صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 92

موضوع: چگونگي عزل وكيل مهاجرت و مباحث مربوط به آن

Banned

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پیش از 2008)

[QUOTE=eleena;1097951]با عرض سلام وتشکر از شما دوستان.ذوست عزیز mama جان میشه,,,,
    اشتباه نکنم supplementary form هست ، من این کار را قبلا کردم ، یه ایمیل به ورشو بزنید و بگید من به این مشخصات و فایل نومبر میخوام وکلام را عزل کنم میگید چی کار کنم ، ی نامه میزنید بهشون با امضاتون و به راحتی از کار بر کنارش میکنید

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پیش از 2008)

[QUOTE=kamikamrani;1097996]
    نقل قول نوشته اصلی توسط eleena نمایش پست ها
    با عرض سلام وتشکر از شما دوستان.ذوست عزیز mama جان میشه,,,,
    اشتباه نکنم supplementary form هست ، من این کار را قبلا کردم ، یه ایمیل به ورشو بزنید و بگید من به این مشخصات و فایل نومبر میخوام وکلام را عزل کنم میگید چی کار کنم ، ی نامه میزنید بهشون با امضاتون و به راحتی از کار بر کنارش میکنید
    نه این فرم که برایشان نوشتم مطمئنم که دقیقا قسمت اولش باید کنسل کردن وکیل را تیک بزنند

Banned

I filled out a form , I don't really remember what form it was, but I am sure she needs to send them a letter explaining anything first, thats why I recommend her to contact them and let them know anything to be guided better ,

Banned

پیش فرض پاسخ : چگونگي عزل وكيل مهاجرت و مباحث مربوط به آن

برای عزل وکیل می بایست در این فرم بخش های A (مشخصات خودتان)، بخش C (مشخصات وکیل موردنظر) و D (امضا و تاریخ) را پر کنید و بفرستید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

سلام. دوستان اگر لطف کنند و مرا راهنمایی کنند سپاسگزار خواهم شد. در فرم عزل وکیل (فایل IMM5476E) چند جا رو من اشکال دارم. لطفا راهنمایی فرمایید:
    پرسش 1) در بخش A و پرسش سوم که این پرسش هست
    Name of office where the application was submitted?
    در اینجا باید آفیس ورشو نوشته شود یا دمشق (پرونده من اول در دمشق بوده و سپس به ورشو رفته است 38 رشته ای)

پرسش 2) در بخش A و پرسش چهارم پرسیده که:
    Your Citizenship and Immigration Canada Identification Number (If known)
    Client Identification (ID) or
    Unique Client Identifier (UCI) number
    در اینجا چه پاسخی باید بدهیم؟ این با شماره فایل نامبر و اینها که یکی نیست درسته؟

Junior Member

دوستان سلام. من از طریق استانی اقدام کردم و وکیل دارم و می خوام عزلش کنم . توی قرارداد شرایط فسخ را نوشته اما می خوام بدونم آیا باید نامه به اداره مهاجرت استان هم بزنم یا فرم خاصی را پر کنم یا خیر میشه راهنمایم کنید لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط ashoury نمایش پست ها
    دوستان در جریان باشید که کلیه وکیلهای کبک دیگه ق فعالیت ندارند و فقط ظاهرا 4 یا 5 نفرا هستند که می تونن کار کنن علت هم این است که اداره مهاجرت از آنها مدرک زبان فرانسه 4 اسکیله در سطح B2 خواسته که نتونستن ارسال کنن برای همین ممکن اونهایی که وکیل دارند نامه بگیرن که وکیلشون دیگه نمی تونه براشون کاری بکنه
    دوست عزیز از دفتر وکیلم دیروز به من زنگ زدند و مطالبی مشابه صحبتهای شمارو اعلام کردند و یک ایمیل از طرف وکیل اومده که بدلیل تغییر قوانین اداره مهاجرت و الزام به داشتن وکیل کبکی روی پرونده ما دیگه نمیتونیم روی پرونده شما کار کنیم و استخدام وکیل کبکی برای ما هزینه داره و شما باید این هزینه رو بدید یا اینکه بیاید و قراردادتون رو فسخ و نامه عزل وکیل بزنید به اداره مهاجرت .یا 600 دلار بدید برای استخدام وکیل کبکی. فکر کنم به همین دلیل مدرک زبانه که نمیتونه ادامه بده. من که میخوام وکیلمو عزل کنم.راستی از دوستان کسی این روزا به چنین چیزی برخورد کرده؟

Junior Member

دوستان عزیز آیا برای عزل وکیل برای مهاجرت استانی هم فرمی هست . به غیر از کبک . من میخوام وکیلم رو عزل کنم اما نمی دونم برای استانی باید چه کار کنم میشه به من کمک کنید و پاسخ بدهید. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط M1KE نمایش پست ها
    برای عزل وکیل می بایست در این فرم بخش های A (مشخصات خودتان)، بخش C (مشخصات وکیل موردنظر) و D (امضا و تاریخ) را پر کنید و بفرستید.
    دوست عزیز من هنوز فایل نامبر نگرفتم و از طریق استانی اقدام کردم ولی همین اول راه می خوام وکیلم را عزل کنم میشه بگید این فرم را باید به کجا باید ارسال کنم.؟ اداره مهاجرت استان مربوطه یا اداره مهاجرتی کانادا؟ در ضمن باید قبلش با خود وکیل در میان بگذارم؟
    ممنون میشم جواب بدید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Anahita91 نمایش پست ها
    دوست عزیز من هنوز فایل نامبر نگرفتم و از طریق استانی اقدام کردم ولی همین اول راه می خوام وکیلم را عزل کنم میشه بگید این فرم را باید به کجا باید ارسال کنم.؟ اداره مهاجرت استان مربوطه یا اداره مهاجرتی کانادا؟ در ضمن باید قبلش با خود وکیل در میان بگذارم؟
    ممنون میشم جواب بدید
    اگر هنوز فايل نامبر نگرفته ايد قاعدتا بايد براي اداره مهاجرت استان موردنظر بفرستيد چون هنوز فدرال پرونده شما را نديده است و وكيل شما را نمي شناسد. در مورد اطلاع دادن يا ندادن به نظر من بهتر است اطلاع ندهيد و بعد از مدتي كه مطمئن شديد ايشان عزل شده اند به ايشان اطلاع دهيد چون به هر حال تا زماني كه ايشان رسما وكيل هستند مي توانند روي پرونده اعمال نظر كنند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)