صفحه 1 از 80 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 796

موضوع: بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرتبط

پیش فرض بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرتبط

ميشه يه كم اطلاعات بدين ؟ سايتشو رفتم ولي بايد آنلاين اپلاي كرد تا آخر اپريل هم وقت داره ...

Senior Member

پیش فرض پاسخ : بورس دولت چین

نقل قول نوشته اصلی توسط sh.m نمایش پست ها
    ميشه يه كم اطلاعات بدين ؟ سايتشو رفتم ولي بايد آنلاين اپلاي كرد تا آخر اپريل هم وقت داره ...
    لطف می کنی لینکشو بذاری؟ ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط sh.m نمایش پست ها
    من یه نیگاه به فرمش کردم این طوری برداشت کردم که باید از یه دانشگاه چین پدیرش بگیری بعد برای این بورس اپلای کنی

Banned

درسته بعد از پذیرش بورس میدن تازه اگر بدن..
    باید بگم باید معدل بالا ایلتس بالا و اینکه هر دانشگاهی بورس نداره...

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نحوه دریافت بورس از دانشگاه های چین و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafavizadeh نمایش پست ها
    با سلام
    من الان فارغ التحصيل كارشناسي ارشد هستم و چند ماهه براي بورس csc دانشگاه jiaotong ‌اقدام كردم . بعد از چند ماه حالا اين ايميل برام اومده :

Dear Sir/Madam,

Congratulations!

This is from Xi’an Jiaotong Univeristy. We are very glad to inform you that we are planning to enroll you as a Doctoral student in our Unviersity under the CSC Scholarship. However, we need your confirmation about the two prerequisites below:

1. Doctoral students under the CSC Scholarship have to live in twin-bed rooms instead of single rooms.
    2. The university is not authorized to help with VISA AFFAIRS for the students’ relatives.

به نظر شما اين ايميل معني پذيرش نهايي را ميده ؟؟ يعني حله ديگه ؟؟؟
    البته توي سايت دانشگاه نوشته براي كساني كه پذيرش نهايي را مي گيرن 15 جولاي نامه به آدرسشون ارسال مي شود ..
    راستش من خيلي استرس دارم . اگه جوابم را بدين ممنون مي شوم. يعني تازه 25 تير ( 15 جولاي ) نامه مي فرستند ؟دير نميشه تا نامه برسه ؟ يعني من وقت كافي واسه ويزا گرفتن دارم؟؟؟؟؟تو را خدا جوابم را بدين ؟؟؟
    دروود.
    دوست عزیز. تبریک میگم بهتون شما موفق شدید بورس رو اخذ کنید. در پایین هم اومده که شما برای ویزای خانوادگی دانشگاه مسئولیتی برای کمک نمیتونه کنه! و اینکه حتماً باید در خوابگاههای 2 اتاقه زندگی کنید. خوابگاه اختصاصی در اختیارتون نمی زارن!!
    به هر حال تبریک. می تونید برای شروع به سفارت مراجعه کنید. بله شما وقت دارید چون ویزای چین خیلی زمان نمیبره!!!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafavizadeh نمایش پست ها
    دوست عزيز
    سلام بسيار متشكرم از اين كه پاسخ داديد !!! خداوند خيرتون بده ! من خيلي نگران بودم . فقط يك سوال ديگه ؟؟ من كه هنوز نامه واسم نيمده از چين . الان برم سفارت ؟؟ خيلي ممنون مي شم جوابم را بدين . نمي دونيين چه انتظار كشنده و اعصاب خورد كنيه !!
    خواهش میکنم.
    خیر. تا زمانی که بنده اطلاع دارم برای سفارت نیاز به offer letter and grant letter هستید بنابراین باید با دانشگاه مکاتبه کنید تا هر چه زودتر نامه ها رو برای شما ارسال نمایند.
    ان شاء الله موفق خواهید شد. نگران نباشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دروود.
    دوست عزیز. تبریک میگم بهتون شما موفق شدید بورس رو اخذ کنید. در پایین هم اومده که شما برای ویزای خانوادگی دانشگاه مسئولیتی برای کمک نمیتونه کنه! و اینکه حتماً باید در خوابگاههای 2 اتاقه زندگی کنید. خوابگاه اختصاصی در اختیارتون نمی زارن!!
    به هر حال تبریک. می تونید برای شروع به سفارت مراجعه کنید. بله شما وقت دارید چون ویزای چین خیلی زمان نمیبره!!!
    من امیدوارم نظر شما درست باشد و دوستمون موفق به اخذ این بورس شده باشند. من بر اساس تجربیات چند نکته رو عرض می کنم. شاید برای دوستان مفید باشد. زمانی که مدارک بورس را مستقیم برای دانشگاه می فرستید بعد از پایان مهلت ارسال مدارک، دانشگاه لیستی از افراد موردنظرش رو که برای دریافت بورس حائز شرایط هستند تهیه کرده و برای تایید نهایی به اداره CSC می فرستد. در ایمیل دوستمون هم نوشتن we are planning to enroll you یعنی درنظر دارن که این کار رو انجام بدهند. معمولا با افرادی که نامزد دربافت بورس می شوند مکاتبه می کنند تا به نحوی از تمایل شما برای بورس مطلع شوند. نتایج هم در اواخر ماه ژوئن در وب سایت دانشگاه ها و یا از طریق ایمیل اعلام می شود و یک ماه بعد هم فرم پذیرش و فرم ویزا jw201 به آدرس دانشجو ارسال می شود. در ایمیل دوستمون هم نوشتند که we need your confirmation about the two prerequisites یعنی به تایید شما نیاز داریم. مطمئنا دانشگاه سهمیه خودش را بدون تایید و درخواست متقاضی از بین نمی برد. هر چند معمولا وقتی دانشگاه اسم شما را برای دولت چین CSC ارسال می کند به احتمال خیلی زیاد شما رو تأیید می کنند. دوستان زیادی هستند که منتظر نتایج هستند و چاره ای نیست جز توکل به خدا. باز هم امیدوارم بورس به دوستمون تعلق گرفته باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    خواهش میکنم.
    خیر. تا زمانی که بنده اطلاع دارم برای سفارت نیاز به offer letter and grant letter هستید بنابراین باید با دانشگاه مکاتبه کنید تا هر چه زودتر نامه ها رو برای شما ارسال نمایند.
    ان شاء الله موفق خواهید شد. نگران نباشید
    نظر شما کاملا درسته. admission letter و فرم ویزا (برای بورسیه هامعروف به JW201 ) هست که می بایست اصل رو همرا داشته باشید. خود دانشگاه بعد از پذیرش به آدرس شما ارسال می کند.

بسيار از اين كه پاسخ مي دهيد ممنونم ( كمك روحي خيلي بزرگيه واسه من)
    من با اين وضعيت اپلاي كردم
    كارشناسي مهندسي پزشكي دانشگاه اصفهان معدل 15.94

كارشناسي ارشد دانشگاه صنعتي معدل 17.26

سه تا مقاله داشتم ( 2 تاش accept شده بود و يكيش submit ، البته الان هر سه تاش accept شده )
    تافل هم شدم 103 ( امسال )
    Teaching assistant هم هستم دانشگاه آزاد
    حالا اگر ميشه به من بگين احتمال گرفتن اين بورس و پذيرش چه قدره ؟؟؟
    ویرایش توسط nima_AA : May 16th, 2012 در ساعت 08:44 PM

صفحه 1 از 80 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)