صفحه 5 از 60 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 593

موضوع: هماهنگی جهت اعتراض به افزایش هزینه ایران آیلتس و راهکارها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هماهنگی جهت اعتراض به افزایش هزینه ایران آیلتس و راهکارها

من درست متوجه مشکل نشدم از بس اینجا داد و فریاد بود. ولی اگر مشکل برگزار نشدن آیلتسه فکر کنم اگر با دانشگاهی که می خواین اپلای کنید در میون بذارید اجازه بدن که بجای آیلتس تافل بدید. ایمیل بزنید به ادمیشن دانشگاه و شرایط واقعی الان رو براشون تعریف کنین. من احتمال میدم که اکثرا قبول کنن. اگر هم مشکل گرونیه که خب بخاطر ارزه. اعتراض کردن به برگزار کننده یه چیز بی معنیه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushar نمایش پست ها
    من درست متوجه مشکل نشدم از بس اینجا داد و فریاد بود. ولی اگر مشکل برگزار نشدن آیلتسه فکر کنم اگر با دانشگاهی که می خواین اپلای کنید در میون بذارید اجازه بدن که بجای آیلتس تافل بدید. ایمیل بزنید به ادمیشن دانشگاه و شرایط واقعی الان رو براشون تعریف کنین. من احتمال میدم که اکثرا قبول کنن. اگر هم مشکل گرونیه که خب بخاطر ارزه. اعتراض کردن به برگزار کننده یه چیز بی معنیه.
    دوست من مشکل ارز نیست قضیه چیز دیگست......... متاسفانه این روندی هست که داره تو همه حوزه ها رخنه میکنه و مشکل های عدیده ای داره پیش میاد و در ایندهاز این دست مسایل بیشتر خودشو نشون میده( یکیش همین اینترنت ملی هست که اعلام شده از خرداد شروع میشه طرحش و هنوز خودشونم نمیدون چیه و خدا میدونه چه عواقبی داشته باشه و یه سری جریانات دیگه رو مد نظر داره....) من با کلی مکاتبه دانشگاهی که اقدام کردم رو راضی کردم که 10 مارچ امتحان میدم و جوابش رو میفرستم و همه مدارکمو پست کردم اما عدم مدیریت چند نفر برنامه چند ماهه من و خیلیای دیگه رو به این راحتی خراب میکنه یعنی این همه وقت و هزینه پرید...... یکی مثل من از اول برا ایلتس خوندم با سیستم این امتحان و در مورد تافل هیچ برنامه ای نداشتم حالا چطوری تو 1 هفته برم تو اون فاز....؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام
    خدا به هممون صبر بده
    مشکل اینجاست که دیگه برگزار نمیشه!!
    و این افزایش 1 سیاست در راستای فراری دادن ما هستش!
    جالبتر اینکه زیر بار نمیرن که آزمونم تحریم شده!
    دوستان بیاید جمع بشیم بریم برج نادر
    هماهنگی کنید تا عملیش کنیم
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

بالاخره چطور باید این پول اضافی رو ریخت تو حلق اینااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟ فقط گفتن پول بدید نگفتن چطور.فکر کنم باید نقدی برد سر جلسه

Member FARSHAD_CANADA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

من الان با اصفهان تماس گرفتم.یارو میگه پنج شنبه 8 مارچ (یعنی پس فردا)حتما"امتحان برگزار میشه.گفتم international house وbritish councilمیگن تا اطلاع ثانوی هیچ امتحانی برگزار نمیشه .اصلا" زیر بار نرفت که نرفت.گیج شدم.

سلام
    حرف شما کاملا صحیحه. من کلی فکر کردم. خیلی عصبانی بودم چون این عوضی ها حتی جواب تلفن نمی دهند و کلا پاسخگو نیستند. اما فکر می کنم اگر انصراف دهیم و پول مان را بگیریم کارشان راحت تر می شود. اگر اطلاعیه سازمان سنجش رو ببینید افزایش قیمت برای آزمون های بعد از 10 مارچه. پس باید صبر کنیم. اما برای بچه هایی که از شهرستان می آیند مشکلات دو برابر است. من تا حالا به اندازه 3 برابر قیمت آزمون آیلتس متضرر شده ام . حالا عصاب خوردی و خستگی و نگرانی اش بماند!!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zangeneh نمایش پست ها
    بالاخره چطور باید این پول اضافی رو ریخت تو حلق اینااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟ فقط گفتن پول بدید نگفتن چطور.فکر کنم باید نقدی برد سر جلسه
    دوست عزیز سایتشون آپ شده 1سر بزنید

نقل قول نوشته اصلی توسط zangeneh نمایش پست ها
    http://ielts.sanjesh.org/News.aspx?rn=ZHyvNZaVTwQ_r

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط jakeli1390 نمایش پست ها
    سلام
    حرف شما کاملا صحیحه. من کلی فکر کردم. خیلی عصبانی بودم چون این عوضی ها حتی جواب تلفن نمی دهند و کلا پاسخگو نیستند. اما فکر می کنم اگر انصراف دهیم و پول مان را بگیریم کارشان راحت تر می شود. اگر اطلاعیه سازمان سنجش رو ببینید افزایش قیمت برای آزمون های بعد از 10 مارچه. پس باید صبر کنیم. اما برای بچه هایی که از شهرستان می آیند مشکلات دو برابر است. من تا حالا به اندازه 3 برابر قیمت آزمون آیلتس متضرر شده ام . حالا عصاب خوردی و خستگی و نگرانی اش بماند!!
    بله حق باشماست
    اما انگار حرف بریتیش کانسیل قبول ندارن!
    و 2راه گذاشتن شارج یا کنسل

می دونی این ها حرف حساب سرشون نمیشه فقط حرف زور رو می فهمند. باید همگی بریم اونجا تکلیفمون را با اینها روشن کنیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)