صفحه 8 از 29 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 286

موضوع: bedingte Zulassung پذیرش مشروط به شرکت در کلاس زبان و دادن امتحان DSH در دانشگاه

Junior Member sylt آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش در رشته هاي آلماني زبان - بدون داشتن مدرك زبان - ممكن است؟

من می خوام پذیرش بگیرم از دانشگاه اما تیر ماه امتحان b1رو میدم. کسی میدنه کدوم دانشگاه های آلمان پذیرش مشروط میدن؟؟

Member aghanimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wirtschaftsinformatik-WWU MÜnster

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش در رشته هاي آلماني زبان - بدون داشتن مدرك زبان - ممكن است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sylt نمایش پست ها
    من می خوام پذیرش بگیرم از دانشگاه اما تیر ماه امتحان b1رو میدم. کسی میدنه کدوم دانشگاه های آلمان پذیرش مشروط میدن؟؟
    اکثر دانشگاههای آلمان پذیرش مشروط میدن . مشکل اصلی شما با سفارته نه دانشگاه چون سفارت بدون مدرک ویزا نمیده

Junior Member m.mehboodi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس شیمی کاربردی

TU Freiberg بدون زبان به من پذیرش مشروط داد

رشته و دانشگاه
    لیسانس شیمی کاربردی

پیش فرض پذیرش مشروط دارم. برم سفارت یا نه؟

سلام به همه دوستان
    من از دانشگاه فرایبرگ TU Freiberg یه پذیرش مشروط گرفتم که چون موقع اپلای مدرک زبان نداشتم گفتن بیا و اینجا زبان بخون تا بعد بهت پذیرش قطعی بدیم
    حالا واسه سفارت B1 گرفتم اما نمیدونم با این پذیرش مشروط برم واسه ویزا یا نه (یا دوباره با مدرک زبان که دارم واسه یه جا دیگه اپلای کنم)
    نگرانم نکنه چون پذیرشم مشروطه سفارت ویزا نده
    همه انسانها به دنبال موفقیت های بزرگ نیستند

Junior Member

سلام من یک سوال داشتم من میخام برای دانشگاه های آلمان برا فوق لیسانس اون رشته هایی که انگلیسی تدریس میشه اقدام کنم. باید حتما مدرکی هم برای زبان آلمانی داشته باشم ؟؟یا ielts کافی هست ؟

Junior Member sylt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aghanimi نمایش پست ها
    اکثر دانشگاههای آلمان پذیرش مشروط میدن . مشکل اصلی شما با سفارته نه دانشگاه چون سفارت بدون مدرک ویزا نمیده

ممنون از راهنمایی تون. نگران سفارت نیستم تا زمان مصاحبه مدرک زبانم آماده میشه. میترسیدم که دانشگاه ها پذیرش ندن!

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : پذیرش مشروط دارم. برم سفارت یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m.mehboodi نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من از دانشگاه فرایبرگ TU Freiberg یه پذیرش مشروط گرفتم که چون موقع اپلای مدرک زبان نداشتم گفتن بیا و اینجا زبان بخون تا بعد بهت پذیرش قطعی بدیم
    حالا واسه سفارت B1 گرفتم اما نمیدونم با این پذیرش مشروط برم واسه ویزا یا نه (یا دوباره با مدرک زبان که دارم واسه یه جا دیگه اپلای کنم)
    نگرانم نکنه چون پذیرشم مشروطه سفارت ویزا نده
    به نظر من با همین پذیرش مشروط برین سفارت و برای ویزاتون هم مشکلی نیست. دقیقا هم به سفارت بگین چه اتفاقی افتاده و مدرک B1 تون رو هم نشون بدین. تازه احتمالا خوش به حالتون هم میشه و میرین درستونو زودتر شروع می کنین (البته محض احتیاط اینو با دانشگاه مکاتبه کنین و بپرسین که کی می تونین شروع کنین).

رشته و دانشگاه
    لیسانس شیمی کاربردی

پیش فرض پاسخ : پذیرش مشروط دارم. برم سفارت یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    به نظر من با همین پذیرش مشروط برین سفارت و برای ویزاتون هم مشکلی نیست. دقیقا هم به سفارت بگین چه اتفاقی افتاده و مدرک B1 تون رو هم نشون بدین. تازه احتمالا خوش به حالتون هم میشه و میرین درستونو زودتر شروع می کنین (البته محض احتیاط اینو با دانشگاه مکاتبه کنین و بپرسین که کی می تونین شروع کنین).
    تو پذیرشی که داده گفته کی کلاس شروع میشه
    1 اکتبر ساعت 9
    اما اگه بهشون بگم منتظر ویزام و ممکنه تا اون موقع ویزام نیاد (با احتساب گرفتن وقت سفارت که هنوز نگرفتم و اون مدت زمانی که طول میکشه تا ویزا بیاد که حدودا دو ماه میشه) فک میکنم میتونم کلاس زبانو از ترم بعدش شروع کنم

رشته و دانشگاه
    لیسانس شیمی کاربردی

نقل قول نوشته اصلی توسط azin91 نمایش پست ها
    سلام من یک سوال داشتم من میخام برای دانشگاه های آلمان برا فوق لیسانس اون رشته هایی که انگلیسی تدریس میشه اقدام کنم. باید حتما مدرکی هم برای زبان آلمانی داشته باشم ؟؟یا ielts کافی هست ؟
    نه دیگه
    وقتی کورستون انگلیسی باشه مدرک آلمانی نیازی نیست
    نه سفارت و نه دانشگاه

Member aghanimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wirtschaftsinformatik-WWU MÜnster

ممنون از راهنمایی تون. نگران سفارت نیستم تا زمان مصاحبه مدرک زبانم آماده میشه. میترسیدم که دانشگاه ها پذیرش ندن!
    نگران نباشید . فوقش میتونید به دانشگاهتون بگید که مدرک زبانتون رو nachholen میکنید . اونا هم معمولا تا یک ماه بهتون فرصت میدن تا مدارک زبانتون که آماده نیست رو تحویل بدید.
    البته این چیزی بود که پریروز توی بخش پذیرش دانشگاه بهم گفتن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)