نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: بورسیه اعطایی سفارت هند

Junior Member shamakhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران -نقشه برداری

پیش فرض بورسیه اعطایی سفارت هند

باسلام
    در سایت سفارت هند (به آدرس http://www.indianembassy-tehran.ir/) با موضوعی برخوردم که تا بحال نشنیده ام بودم . تحت عنوان بورسیه تحصیلی کشور هند (لینک http://www.indianembassy-tehran.ir/ICCR.php) .کسی اطلاع کاملی در این مورد دارد . و آیا سالهای قبل از این بورس استفاده یا اعطاء شده است . -سپاس-

لینک راهنمای عمومی برای متقاضیان : http://www.indianembassy-tehran.ir/p...es (farsi).pdf

لینک فرم در خواست : http://www.indianembassy-tehran.ir/p...cholarship.pdf

Member
    رشته و دانشگاه
    Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg

پیش فرض پاسخ : بورسیه اعطایی سفارت هند

من اینجا کلی دوست خارجی دارم که از این بورس استفاده میکنن ICCR بخش فرهنگی سفارت هند هست دوره های زبان سه ماهه برگزار میکنه ماهیانه 25000 روپیه به دانشجویان میده خوابگاه و بلیط رفت و برگشت به کشورشون رو هم فراهم میکنه البته من تا به حال هیج ایرانی ندیدم که حتی به ذهنشم برسه که برای این بورسیه اقدام بکنه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط satell نمایش پست ها
    من اینجا کلی دوست خارجی دارم که از این بورس استفاده میکنن ICCR بخش فرهنگی سفارت هند هست دوره های زبان سه ماهه برگزار میکنه ماهیانه 25000 روپیه به دانشجویان میده خوابگاه و بلیط رفت و برگشت به کشورشون رو هم فراهم میکنه البته من تا به حال هیج ایرانی ندیدم که حتی به ذهنشم برسه که برای این بورسیه اقدام بکنه
    من دوستانی دارم که از این طریق بورسیه گرفته و تحصیل کردند البته باید توجه داشت ظرفیتش کمه و نباید خیلی روش حساب باز کرد. اما خب یه گزینه میتونه باشه برای کسانی که تمایل به بورسیه دارند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg

البته برای دوره های طولانی مدت مبلغش خیلی کمتره تقریبا ماهی 8500 روپیه بیشتر نمیده ولی شهریه دوره رو کامل میده و از اون 8500 روپیه اگه خابگاه بمونید 3500 تا هم بابت هزینه خابگاه کم میکنه البته این دوست من از مکزیک هست که برای دوره لینگویستیک (زبان شناسی ) مستر میخونه توی دانشگاه EFUL زبانهای خارجی شهر حیدرآباد شاید برای شهرهای دیگه و دانشگاهای دیگه متفاوت باشه

Junior Member

سلام من از این بورسیه استفاده کردم بسته به رشته و شهر پ.ل می ده بلیط هواپیما و اینام خبری نیست هر چند جواب من خیلی دیره ولی من الان این تاپیک رو دیدم در کل خوبه ولی واسه ایران تعدادش محدوده

esfboy
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط ghywary نمایش پست ها
    سلام من از این بورسیه استفاده کردم بسته به رشته و شهر پ.ل می ده بلیط هواپیما و اینام خبری نیست هر چند جواب من خیلی دیره ولی من الان این تاپیک رو دیدم در کل خوبه ولی واسه ایران تعدادش محدوده
    سلام.من دانشجوی مستر دانشگاه پونام.میخاستم بپرسم درصورتی که تو این بورس قبول بشم هزینه های پرداختی به دانشگاه مربوط به دوره فعلی عودد میشه یا نه؟دوم اینکه چنانچه بخام واسه دکترا یا مستر یه رشته دیگه اقدام کنم چجوری میتونم از این بورس استفاده کنم؟ یعنی اگه میشه از ب بسم ا... تا نون پایانشا تشریح بفرمایین.باتشکر

Junior Member

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما از محضر شما چند سوال داشتم
    بنده دانشجوی ترم اخر مهندسی پزشکی در دانشگاه غیر انتفاعی هستم با یک مقاله isi و معدل کارشناسی 15 و ارشد تاکنون 15
    1-برای بورسیه سفارت در مقطع دکتری چه زمانی باید اقدام کنم؟ مواد امتحانی آن چیست؟
    2- برای رشته مهندسی پزشکی چه دانشگاه هایی را توصیه می کنید؟
    3- از لحاظ تمیزی کدام شهرها را معرفی می کنید ؟
    4- آیا دانشگاه های هند مدرک زبان تولیمو یا msrt را قبول دارند؟
    5- آیا دانشگاه های هند فاند یا بورسیه ای برای دانشجویان دکتری در نظر می گیرند؟
    از لطف شما سپاسگزارم
    در صورت تمایل به ارتباط تلگرامی هرچه بیشتر و کسب اطلاعات کاملتر از شما یه پیام به اینجانب دهید 09380621105
    با تشکر.