صفحه 9 از 29 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 286

موضوع: bedingte Zulassung پذیرش مشروط به شرکت در کلاس زبان و دادن امتحان DSH در دانشگاه

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng., TU Braunschweig

پیش فرض پاسخ : پذیرش مشروط دارم. برم سفارت یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m.mehboodi نمایش پست ها
    تو پذیرشی که داده گفته کی کلاس شروع میشه
    1 اکتبر ساعت 9
    اما اگه بهشون بگم منتظر ویزام و ممکنه تا اون موقع ویزام نیاد (با احتساب گرفتن وقت سفارت که هنوز نگرفتم و اون مدت زمانی که طول میکشه تا ویزا بیاد که حدودا دو ماه میشه) فک میکنم میتونم کلاس زبانو از ترم بعدش شروع کنم
    پذیرش مشروط هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه و اتفاقا بهتر هم هست
    مهمترین نکته برای شروع کار، همون مدرک زبانه که گرفتین! سفارت براش مهم نیست میخواید مستقیم DSH بدید یا اصلاً برید یر کلاس آ1.1 بشینید!

درضمن معمولاً دانشگاه ها انعطاف پذیرن و با تغییر تاریخ مشکلی ندارن.
    من خودم کلاس زبان ب1.1 26 مای شروع میشه یعنی بیست روز دیگه .... که به احتمال 90% نمیرسم به این تاریخ و فردا میخوام یه ایمیل به دانشگاه بزنم که کلاس 4 آگوست رو بهم بدن و اگه ویزام اومد، این پذیرش جدید رو ببرم تا تاریخ شروع ویزای سه ماهم رو دو هفته قبل از تاریخ جدید بزنن ... کلاً این روزا سفارت میگن انعطاف زیادتری نسبت به قبل داره نشون میده در مورد این تاریخ ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineer/طراحی جامدات

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش در رشته هاي آلماني زبان - بدون داشتن مدرك زبان - ممكن است؟

سلام....آقا چطور میشه فهمید که من الان بخوام زبان آلمانی بخونم یا انگلیسی ؟؟

مثلا چور مشخص میشه؟؟
    مثلا من الان بخوام اپلای کنم اونوقت دانشگا انگلیبس زبان بهم اکسپت ندند خب باید دوباره شروع کنم آلمانی بخ.ونم....حالا اگه فهمیده بودم بجای آیلتس میرفتم واسه سطح مورد نظر آلمانی؟؟
    میشه توضیح بدین...وقتم کمه

Member aghanimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wirtschaftsinformatik-WWU MÜnster

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش در رشته هاي آلماني زبان - بدون داشتن مدرك زبان - ممكن است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran293 نمایش پست ها
    سلام....آقا چطور میشه فهمید که من الان بخوام زبان آلمانی بخونم یا انگلیسی ؟؟

مثلا چور مشخص میشه؟؟
    مثلا من الان بخوام اپلای کنم اونوقت دانشگا انگلیبس زبان بهم اکسپت ندند خب باید دوباره شروع کنم آلمانی بخ.ونم....حالا اگه فهمیده بودم بجای آیلتس میرفتم واسه سطح مورد نظر آلمانی؟؟
    میشه توضیح بدین...وقتم کمه
    دوست عزیز سوالتون رو دقیق متوجه نشدم ولی شما از همین اول باید تصمیم بگیرید که میخواید به چه زبانی تحصیل کنید و با علم به این موضوع برید و مدرک زبان مورد نظر رو دریافت کنید و واسه چند دانشگاه اپلای کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineer/طراحی جامدات

اها...فک کنم با توجه به وضعیت من برم همون آلمانی بخونم شانسم بیشتر......یعنی هر چی انگلیسی خوندم هیچی دیگه....چون دانشگاه انگلیسی زبان متاقضیش بیشتره...

Junior Member

با سلام
    میخواستم بدونم اگه من ب ۱ رو بگیرم و برم آلمان برای نشستن سر کلاس مستر باید چه مدت زمانی آلمانی بخونم و چه مدرکی بگیرم که بتونم کلاس درسم رو شروع کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط navid1361 نمایش پست ها
    با سلام
    میخواستم بدونم اگه من ب ۱ رو بگیرم و برم آلمان برای نشستن سر کلاس مستر باید چه مدت زمانی آلمانی بخونم و چه مدرکی بگیرم که بتونم کلاس درسم رو شروع کنم؟
    دوست عزیز شما باید پذیرش مشروط بگیرید و حدودا 3 تا 4 ماه حداقل نیاز به کلاس خواهید داشت در آلمان که نرخ این کلاس های فوق فشره بین 200 تا 1000یورو در ماه برای دانشگاه های مختلف تغییر میکنه.
    درنهایت بسته به دانشگاه شما، آزمون DSH و یا TestDaF رو باید بدید که همونطور که گفتم، در بهترین حالت تا حدود 4ماه با تلاش شبانه روزی، براشون آماده میشید و به سلامت درستون رو شروع میکنید

Junior Member sylt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aghanimi نمایش پست ها
    نگران نباشید . فوقش میتونید به دانشگاهتون بگید که مدرک زبانتون رو nachholen میکنید . اونا هم معمولا تا یک ماه بهتون فرصت میدن تا مدارک زبانتون که آماده نیست رو تحویل بدید.
    البته این چیزی بود که پریروز توی بخش پذیرش دانشگاه بهم گفتن.

به من گفتن که باید یه مدرک ارائه بدم که نشون میده من توی یه کلاس در مقطع B1 یا B2 در حال تحصیل هستم. نمی دونم امیدوارم بتونم بدون مدرک پذیرش بگیرم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hex6789 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما باید پذیرش مشروط بگیرید و حدودا 3 تا 4 ماه حداقل نیاز به کلاس خواهید داشت در آلمان که نرخ این کلاس های فوق فشره بین 200 تا 1000یورو در ماه برای دانشگاه های مختلف تغییر میکنه.
    درنهایت بسته به دانشگاه شما، آزمون DSH و یا TestDaF رو باید بدید که همونطور که گفتم، در بهترین حالت تا حدود 4ماه با تلاش شبانه روزی، براشون آماده میشید و به سلامت درستون رو شروع میکنید
    ممنون بابت پاسخگویی شما.برای پذیرش مشروط هم ذمانی که مبخوام سفارت برم مدرک ب۱ لازم هست؟؟؟؟ ، اگه توی ۳-۴ ماه نتونم توی المان مدرک testdaf رو بگیرم چی؟ تا ۱ سال میتونم اونجا بمونم و بیشتر آلمانی بخونم؟
    ممنون میشم روشنم کنید

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط navid1361 نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسخگویی شما.برای پذیرش مشروط هم ذمانی که مبخوام سفارت برم مدرک ب۱ لازم هست؟؟؟؟ ، اگه توی ۳-۴ ماه نتونم توی المان مدرک testdaf رو بگیرم چی؟ تا ۱ سال میتونم اونجا بمونم و بیشتر آلمانی بخونم؟
    ممنون میشم روشنم کنید
    شما قطعا برای پذیرش آلمانی نیاز به ب1 دارید حداقل و در این شکی نیست. قبلا دیده شده بود با کمتر از این بدن، اما الان نه.
    من خودم امروز ویزام اومد و پذیرش مشروط از کلاوستهال با مدرک ب1 داشتم. تازه از ب1.1 میخوام دوباره شروع کنم. تازه روز مصاحبه ازم پرسید آفیسر: تو که اینقد نمره هات بالاست، چرا دوباره از ب1.1 میخوای شروع کنی!؟ منم در کمال پررویی گفتم: تازه ب2 رو هم میخوام بیام بدم و مثل همین با نمره بالا قبول میشم، اما دوس دارم تو جو آلمان دوباره تکرار بشه برام و بتونم با دقت بیشتری این زبون رو فرا بگیرم

در مورد فرصت باید خدمتتون عرض کنم که خود سفارت حدود 6ماه رو با داشتن ب1 درنظر میگیره تا رسیدن به سطح شرکت در کلاس ها ... بنابراین تا 6ماه که اصلا مشکلی نیست و واقعا در خاک آلمان به نظرم زمان ایده آلی برای فراگیری و پاس کردن امتحان مورد نظرتونه ... اما زیاد شنیدم که بیشتر از 6ماه تا حتی یک سال هم فرصت دادن به بچه ها. کلا نگران این مساله نباش دوست من

فقط و فقط برای ب1 تلاش کن و سعی کن پذیرش بگیری و بری سفارت ... من خودم اوضاعم خراب بود با 6سال طول تحصیل و معدل 13.33! اونم با پذیرش از کلاوستهال! اما 3هفته ای ویزام اومد.

Member aghanimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wirtschaftsinformatik-WWU MÜnster

نقل قول نوشته اصلی توسط sylt نمایش پست ها
    به من گفتن که باید یه مدرک ارائه بدم که نشون میده من توی یه کلاس در مقطع B1 یا B2 در حال تحصیل هستم. نمی دونم امیدوارم بتونم بدون مدرک پذیرش بگیرم.
    شما هیچ مدرکی ندارید ؟؟؟ مثلا TU-Bochumیا Clausthal حتی با A1 پذیرش مشروط میدن.
    یه راه دیگه هم هست که برین از اون آموزشگاهی که خوندیدن کاغذ بگیرین که دارین در سطح B1 B2 درس میخونین بعد بیاین اینجا برین کلاس زبان بشینین یاد بگیرید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)