صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 92

موضوع: چگونگي عزل وكيل مهاجرت و مباحث مربوط به آن

Senior Member atarod آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چگونگي عزل وكيل مهاجرت و مباحث مربوط به آن

سلام دوستان،من متاسفانه وکیل دارم و ایشون درواقع هیچ گونه اطلاع ای‌ اصلا در مورد چیزایی که اتفاق میافته نداره و حتی ایشون نمی‌دونست که سایتی وجود داره که توش می‌نویسن کدوم دفتر مهاجرت مسول کدوم کشور هستش و من واقعا متأسفم برای یک همچین آدمی‌ که بخاطر منافع شخصیشون آیندهٔ بقیه رو به خطر میندازن.سوال من این هستش که اگه من بخوام این پروفسور رو از پرونده‌ام کنار بذارم چیکار باید بکنم و چه فرمی رو باید پر کنم و به مونترال بفرستم؟؟اگه دوستان اطلاعی در این مورد دارن لطفا راهنمایی‌ کنن که من از شرّ این نابغه خلاص شم.ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    MS of IT

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

سلام به همگی
    من هر چی گشتم، مراحل عزل وکیل رو پیدا نکردم. لطفا راهنماییم کنید چه کارهایی باید کرد؟
    1. شروع پروسه دمشق :29 اکتبر 2006

2. code:0213 ,
    Sydny CIO: 31 march 2010, FN1: 2 jun 2010, Documents in Damascus: 31 aug 2010, FN2: 4 oct 2010, Transfer to warsaw: 3 feb 2012, In process: 22 march 2012

Banned

سلام به همگی
    من هر چی گشتم، مراحل عزل وکیل رو پیدا نکردم. لطفا راهنماییم کنید چه کارهایی باید کرد؟
    همون فرمی که روز اول وکیل رو معرفی کردید قسمت b برای معرفی و c برای عزل وکیل بود. پرکنید امضا کنید پست کنید براشون
    ویرایش توسط M1KE : December 26th, 2012 در ساعت 11:30 AM

چگونه با ید وکیل خود را عزل کرد؟ ایا فرم خاصی داره و چه اطلاعاتی باید در این فرم وارد شود؟ اگه کسی لینک فرمشو داره ممنون میشم بهم بده.
    NOC : 1111 ارسال مدارك به سيدني: 10JULy 2009 فایل نامبر اول: SEPT 2009 فایل نامبر دوم: JAN 2010 ارسال به ورشو: 12Dec 2011 اينپراسس: 25 JAN 2012 امتياز: 74. بدون آپديت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط armin494 نمایش پست ها
    چگونه با ید وکیل خود را عزل کرد؟ ایا فرم خاصی داره و چه اطلاعاتی باید در این فرم وارد شود؟ اگه کسی لینک فرمشو داره ممنون میشم بهم بده.
    http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kits/forms/IMM5476E.PDF

قسمت a, c, d را باید پر کنید , امضا کنید و ایمیل کنید .

Member
    رشته و دانشگاه
    MS of IT

نقل قول نوشته اصلی توسط neda_11 نمایش پست ها
    http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kits/forms/IMM5476E.PDF

قسمت a, c, d را باید پر کنید , امضا کنید و ایمیل کنید .
    بعد از این کار آدرس وکیل توی ایکیس و ایمیل وکیل از پروندمون حذف میشه و بقیه مکاتبات به آدرس و ایمیل ما فرستاده میشه؟ یا باید کار دیگه ای هم کرد؟

Sydny CIO: 31 march 2010, FN1: 2 jun 2010, Documents in Damascus: 31 aug 2010, FN2: 4 oct 2010, Transfer to warsaw: 3 feb 2012, In process: 22 march 2012

Junior Member

در نامه ای که به سفارت می زنید تا این فرم رو بفرستید آدرس جدید را باید اعلام کنید. آدرس و ایمیلتون را هم خودتون در سایت تغییر بدین.
    ویرایش توسط M1KE : January 11th, 2013 در ساعت 11:57 PM دلیل: برگردان از پینگیلیش

Member
    رشته و دانشگاه
    MS of IT

نقل قول نوشته اصلی توسط neda_11 نمایش پست ها
    در نامه ای که به سفارت می زنید تا این فرم رو بفرستید آدرس جدید را باید اعلام کنید. آدرس و ایمیلتون را هم خودتون در سایت تغییر بدین.
    \

1- شما این نامه که مضمونش عزل وکیل و تغییر آدرس و ایمیل بود را به Warsaw-im-enquiry@international.gc.ca
    فرستادید و فرم 5476 را ضمیمه نامه کردید، درسته؟
    2- آدرس و ایمیل را چطور از تو سایت خودتون تغییر دادید این سرویس که فقط امکان تغییر به آدرس کانادا را داره؟؟؟؟

Junior Member

سلام به دوستان همدرد. لطفا راهنمایی کنید مراحل عزل وکیل به چه صورته؟ و ضمنا چجوری اطلاعات پرونده ام مییاد پایین پست.ضمنا من هنوز اطلاعاتم رو وارد جدول نکردم و نمی دونم چطور باید وارد کنم .ممنون میشم راهنماییم کنید

Member PARYA M آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSN

نقل قول نوشته اصلی توسط amin2 نمایش پست ها
    سلام به دوستان همدرد. لطفا راهنمایی کنید مراحل عزل وکیل به چه صورته؟ و ضمنا چجوری اطلاعات پرونده ام مییاد پایین پست.ضمنا من هنوز اطلاعاتم رو وارد جدول نکردم و نمی دونم چطور باید وارد کنم .ممنون میشم راهنماییم کنید
    در خصوص عزل وکیلتون هم یکبار با دقت قراردادتون رو بخونید احتمالا داخلش اومده که اگر شما یکطرفه قرارداد رو فسخ کنید باید پولشرو تمام تسویه کنید ولی اگر نبود نیازی به تسویه کامل نداره و روالش هم اینه که یه ایمیل به دفتر ورشو بزنید و درخواستتون رو محترمانه مطرح کنید اونها هم رو درخواست شما اقدام میکنن و طی یک ایمیل به شما اعلام میکنن .فکر میکنم حدود یکماهی طول بکشه.
    حقیقت من هم یه مدت تو فکرش بودم ولی بعد منصرف شدم چون شرایط رو خوب ندیدم
    cio on march 2010

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)