صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 25 , از مجموع 25

موضوع: نحوه اعلام نتایج پذیرش یا ریجکت در دانشگاه‌های مختلف

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی مهندسی نرم‌افزار - صنعتی امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : نحوه اعلام نتایج پذیرش یا ریجکت در دانشگاه‌های مختلف

نقل قول نوشته اصلی توسط Potential نمایش پست ها
    سلام

من یه نامه از graduate school اومده که تبریک میگم قبول شدی و ....
    یه ایمیل هم از phd coordinator اومده که بهت اینقدر فاند دادیم و RA شدی ...
    اما تو نامه graduate اصلا از فاند صحبتی نشده و اصلا نگفته تا کی وقت دارم این پذیرش رو قبول کنم

میخواستم بپرسم باید خودم پیگیری کنم
    آخه من منتظر جواب جاهای دیگه هستم و نمیخوام بپرسم تا کی وقت دارم که پذیرش رو قبول کنم ، از طرفی هم میترسم که یهو بگن که دیر کردی و... (البته تازه 3 روزه بهم رسمی اعلام کردن پذیرش رو)

ممنون میشم راهنمایی م کنید
    مسئولین پذیرش روز اولشون نیست که این مسئولیت رو قبول کرده اند، و مطمئن باشید خبر دارن که دانشجویان برای بیش از یک دانشگاه اپلای میکنند و بعد بینشون انتخاب میکنن. در سال صدها هزار نفر فقط در آمریکا چنین حالتی رو دارن. عروس هم نیستید که دو خواستگار داشته باشید بینشون دعوا بشه. زمانی که پذیرش و فاند رو داده ن به خاطر ایمیل شما که از جای دیگه پذیرش دارید (یا ممکنه بگیرید) که اینها رو ازتون نمی گیرن! اعلام پذیرش داشتن از جاهای دیگه نه تنها نقطۀ منفی نیست براتون بلکه عزیزتر هم میشید.

من دیروز به دو دانشگاه، یکی با فاند و یکی با فاند هنوز نامعلوم که تا پانزده آوریل بهم فرصت پذیرفتن آفر رو داده بودند ایمیل زدم و گفتم بخاطر پذیرش داشتن از جاهای دیگه هنوز برام سخته تصمیم گرفتن، و لطف کنند مهلت پذیرفتن رو extend کنن. بدون کوچکترین مشکلی پذیرفتند و یک ماه بیشتر وقت دادن و کلی هم قربون صدقه ام رفتند.

نهایتش چیه؟ می گن که باید تا فلان روز قبول بکنی و اکستند هم نمیکنیم. حداقل وضعیتت رو میدونی.

ایمیل زدن و پرسیدن هیچ downside ـی نداره و فقط upside ـه! در مقابل سکوت و امیدواری برای درست شدن خود به خود مسأله از هر نظر غیرمنطقی و مضره.

Junior Member

سلام
    یک سوال. الان دیگه دانشگاهای آمریکا اگه پذیرشی بوده دادن دیگه درسته؟ خبری نیست یعنی ریجکته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط heavenlyB نمایش پست ها
    سلام
    یک سوال. الان دیگه دانشگاهای آمریکا اگه پذیرشی بوده دادن دیگه درسته؟ خبری نیست یعنی ریجکته؟
    نه اصلاً. من همين ديروز واسم پذيرش اومد مثلاً. دانشگاه به دانشگاه فرق ميكنه. مثلاً اگه كاليفرنياى جنوبى باشه به احتمال زياد ريجكت ولى اگه تنسى باشه اصلا بعيد نيست پذيرش بعضيها هم اصلا معاوم نيست قاعده خاصى ندارند.

Junior Member

من برای انگلیس اقدام کردم، 2 هفته بعد از ددلاین اعلام نتایج هیچی بهم نگفته بودن، بعد به خود استاد ایمیل زدم گفت قبول نشدی، خود دانشگاه هنوز جواب نداده!!!!!!!!!!!!!

سلام.
    دانشگاه پیتسبورگ ایمیل نداد و با چک کردن سایت فهمیدم ریجکت شده ام (اواخر اوریل). یکی دیگه از بچه ها هم همینطور و حتی توی gradcafe هم گفته شده این شیوه!
    جالبه هر موقع پیام میدادم به منشی در مورد اپلیکیشنم، وقتی جواب میداد (که البته معمولا منظم بود) ایمیل می اومد که پیام جدیدی توی پروفایلت هست، ولی این ریجکت رو پیام نداد.
    دانشگاه های USF و Penn state هنوز توی پروفایل زده اند در حال بررسی در صورتی که دانشکده ایمیل ریجکت رو داد.
    به نظرم دانشگاه هایی که از سیستم Applyyourself استفاده میکنن، یک روز بعد از تصمیم ایمیل میاد که وضعیتت تغییر کرده (2 تا شون اینطوری بودند).
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)