقطع دکترا باشید و استادتون در یک نامه جداگانه ذکر کرده باشه که سطح زبانتون رو بدون مدرک هم قبول داره ودانش زبانتون کافیه. که باز توی این مورد هم سفارت ازتون حداقل یه مدرک فرمالیته از یه موسسه زبان میخواد.
    توی سایت سفارت هم نوشته شده که فقط سطوح زبانی :,GRE ,TOFEL ,IELTSو B1 به بالا .....قبول میشن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)