صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 92

موضوع: چگونگي عزل وكيل مهاجرت و مباحث مربوط به آن

پیش فرض پاسخ : چگونگي عزل وكيل مهاجرت و مباحث مربوط به آن

سلام بعد از پرکردن فرم عزل وکیل چقدر طول میکشه تا تغییرات اعمال شه و ادرس خودمون تو سایت ثبت شه؟
    12 امتیازی
    فایل نامبر فدرال: 20 فوریه 2013 ، اینپراسس: 7 فوریه 2014
    مدیکال : 3 آوریل 2014 ، مدیکال ریسیود: 27 آوریل 2014 ، پاس ریکوئست: 14 می 2014

سلام دوستان
    من برای کد 213 و فدرال اقدام کردم که پروندم فرستاده شده آنکارا. از April 2013 پروندم شده In Process و وکیل داریم. منتها این وکیل ما هر سوالی ازش پرسیدیم بی ربط جواب داده و تا بحال کاری برامون نکرده، با وجود این 3000 دلار آمریکا دریافت کرده ( از 4500 US $)
    یکی از دوستانم که وضعیت مشابهی داشت، اخیرا براش مدیکال اومده و گفت همین جناب وکیل یک لیست صورت حساب بهش داده و گفته تا پرداختش نکنی، مدیکال رو نمیده. این لیست حدود 12 میلیون تومن شده و به من پیشنهاد کرد تا فرصت دارم وکیلم رو عزل کنم وگرنه دستم از همه جا کوتاه میشه. به نظر شما بخاطر مخارج کلان وکیل، آیا عزلش کنم یا ریسک نکنم؟
    ممنون از همه دوستان

دوست عزيز وكيل ها كلا همينطور هستند تعداد وكيل هايي كه با موكلينشون صميمي برخورد كنن بسيار معدود هست و كلا هم كار اضافه اي هم قرار نيست انجام بدن جز پست مدارك تهيه شده توسط موكلين كه پول پست هم شما متقبل ميشيد و يا يه سري پرداخت ها٠٠٠ مثل هزينه تشكيل پرونده يا ماني اردر و لندينگ في كه اگر اونم اونا پرداخت كنن هزينه ارسال رو هم از شما ميگيرن ٠ معمولا هم در سه قسط پول رو ميگيرن اول قرار داد و بعد از گرفتن فايل نامبر اوليه و در نهايت زمان مديكال ، تا اينجا هم كه وكيل شما مثل بقيه وكيل ها بوده. حالا بايد ديد اين ١٢ ميليون كه خواستن بابت چي بوده؟! به هر حال شما يه قراردادي داريد نميتونن كه رو هوا از شما پول بگيرن! من اگر بودم اول اين مورد رو در مي آوردم كه قضيش چي هست اما اگر مطمىن ميشدم كه ايشون دارن زياده طلبي بيمورد و بنوعي گروكشي ميكنند بدون شك با سنجيدن جوانب كار عزلش ميكردم اگر نه كه چون دوسوم مبلغ رو دادم سعي ميكردم با صبر بيشتر كار رو به سرانجام برسونم. درنهايت اميدوارم تصميم درست رو بگيريد

Junior Member

دوستان سلام،
    من به خاطر مشکلی که دارم، می خوام وکیلم رو عزل کنم.
    من مدیکال رو دریافت کردم ولی پزشکم هنوز مدارکم رو ارسال نکرده .
    _آیا تو این مرحله هم می شه وکیل رو عزل کرد تا برای ویزا فقط به خودم خبر بدن؟
    _به نظرتون صبر کنم تا مدارک مربوط به مدیکال دریافت بشه توسط سفارت و بعد اقدام کنم؟
    _واقعا تو پروسه مهاجرت تاثیری نخواهد داشت؟

متشکرم

Junior Member

دوستان خوبم سلام.
    سال 2011 فایل نامبر کبک رو با داشتن یک وکیل در یافت کردم . بعد از مدتی طولانی نامه ای از اداره مهاجرت برای ما ارسال شد که وکیل شما از این تاریخ برای اداره مهاجرت کانادا اعتبار ندارد .
    بعد از دریافت کردن این نامه از اداره مهاجرت تصمیم گرفتیم ادامه کار را خودمان انجام دهیم . برای همین منظور نامه ای را به زبان فرانسه نوشتیم که در آن توضیح داده بودیم که تصمیم داریم تا بصورت شخصی و مستقیم کار مهاجرت را ادامه بدهیم .
    اما امروز یک نفر به من گفت که این کار درست نیست و باید حتما از طریق فرم عزل وکیل انجام شود .
    آیا کاری که من انجام دادم اشتباه بوده ؟
    مدت ها از ارسال نامه می گذرد ولی هیچ خبری دیگه از اداره مهاجرت نشد . من هم هر کاری می کنم تا موضوع را پیگیری کنم به بن بست می خورم . میشه یه نفر من رو راهنمایی کنه .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط biensur نمایش پست ها
    دوستان خوبم سلام.
    سال 2011 فایل نامبر کبک رو با داشتن یک وکیل در یافت کردم . بعد از مدتی طولانی نامه ای از اداره مهاجرت برای ما ارسال شد که وکیل شما از این تاریخ برای اداره مهاجرت کانادا اعتبار ندارد .
    بعد از دریافت کردن این نامه از اداره مهاجرت تصمیم گرفتیم ادامه کار را خودمان انجام دهیم . برای همین منظور نامه ای را به زبان فرانسه نوشتیم که در آن توضیح داده بودیم که تصمیم داریم تا بصورت شخصی و مستقیم کار مهاجرت را ادامه بدهیم .
    اما امروز یک نفر به من گفت که این کار درست نیست و باید حتما از طریق فرم عزل وکیل انجام شود .
    آیا کاری که من انجام دادم اشتباه بوده ؟
    مدت ها از ارسال نامه می گذرد ولی هیچ خبری دیگه از اداره مهاجرت نشد . من هم هر کاری می کنم تا موضوع را پیگیری کنم به بن بست می خورم . میشه یه نفر من رو راهنمایی کنه .

به من هم خبری مبنی بر اینکه وکیل حذف شده نرسید ولی با رفتن و چک کردن وضعیت پرونده تو سایت و تغییر آدرس فهمیدم که وکیلم عزل شده، البته من خودم ایشون رو عزل کردم.

Junior Member borhani آواتار ها

ممنون میشم اگر جواب سوالمو بدین
    من و همسرم برای سریع تر پیش رفتن کارامون وکیل گرفتیم.ولی دقیقا بر عکس شده.
    تازه چند روزه مدارکمون رو فرستادیم برای وس. وکیل هم پسورد اکانت مون رو به ما نداده.
    می خواهم اگر میشه وکیلم رو عزل کنم.چه جوری باید اقدام کنم؟
    اگر پسورد رو نده چی؟یا مدرک اسسمون رو وقتی که اومد؟؟
    البته خوبیش اینه که هنوز قرارداد رو برای اینکه امضاش کنیم بهشون تحویل ندادیم.
    به نظرتون اصلا این کار درسته یا نه
    خیلی نگرانم.

Junior Member

سلام من یه سوال فوری دارم ممنون میشم از کسانی که اطلاعات درستی دارن راهنمایی کنن.
    بنده مدارکم رو سال 2011 از طریق دفتر مهاجرتی معتبری به کبک ارسال کردم و بعد از مدتی فایل نامبر گرفتم (اگوست 2011) و الان ( جولای 2014) از من آپدیت مدارک خواستند.به علت بالا رفتن قیمت دلار من مایلم ادامه کارم روخودم انجام بدم..خواستم ببینم این کار به ضررم نیست آیا؟وقفه ای در کار من ایجاد نمیکنه؟ و دقیقا چه زمانی بهترین زمانه برای ارسال فرم عزل وکیل ؟ همزمان با فرستادن مدارک به روز شده یا بعد از این زمان...ممنوون میشم اطلاعات درست و واقع بینانه در اختیارم بذارید.مهمترین مسیله اینه که نمیخوام خللی در کارم ایجاد شه و زمان به عقب بیفته!؟؟؟

Junior Member

در ضمن لازم به ذکر است که وکیلم جز وکلای مورد تایید کبک هستن بنابراین شامل اون قضیه نامه ای که اداره کبک فرستاد و از عدم صلاحیت بعضی وکیل ها گفته بودند،نمیشه!لطفا با در نظر گرفتن این مطلب راهنمایی کنید.ممنون

Junior Member

سلام من یه سوال فوری دارم ممنون میشم از کسانی که اطلاعات درستی دارن راهنمایی کنن.
    بنده مدارکم رو سال 2011 از طریق دفتر مهاجرتی معتبری به کبک ارسال کردم و بعد از مدتی فایل نامبر گرفتم (اگوست 2011) و الان ( جولای 2014) از من آپدیت مدارک خواستند.به علت بالا رفتن قیمت دلار من مایلم ادامه کارم روخودم انجام بدم..خواستم ببینم این کار به ضررم نیست آیا؟وقفه ای در کار من ایجاد نمیکنه؟ و دقیقا چه زمانی بهترین زمانه برای ارسال فرم عزل وکیل ؟ همزمان با فرستادن مدارک به روز شده یا بعد از این زمان...ممنوون میشم اطلاعات درست و واقع بینانه در اختیارم بذارید.مهمترین مسیله اینه که نمیخوام خللی در کارم ایجاد شه و زمان به عقب بیفته!؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)