صفحه 5 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 92

موضوع: چگونگي عزل وكيل مهاجرت و مباحث مربوط به آن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگي عزل وكيل مهاجرت و مباحث مربوط به آن

سلام
    برای عزل وکیل در SECTION A قسمت 3 که نوشته IF you have alreadysubmitted youraplication
    NAME OF OFFICE WHERE THE APPLICATION SUBMITTED
    وSECTION C قسمت
    NAME OF FIRM OR ORGANIZATION (if applicable
    چه باید نوشت؟
    پس از پر کردن فرم و امضای ان ایا باید صفحات A,C,D را جداگانه اسکن کرد و ایمیل کرد؟با چه فرمتی اسکن کنیم؟
    بعد از ایمیل به ورشو چه ادرس و ایمیلی واسم در نظر گرفته میشه؟
    میشه یه نمونه از فرم پر شده فرضی را برایم بگذارید؟ممنون میشم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

سلام.من هم منتظر مديكال هستم و متاسفانه چون وكيلم تا به حال فقط راهنماييهاي اشتباه كرده ميخواهم او را عزل كنم.براي پر كردن فرم و ارسال آن سوال دارم:
    1- درSection A جواب سوال 3 را نميدونم لطفا اگر كسي ميدونه راهنمايي كنه
    2- آيا اين فرم بايستي پست شود يا ميتوانيم از طريق ايميل براي سفارت ارسال كنيم؟
    3-در مورد عزل وكيل ديگر احتياجي به هيچ توضيحي نيست؟

ممنون ميشم اگر من و راهنمايي كنيد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر.آزاد

سلام ،دوستان مثل اینکه فرم عزل وکیل برای کبک فرق می کنه،کسی اطلاعی داره ،میشه لطفا کمک کنید.

Junior Member

باسلام، دوستان من مشکلم یک کلاف سردر گم شده
    1- اینکه من پروندهای مربوط به سال 2007 داشتم که کنسل شد 6 ماه پیش هم از دفتر وکیل یه ایمیل بفارسی آمد که آدرس پستی تان را بدهید تا applications fee را براتان درخواست کنیم من هم از همه جا بیخبر تازه متوجه شدم که در ایمیل اولیه اطلاع فایل نمبر اول سال2007 رسیدی هم بابت دریافت application fee بوده که آقای وکیل ترجیح داده بودن واسه خودشون نگه دارن حالا با توجه به اینکه کلیه اضاء های پای فرمها ،ایمیل آدرس،وآدرس پستی مال ایشان بوده در حالی که ایشان اصلاً وکیل رسمی کانادا هم نبودن و نیستن بنظر میرسه با پر کردن فرمIMM5741 حخخمث ئشد رش 5خ نفر دیگه رو گرفته اند و نوش جان فرموده اند چون هیچ جوابی نمیدهند.حال شما بفرمایید چطور میتونم ثابت کنم که REFUNDABLE FEE من کی و توسط چه کسی دریافت شده،چون آخه هر کسی که ID شما رو داشته باشه میتونه با پر کردن فرم مربوطه پولش رو پس بگیره. آیا

Junior Member

چگونگی عزل وکیل مهاجرت و مباحث مربوط به آن
    باسلام، دوستان من مشکلم یک کلاف سردر گم شده
    1- اینکه من پرونده ای مربوط به سال 2006 داشتم که کنسل شد 6 ماه پیش هم از دفتر وکیل یه ایمیل بفارسی آمد که آدرس پستی تان را بدهید تا applications fee را براتان درخواست کنیم من هم از همه جا بیخبر تازه متوجه شدم که در ایمیل اولیه اطلاع رسانی فایل نمبر اول سال2006، رسیدی هم بابت دریافت application fee بوده که آقای وکیل ترجیح داده بودن واسه خودشون نگه دارن حالا با توجه به اینکه کلیه امضاء های پای فرمها ،ایمیل آدرس،وآدرس پستی مال ایشان بوده در حالی که ایشان اصلاً وکیل رسمی کانادا هم نبودن و نیستن، بنظر میرسه با پر کردن فرم برگشت پول توانسته اند به همین روش زیرکانه و دور اندیشانه پول حودود 50 نفر دیگه رو هم بالقوه دریافت بفرمایند و نوش جان فرموده اند و چون هیچ جوابی هم نمیدهند.حال شما بفرمایید چطور میتونم ثابت کنم که REFUNDABLE FEE من کی و توسط چه کسی دریافت شده،چون آخه هر کسی که ID شما رو داشته باشه میتونه با پر کردن فرم مربوطه پولش رو پس بگیره. آیا کسی تجربه ای داره؟
    2-متاسفانه در مورد پرونده جدیدم هم ایشون همان اول کار یک وکالت تام بعنوان Agent از ما گرفتن و اعلام کردن که وکیل ما شخصی با فلان مشخصات در کانادا است که البته ID وکالتش توی سایت وکلای مهاجرت کانادا بود و خلاصه بین ما سه نفر قراردادی به امضاء رسید یعنی :من، agent و وکیل که تا این لحظه بعد از گذشت یکسال از گرفتن فایل نمبر اول که هنوز بنده in process واقعی نشدم نه ایشان و نه وکیل مورد نظر بطور کل حاضر به ارایه یک کپی امضاء شده قرارداد از سوی ایشان و یا ارایه رسید دریافت پولهایی که تا کنون به ایشان پرداخت کرده ام و همچنین ارائه رسید applicaion fees مربوط به پرونده اولم به من نیستند.
    3- حال تصمیم گرفته ام که اولاً ایشان و وکیلشان را بطور کامل از پرونده ام خلع ید کنم که فکر کنم در اولین مرحله بایستی آدرس و مشخصات پرونده ام را تغییر بده تا مانع از اعمال اثر مجدد توسط ایشان گردم و سپس فرم خلع وکیل را بفرستم از طرفی هم چون کپی کل پرونده ام دست اینهاست میترم فردا یه مدرکی رو آپدیت بخوان که من اصل و فرعش رو داده ام به اینها و این ممکنه در روال کار پرونده ام خللی ایجاد کنه.!!
    4-تنها راه ارسال این فرمها بصورت Attachment یا ضمیمه ایمیل است که برخی از سفارتها از باز کردن ایمیلهای attach دار خودداری میکنند .درین باره چه باید کرد؟.
    5-آیا راهی هست که بتوانم موارد ذکر شده در بالا یعنی رسید application fees مربوط به فایل اولم ، کپی قرداد امضاء شده توسط طرفین و رسید پولهایی که تا بحال به صورت واریز بحساب و چک به ایشان پرداخت کرده ام را بصورت قانونی دریافت کرده و جلوی این سیر کلاه برداری که جدیداً مد شده را بگیرم ؟در صورتی که کسی اطلاعی دارند عنایت بفرمایند تا از اعتماد و ساده لوحی افراد بیشتری چون من جلوگیری شود. و کمکی باشد در راستای آگاه سازی دوستان گرامی.
    سپاسگزارم و ممنون اگر که سریعاً راهنمایی کنید

Junior Member

از این وکیلا متنفرم. من بزرگترین شانس مهاجرتم را به خاطر یه وکیل بی وجدان از دست دادم.

سلام
    من تازه مدارکم توسط وکیلم ارسال شده و روش مهاجرتی ما خود اشتغالی است و اصلا" هیچ اطلاعاتی درباره پرونده ندارم( تاریخ پست مدارک و ...), میخواستم بدونم اگه بخواهم وکیلم را عزل کنم به کجا ایمیل بزنم؟
    از وکیلم درباره فسخ قرارداد پرسیدم گفت که باید 80 درصد کل قرارداد رو بدم.
    لطفا" راهنمایی کنید.
    متشکرم
    bho3legiha@yahoo.com

Member

سلام به همگی
    ممکنه دوستان یک نمونه از نامه عزل وکیل رو به زبان فرانسه برامون بذارین...یا اگه لینکش هست لینکش رو برامون بذارین؟؟؟
    شاد باشید...

Member hoomi_mcitp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Network Systems - Swinburne University of Technology

دوستان یک سوال لطفا خواهشا راهنمایی کنید
    به من از خود کبک نامه اومده که وکیلت دیگه مورد قبول ما نیست و ما از این به بعد مستقیما با خودت در تماس خواهیم بود . اگر وکیل جدیدی مد نظرم هست تا 60 روز باید اعلام کنی.
    حالا من قصد ندارم دیگه وکیل دیگه ای بگیرم فقط 2 تا سوال دارم
    1- امکان شکایت و پس گرفتن 2700 دلار بی زبونی که 2 سال پیش به وکیلم دادم هست؟ البته خود وکیلم پیشنهاد داد که بیام فرم پر کنم و وکیلم عوض بشه که تحت قرارداد خودشونه
    2- آیا لازمه فرم عزل وکیل و پر کنم و بفرستم؟ یا از اونجایی که تو نامه گفتن با خودم دیگه در تماس هستند لازم نیست؟
    یکم وقت کمه برای تصمیم گیری لطفا اگر اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید مرسی
    سابکلس 573 استرالیا : لاج پرونده: 19 مارچ - فایل نامبر : 24 مارچ - مدیکال 7 آپریل - تاریخ انجام مدیکال 15 آپریل -تاریخ گرنت ویزا : 1 می
    ارسال مدارک کبک : می 2011 فایل نامبر کبک : آگوست 2011! در انتظار مصاحبه
    آیلتس آکادمیک 7.5 ،TCFQ : B1 ,C1

Junior Member

دوستان سلام- امیدوارم حال همتون خوب باشه
    من هم با همین مشکل مواجه شدم من تازه دو هفته است csq خودم رو گرفتم و قراردادم با وکیلم 4000 دلاری بود که دو هزار در ابتدا بهش دادم و قرار بود 2000 تای بعدی را در این مرحله بهش بدم . جالبه که این وکیل با انصاف موضوع عزلش را کاملا" مخفی کرده و با عجله از من می خواهد 2000 تای بقیه را بهش بدهم با توجه به اینکه برای من هم این نامه 60 روزه از کبک رسیده چه کار باید بکنم؟ من وقت چندانی هم ندارم و باید هرچه سریعتر پرونده فدرالم را باز کنم؟ دوستان لطف بفرمایید راهنمائی بفرمائید.
    با تشکر و احترام

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)