صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 92

موضوع: چگونگي عزل وكيل مهاجرت و مباحث مربوط به آن

پیش فرض پاسخ : چگونگي عزل وكيل مهاجرت و مباحث مربوط به آن

سلام دوستان

با توجه به اینکه من خودم وکیل رو عزل کردم تا حدودی اطلاعاتی دارم.

یه فرم خیلی ساده بود پر کردم و فرستادم. بعدش هم که به اداره مهاجرت ایمیل کردم و چون جواب ندادن دوباره ایمیل زدم و اونا اون موقع بود که برام نامه دعوت به مصاحبه کبک فرستادن و رفتم مصاحبه اونجا بود که آفیسر پرسید که چرا عزل کردی و منم دلیلش رو گفتم اونم یادداشت برداشت.

در ضمن تو آپدیت مدارک قبل از مصاحبه دوباره یه cover letter گذاشتم و گفتم که من وکیلم رو عزل کردم و لطفاً نامه ها رو به آدرس زیر بفرستین که آدرس خودم رو در واقع نوشتم.

برای فدرال هم خواستم بفرستم دوباره mailing address رو تو cover letter نوشتم.

کلاً باید بگم که ظاهراً جواب نمیدادن ولی در واقع تو پرونده ام قید کرده بودن که وکیلم رو عزل کردم و دیگه باقی مراحل به خوبی انجام شد و دیگه با خودم مکاتبات رو انجام دادن 2 روز پیش هم ویزا گرفتم و به امید خدا تا 2 ماه دیگه میرم کبک.

امیدوارم همه دوستان مراحل مهاجرتشون ساده و راحت برگزار بشه.
    موفق باشید

متاسفانه وکیل ما بدون اطلاع ما انصراف ما رو از پرونده اعلام کرده!!! من مات و مبهوت موندم. چی کار می تونم انجام بدم؟ احتمال زنده کردن پرونده مون چه قدر هست؟ خواهش می کنم هر چه زودتر پاسخ منو بدین دارم سکته می کنم.
    در پست زیر هم به این مطلب اشاره شده کسی می دونه من باید چی کار کنم؟؟

http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post737124

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

سلام و ممنون از راهنماییتون
    من دو تا سوال داشتم
    1_بعد از تکمیل فرم عزل وکیل ،فرم رو به چه ادرس یا ایمیلی باید بفرستیم؟ایا چه مدت طول می کشه که به دستشون برسه؟
    2_چون از من درخواست اپدیت مدارک قبل از مصاحبه شده و خودم میخوام بعپ از کنسل کردن وکیل ،مدارکمو بفرستم.این مدارک باید به چه ادرسی فرستاده بشه؟
    ممنون
    ارسال مدارک : آگست 2011 ، صدور فایل نامبر : اکتبر 2011 ، تاریخ مصاحبه :؟؟؟؟ رشته 6 امتیازی

Senior Member atarod آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

شما می‌تونین مدارک درخواستی رو همراه با فرم عزل وکیل با هم به اداره مهاجرت کبک بفرستین، بعدش معمولان یه ایمیل تأییدیه براتون میفرستن که وکیلتون رو عزل کردن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sarehm نمایش پست ها
    سلام و ممنون از راهنماییتون
    من دو تا سوال داشتم
    1_بعد از تکمیل فرم عزل وکیل ،فرم رو به چه ادرس یا ایمیلی باید بفرستیم؟ایا چه مدت طول می کشه که به دستشون برسه؟
    2_چون از من درخواست اپدیت مدارک قبل از مصاحبه شده و خودم میخوام بعپ از کنسل کردن وکیل ،مدارکمو بفرستم.این مدارک باید به چه ادرسی فرستاده بشه؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

سلام کسی با جمیل عظیم زاده کار کرده تا حالا؟؟؟
    خواستم اطلاع بدم که این ادم (البته اگه بشه بهش گفت) در تمام مراحل سر من رو کلاه گذاشت و هیچ کمکی که نکرد هیچ کلی من را به اشتباه انداخت و حالا به خاطر جواب تلفنهای من بعد از اخرین تاریخی که حدود 700 دلار براش ریختم میگه 300 دلار دیگه بده تا مدارکت رو پس بدم و 100 دلار هم بده تا برات پستش کنم ؟؟؟؟؟؟؟ یکی به من بگه من چی کار کنم ؟ چه جوری میشه اقدام کرد ؟ لطفا راهنماییم کنید...

بابت اسس مدرک تحصیلی من همه به من گفتن اگه از طریق وکیل اقدام کنی میشه 200 دلار اما ایشون از من 376 دلار پول گرفته ؟؟؟ لطفا اطلاع داشته باشین از وجود همچین افرادی تا سرتون کلاه نره

Junior Member

سلام دوستان
    دوستان یک سوال دارم:
    ما مدارکمون 5 دسامبر رسید. برای پرداخت ، فرک کردیت کارد را پر کردیم و قرار شد از حساب خواهر خانمم که کاناداست انشاله پول کم بشه. یک اشتباهی تو اون فرم اتفاق افتاده. اونم اینکه در پایین فرم که نوشته شده " اگر صاحب کارت، main applicant نیست، اسم و فامیلی کسی که main applicant هست را بنویسید" به جای اسم خانمم که Main هست اسم خواهر خانمم و تاریخ تولدش را نوشتیم. که بعد از فهمیدن حالمون گرفته شد. به نظر دوستان الان چه اتفاقی میافته؟؟؟ امکان ریجکت شدن به خاطر این اشتباه هست؟؟ ما گفتیم که فرم power-attorney-represent را بفرستیم و برادر خانمم که اون هم تو کاناداست را به عنوان وکیل معرفی کنیم و در کنارش یک کاور لتر بذاریم و توضیح بدیم و اون فرم پرداخت را مجددا بفرستیم. به نظرتون کار درستیه ؟ اگر جوابتون مثبته
    برای ارسال این فرم باید فرم چک لیست را هم از نو بذاریم و تیک مربوط به وکیل را بزنیم یا اینکه فقط فرم power-attorney-represent را بفرستیم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سازه

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud78 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دوستان یک سوال دارم:
    ما مدارکمون 5 دسامبر رسید. برای پرداخت ، فرک کردیت کارد را پر کردیم و قرار شد از حساب خواهر خانمم که کاناداست انشاله پول کم بشه. یک اشتباهی تو اون فرم اتفاق افتاده. اونم اینکه در پایین فرم که نوشته شده " اگر صاحب کارت، main applicant نیست، اسم و فامیلی کسی که main applicant هست را بنویسید" به جای اسم خانمم که Main هست اسم خواهر خانمم و تاریخ تولدش را نوشتیم. که بعد از فهمیدن حالمون گرفته شد. به نظر دوستان الان چه اتفاقی میافته؟؟؟ امکان ریجکت شدن به خاطر این اشتباه هست؟؟ ما گفتیم که فرم power-attorney-represent را بفرستیم و برادر خانمم که اون هم تو کاناداست را به عنوان وکیل معرفی کنیم و در کنارش یک کاور لتر بذاریم و توضیح بدیم و اون فرم پرداخت را مجددا بفرستیم. به نظرتون کار درستیه ؟ اگر جوابتون مثبته
    برای ارسال این فرم باید فرم چک لیست را هم از نو بذاریم و تیک مربوط به وکیل را بزنیم یا اینکه فقط فرم power-attorney-represent را بفرستیم؟
    توی رسیدی که ما پرداخت کردیم این جمله نوشته شده بود :
    Please also note that the payer's name on this receipt does not have to be the same
    as the one on the application form.

که داره میگه که نیازی نیست صرفا نام پرداخت کننده و main applicant یکی باشه ، مطمئنید اشتباه نمیکنید ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس جغرافیا، تهران، دانشگاه باهنر

سلام دوستان عاجزانه تقاضا دارم کمکم کنید
    چهار سال پیش با یک وکیل ایرانی قرارداد بستیم با مبلغ 16000 دلار که طی سه سال 10000 دلار را پرداخت کردیم بعد از سه سال پرونده ی ما رو تشکیل داد و به یک وکیل کانادایی تحویل داد و یک ويزاي کار پنج ساله برای همسرم صادر کرد و همسرم به همراه agent به کانادا رفت و با وکیل کانادایی دیدن کرد و وکیل گفته بود باید قرار داد جدید بنویسیم و دوباره 16000 دلار درخواست کرد که همسرم رسید پولها رو نشون داد که فقط 6000 دلار باقی مانده. خلاصه الان بعد از یازده ماه وکیل کانادایی ميگه من بهتون گفتم که باید 16000 تا دوباره به من بدین تا پرونده ی شما رو فعال کنم.در طول این 11 ماه agent ما با ايشون در تماس بودن و مرتب به ما می گفتن که پرونده داره خوب پیش ميره.
    واقعا گیج شدیم آیا agent به ما دروغ می گفته یا وکیل؟ حالا باید چکار کنیم؟به نظر شما پرونده ی ما رفته به اداره مهاجرت؟ با توجه به ويزاي پنج ساله همسرم؟ آیا می تونيم وکیل عزل کنیم!؟به کجا ايميل بدم چکار کنم؟ خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس جغرافیا، تهران، دانشگاه باهنر

[QUOTE=bstayesh;2374137]سلام دوستان عاجزانه تقاضا دارم کمکم کنید
    چهار سال پیش با یک وکیل ایرانی قرارداد بستیم با مبلغ 16000 دلار که طی سه سال 10000 دلار را پرداخت کردیم بعد از سه سال پرونده ی ما رو تشکیل داد و به یک وکیل کانادایی تحویل داد و یک ويزاي کار پنج ساله برای همسرم صادر کرد و همسرم به همراه agent به کانادا رفت و با وکیل کانادایی دیدن کرد و وکیل گفته بود باید قرار داد جدید بنویسیم و دوباره 16000 دلار درخواست کرد که همسرم رسید پولها رو نشون داد که فقط 6000 دلار باقی مانده. خلاصه الان بعد از یازده ماه وکیل کانادایی ميگه من بهتون گفتم که باید 16000 تا دوباره به من بدین تا پرونده ی شما رو فعال کنم.میگه قرار داد قبلی قدیمی شده و فسخ شده. در طول این 11 ماه agent ما با ايشون در تماس بودن و مرتب به ما می گفتن که پرونده داره خوب پیش ميره.
    واقعا گیج شدیم آیا agent به ما دروغ می گفته یا وکیل؟ حالا باید چکار کنیم؟به نظر شما پرونده ی ما رفته به اداره مهاجرت؟ با توجه به ويزاي پنج ساله همسرم؟ آیا می تونيم وکیل عزل کنیم!؟به کجا ايميل بدم چکار کنم؟ خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید.

دوستان در ادامه باید بگم که
    من فایل نامبر هم ندارم نمی دونم وکیل پرونده ی ما رو به اداره مهاجرت فرستاده یا نه، فقط يه شماره شناسایی برای ویزای همسرم صادر شده که گفته تو سایت cic ميشه چک کرد ولی من تلاش کردم ولی نتونستم چون زبان انگلیسی من خوب نیست.آیا با اون ميشه از وضعیت پرونده باخبر شد؟چطور می تونم پرونده رو از وکیل پس گرفت؟ لطفا راهنمایی کنید.سپاسگزارم

Junior Member

با سلام بنده جهت دریافت اقامت کبک اقدام کرده ام و فایل نامبر من سه سال قبل آمده است ولی دعوت به مصاحبه نشده‌ام ، و از طرفی شرکت طرف قرارداد من هم با یک وکیل در کانادا کار میکرده و الان هم شرکت جمع کرده حدود شش ماه و من الان هیچ اطلاعی از نامه های سازمان مهاجرت کبک ندارم. میشه بفرمایید چطوری میتونم وکیل رو عزل کنم و ایمیل خود رو به اداره مهاجرت بدم . ممنون میشم اگر فرم و جزئیات رو یک نفر به من توضیح بده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)