صفحه 7 از 29 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 286

موضوع: bedingte Zulassung پذیرش مشروط به شرکت در کلاس زبان و دادن امتحان DSH در دانشگاه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش در رشته هاي آلماني زبان - بدون داشتن مدرك زبان - ممكن است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aghanimi نمایش پست ها
    امکان داره دانشگاه توی آلمان بهتون پذیرش بده.
    ولی به هیچ عنوان ممکن نیست که سفارت بهتون ویزا بده . مگر اینکه مقطع دکترا باشید و استادتون در یک نامه جداگانه ذکر کرده باشه که سطح زبانتون رو بدون مدرک هم قبول داره ودانش زبانتون کافیه. که باز توی این مورد هم سفارت ازتون حداقل یه مدرک فرمالیته از یه موسسه زبان میخواد.
    توی سایت سفارت هم نوشته شده که فقط سطوح زبانی :,GRE ,TOFEL ,IELTSو B1 به بالا .....قبول میشن

نه این حرف درست نیست .من دوست خودم فقط A1.1 تو یه موسسه گذروند و پذیرش مشروط از دانشگاه آخن گرفت ( پذیرش برای دوره زبان آلمانی) سفارتم خیلی راحت بهش ویزا داد . الانم اونجاس

Member aghanimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wirtschaftsinformatik-WWU MÜnster

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش در رشته هاي آلماني زبان - بدون داشتن مدرك زبان - ممكن است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ani90 نمایش پست ها
    نه این حرف درست نیست .من دوست خودم فقط A1.1 تو یه موسسه گذروند و پذیرش مشروط از دانشگاه آخن گرفت ( پذیرش برای دوره زبان آلمانی) سفارتم خیلی راحت بهش ویزا داد . الانم اونجاس
    دوستتون کی رفت ؟
    همین 2 هفته پیش نفر قبل از منکه واسه مصاحبه رفت با اینکه A2 داشت . آفیسر یه کاغذ بهش نشون داد و گفت که اینجا نوشته شما برای دریافت ویزا از سفارت آلمان باید حداقل B1 داشته باشید .تازه این خانم IELTS 7 هم داشت و از Clausthaal پذیرش مشروط برای زبان آلمانی داشت. من چیزی رو اینجا نوشتم که آفیسر اونروز به وضوح گفت اینم جمله دقیقش : (( اگه شما اصرار کنید من طبق قانون مدارک شمارو باید تحویل بگیرم ولی چون مدرک B1 ندارید .طبق چیزیکه توی این برگه نوشته شده به هیچ عنوان سفارت آلمان بشما ویزا نمیده ))

Junior Member

دوستتون کی رفت ؟
    همین 2 هفته پیش نفر قبل از منکه واسه مصاحبه رفت با اینکه A2 داشت . آفیسر یه کاغذ بهش نشون داد و گفت که اینجا نوشته شما برای دریافت ویزا از سفارت آلمان باید حداقل B1 داشته باشید .تازه این خانم IELTS 7 هم داشت و از Clausthaal پذیرش مشروط برای زبان آلمانی داشت. من چیزی رو اینجا نوشتم که آفیسر اونروز به وضوح گفت اینم جمله دقیقش : (( اگه شما اصرار کنید من طبق قانون مدارک شمارو باید تحویل بگیرم ولی چون مدرک B1 ندارید .طبق چیزیکه توی این برگه نوشته شده به هیچ عنوان سفارت آلمان بشما ویزا نمیده ))
    شاید قانون عوض شده باشه .من دوستم ترم پیش رفته آخن راحتم بهش ویزا دادن . حالا خودمم همینجوری اقدام کردم ببینیم چی میشه .

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ani90 نمایش پست ها
    شاید قانون عوض شده باشه .من دوستم ترم پیش رفته آخن راحتم بهش ویزا دادن . حالا خودمم همینجوری اقدام کردم ببینیم چی میشه .
    منم دیدم کسایی رو که تونستن با مدارک زبان پایین ویزا بگیرن ولی عمومیت نداره این موضوع . ایشالله که شما هم بتونین ویزا بگیرین

Junior Member

منم دیدم کسایی رو که تونستن با مدارک زبان پایین ویزا بگیرن ولی عمومیت نداره این موضوع . ایشالله که شما هم بتونین ویزا بگیرین
    من از سفارت پرسیدم گفتن قانون جدیده .دیگه بدون B1 ویزا نمیدن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Leibniz Universität

وقتی می خوایم به زبان آلمانی در آلمان تحصیل کنیم (فوق لیسانس) دیگه نیازی به داشتن مدرک زبان انگلیسی که نیستش دیگههه؟؟؟؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_boy نمایش پست ها
    وقتی می خوایم به زبان آلمانی در آلمان تحصیل کنیم (فوق لیسانس) دیگه نیازی به داشتن مدرک زبان انگلیسی که نیستش دیگههه؟؟؟؟
    نه ... البته بعضی از مسترها نیاز به مدرک انگلیسی هم دارن که اگه باشه دانشگاه خودش اعلام میکنه

Junior Member

دوستان من سه تا مدول b1 رو قبول شدم با 80 ب بالا . فقط شنیدارش رو با 53 قبول نشدم . سفارت بهم ویزا می ده فک می کنین؟

Junior Member

متاسفانه در مورد زبان میان زن و مرد تفاوت قائل می شوند مثلا در وب سایت اداره مهاجرت آلمان نوشته است که هر زن خارجی که به آلمان وارد می شود باید آلمانی بداند اما این موضوع در مورد مردان صدق نمی کند. مردان می توانند تنها با مدرک زبان انگلیسی از سفارت ویزا بگیرند ولی زنان خارجی حتی در صورت پذیرش از دانشگاهی در آلمان برای گرفتن ویزا باید حتما مدرکی دال بر آشنائی به زبان آلمانی را به سفارت ارائه دهند. این مورد به زبان های انگلیسی و آلمانی صراحتا در سایتشون ذکر شده است. واقعا قانون عجیب و غریبی است ولی وجود دارد.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Ars123 نمایش پست ها
    دوستان من سه تا مدول b1 رو قبول شدم با 80 ب بالا . فقط شنیدارش رو با 53 قبول نشدم . سفارت بهم ویزا می ده فک می کنین؟
    ثبت نام کنید واسه امتحان شنیداری . برگه ثبت نام رو با خودتون ببرید و موقع مصاحبه نشون بدید. اینکار مجابشون میکنه که شما تلاش دارید المانیتونو بهترکنید . در غیر اینصورت این میتونه بهانه خوبی باشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)