صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 92

موضوع: چگونگي عزل وكيل مهاجرت و مباحث مربوط به آن

Banned

پیش فرض پاسخ : چگونگي عزل وكيل مهاجرت و مباحث مربوط به آن

دوستان سلام

من قرارداد با وکیل بسته‌ام و قسط اول + مبلغ اسس مدارک را داده‌ام. اول وکیل گرفتم چون فکر می‌کردم فرم‌ها و مراحل زیاد و پیچیده هستند و من خیلی فرصت ندارم به اینها برسم (ضمنا، نمی‌دانستم و نمی‌دانم آیا پرداخت پول‌ها برای منِ نوعی که در ایران دستمان از سیستم بانکی دنیا کوتاه است، آسان است یا نه، و چون سال آخر برنامۀ FSW به شکل کنونی است، ترس داشتم که نکند کاری را اشتباه انجام بدهم یا مدرکی ناقص باشد یا به‌موقع اقدام نکنم و باز بمانم از مهاجرت).

اما در روند کار، و با خواندن پست‌های این فروم، دریافتم و دیدم که وکیل مهاجرت برای حداقل FSW، بیشتر یک مشاور است و همۀ بدوبدوها برای گرفتن مدارک و ترجمه و… با خودم است؛ و دارند برای این مشاوره ۴۰۰۰ دلار آمریکا می‌گیرند. زبانم هم خوب است و دیدم فرم‌های سایت مهاجرت اصلا خودشان PDF Writable هستند و خودم دقیق‌تر و دلسوزانه‌تر می‌توانم فرم‌ها را پر کنم.

فقط دو سوال و دغدغه دارم:

- Fee های مربوطه را چطور می‌توانم پرداخت کنم؟
    - به نظرتان، پس از گرفتن اسس مدارک، قرارداد را لغو کنم و خودم بقیه کار را دنبال کنم؟ الان به جز یک قرارداد با دفتر وکالت + پرداخت ۱۰۰۰ دلار + مبلغ اسس مدارک، پول و مدرک دیگری به آنها نداده‌ام.

ممنون می‌شوم دوستان باتجربه راهنمایی کنند.

(پی‌نوشت: مشاوران این دفتر آدم‌های بدی نیستند. اتفاقا خوب هم راهنمایی می‌کنند. اما من الان دارم می‌بینم که خودم قادرم این کارها را انجام بدهم و مبلغ ۴۰۰۰ دلار برای نوع خدماتی که می‌دهند، زیاد است. اگر واقعا "وکالت" بود و من را از خیلی رفت‌وآمدها خلاص می‌کرد باز فرق داشت. ولی همین‌جا هم اگر بتوانم جلویش را بگیرم، ۳۰۰۰ دلار جلو افتاده‌ام )

Junior Member

سلام بچه ها کسی اینجا مشاور نداشته که از طریق اون مراحل رو طی کنه؟؟؟ وکیل نه مشاور منظورم هست ؟؟؟؟

سلام دوستان
    کسی میدونه چند روز بعداز اعلام تغییر آدرس، آدرس رو توی ایکیس عوض میکنند؟
    بعدش من فرم عزل وکیل رو فرستادم. از کجا معلوم میشه که اونا وکیل من رو از روی پروندم برداشتند؟

Junior Member

سلام دوستان
    من فرم عزل وکیل را کامل کردم ولی نمیدونم گام بعدی چیه .به چه آدرسی باید ارسال کنم.آیا نیاز به پرداخت هزینه هم هست یا نه ؟از دوستانی که اطلاعاتی در مورد این موضوع دارند خواهش می کنم راهنمایی کنند .مرسی
    ارسال مدارک : آگست 2011 ، صدور فایل نامبر : اکتبر 2011 ، تاریخ مصاحبه :؟؟؟؟ رشته 6 امتیازی

نقل قول نوشته اصلی توسط alix1393 نمایش پست ها
    دوستان سلام

من قرارداد با وکیل بسته‌ام و قسط اول + مبلغ اسس مدارک را داده‌ام. اول وکیل گرفتم چون فکر می‌کردم فرم‌ها و مراحل زیاد و پیچیده هستند و من خیلی فرصت ندارم به اینها برسم (ضمنا، نمی‌دانستم و نمی‌دانم آیا پرداخت پول‌ها برای منِ نوعی که در ایران دستمان از سیستم بانکی دنیا کوتاه است، آسان است یا نه، و چون سال آخر برنامۀ FSW به شکل کنونی است، ترس داشتم که نکند کاری را اشتباه انجام بدهم یا مدرکی ناقص باشد یا به‌موقع اقدام نکنم و باز بمانم از مهاجرت).

اما در روند کار، و با خواندن پست‌های این فروم، دریافتم و دیدم که وکیل مهاجرت برای حداقل FSW، بیشتر یک مشاور است و همۀ بدوبدوها برای گرفتن مدارک و ترجمه و… با خودم است؛ و دارند برای این مشاوره ۴۰۰۰ دلار آمریکا می‌گیرند. زبانم هم خوب است و دیدم فرم‌های سایت مهاجرت اصلا خودشان PDF Writable هستند و خودم دقیق‌تر و دلسوزانه‌تر می‌توانم فرم‌ها را پر کنم.

فقط دو سوال و دغدغه دارم:

- Fee های مربوطه را چطور می‌توانم پرداخت کنم؟
    - به نظرتان، پس از گرفتن اسس مدارک، قرارداد را لغو کنم و خودم بقیه کار را دنبال کنم؟ الان به جز یک قرارداد با دفتر وکالت + پرداخت ۱۰۰۰ دلار + مبلغ اسس مدارک، پول و مدرک دیگری به آنها نداده‌ام.

ممنون می‌شوم دوستان باتجربه راهنمایی کنند.

(پی‌نوشت: مشاوران این دفتر آدم‌های بدی نیستند. اتفاقا خوب هم راهنمایی می‌کنند. اما من الان دارم می‌بینم که خودم قادرم این کارها را انجام بدهم و مبلغ ۴۰۰۰ دلار برای نوع خدماتی که می‌دهند، زیاد است. اگر واقعا "وکالت" بود و من را از خیلی رفت‌وآمدها خلاص می‌کرد باز فرق داشت. ولی همین‌جا هم اگر بتوانم جلویش را بگیرم، ۳۰۰۰ دلار جلو افتاده‌ام )
    ----
    سلام- به نظرم خودتون انجام بدین بهتره معمولاً تویه قرارداد ایشون بندی رو می نویسن که شما اگر هم ایشونو عزل کنین باید مبلغ قرارداد و بدین (البته اگر ایشون مشکل نداشته باشن، اگه که نه باید پولشو بدین). من وکیل دارم ، ای کاش نداشتم. ای کاش . حالا دیگه نمی تونم کاری کنم. به امید موفقیت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

دوستان سلام
    من برای کار مهاجرتم با یه وکیل قرارداد بستم اما متاسفانه ایشون اصلا درست منو راهنمایی نمیکرد یا اینکه با کلی تاخیر تماس هارو جواب میداد و خودشم الان کاناداست به همین دلیل من با تاخیر زیادی مواجه شدم و هنوز مدارک رو برای wes ارسال نکردم! سوالم اینه که اولا آیا امید و فرصتی برای 2014 برای من مونده؟؟ و اینکه من الان 1/3 هزینه رو اول قرارداد بهش دادم بعلاوه هزینه Wes که قراره از اونجا پرداخت کنه و Refrence number برای من بیاد اما هنوز این کارو انجام نداده و مهمتر اینکه اینجور که من اطلاع پیدا کردم licence ایشون باطل شده !! حالا من باید چیکار کنم؟ اگه بخوام میتونم قراردادمو فسخ کنم؟ باقی مونده پول رو باید بهش بدم؟؟ لطفا منو راهنمایی کنید ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشک

پسرخاله من وکیل خودش رو بعد از گرفتن فایل نامبر عزل کرد، وکیل هم از طریق ICCRC پیگیری کرد و قبل از مدیکال پرونده پسرخاله من را on hold کرد. الان چند ماه است خبری نیست. دوبار نامه زده ولی هنوز وضیعتش که آنلاین چک می کنه، تغییر نکرده، کسی تجربه داره؟
    کلیه مطالب بنده با توجه به تجربه شخصی و تحقیق ام بوده است. مسولیت به کار گیری آن با شما است. به جای پیغام تشکر یا عدم تایید از از امتیاز + یا ستاره استفاده کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط nsha نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من برای کار مهاجرتم با یه وکیل قرارداد بستم اما متاسفانه ایشون اصلا درست منو راهنمایی نمیکرد یا اینکه با کلی تاخیر تماس هارو جواب میداد و خودشم الان کاناداست به همین دلیل من با تاخیر زیادی مواجه شدم و هنوز مدارک رو برای wes ارسال نکردم! سوالم اینه که اولا آیا امید و فرصتی برای 2014 برای من مونده؟؟ و اینکه من الان 1/3 هزینه رو اول قرارداد بهش دادم بعلاوه هزینه Wes که قراره از اونجا پرداخت کنه و Refrence number برای من بیاد اما هنوز این کارو انجام نداده و مهمتر اینکه اینجور که من اطلاع پیدا کردم licence ایشون باطل شده !! حالا من باید چیکار کنم؟ اگه بخوام میتونم قراردادمو فسخ کنم؟ باقی مونده پول رو باید بهش بدم؟؟ لطفا منو راهنمایی کنید ممنون میشم
    اگر لایسنس ایشون باطل شده باشه بهر دلیلی اتوماتیک قرارداد وکالت فسخ میشه و اگر کار وکالتی برای شما نکرده حتی قسط اول را هم باید پس بده در سایر موارد بستگی به قراردادتون داره.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

دوستان عزیز شما رو به خدا مواظب وکیلها باشید و خودتون کارشون رو چک کنید. من وکیل داشتم و بخاطر اشتباه وکیلم در محاسبه امتیاز پرونده من ریجکت شد و همه چیز از دست رفت. هیچ فرصتی هم برای ارسال دوباره مدارک وجود نداره و من موندم و شاید یک عمر پشیمونی.

ApplyAbroad Hero

من ميخواستم بدونم ايا اين امكان داره كه بعد از لندينگ كارت پي ار را براي وكيل بفرستن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)