صفحه 27 از 80 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435363777 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 796

موضوع: بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرتبط

سلام دوستان. من لیسانس مهندسی مکانیک-سیالات معدل 16.46، ارشد 17.93 دانشگاه تبریز، رشته مهندسی پزشکی-بیومکانیک. تافل 89، GRE 307
    3 مقاله کنفرانس، یک مقاله تو ژورنال Elsevier با IF 1.5،که یک بار ریوایز خورده، احتمال زیاد چاپ میشه و یک مقاله سابمیت اشپرینگر دارم. شانسم چقدره؟ کجاها اپلای کنم؟ و کلا چین چطوره؟ واسه پاییز 2015 میخوام سپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_joukar نمایش پست ها
    سلام دوستان. من لیسانس مهندسی مکانیک-سیالات معدل 16.46، ارشد 17.93 دانشگاه تبریز، رشته مهندسی پزشکی-بیومکانیک. تافل 89، GRE 307
    3 مقاله کنفرانس، یک مقاله تو ژورنال Elsevier با IF 1.5،که یک بار ریوایز خورده، احتمال زیاد چاپ میشه و یک مقاله سابمیت اشپرینگر دارم. شانسم چقدره؟ کجاها اپلای کنم؟ و کلا چین چطوره؟ واسه پاییز 2015 میخوام سپاس
    تسینگهوا، شانگهای جیواتانگ، ژیژیانگ، اینا قوین تو مهندسی، استاد پیدا کن سریع، چون ددلاین ها داره میگذره

دانشگاه پکن هم میتونی اپلای کنی از بهترین دانشگاه های چینه
    فقط زودتر

Junior Member

سلام. چندتا سوال دارم دوستان.
    1) میشه همزمان برای بورس دولت چین از طریق چندتا دانشگاه اپلای کرد؟؟ یعنی برای بورس CGS مثلا 3 تا استاد از 3 تا دانشگاه مختلف داشت و برای هر 3 تاش اپلای کرد؟
    سوال دیگه اینه که؟
    2) پروسه اپلای کلا همش آنلاینه یا باید مدارک رو پستی هم بفرستیم؟
    3) فرق بورس CSC با CGS چیه؟ من فکر میکردم اینا یکی هستن! یا نیستن؟؟ بر ای هرکدومش چجوری باید اپلای کنم؟ میشه همزمان برای هردوش اپلای کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط atosa2015 نمایش پست ها
    سلام. چندتا سوال دارم دوستان.
    1) میشه همزمان برای بورس دولت چین از طریق چندتا دانشگاه اپلای کرد؟؟ یعنی برای بورس CGS مثلا 3 تا استاد از 3 تا دانشگاه مختلف داشت و برای هر 3 تاش اپلای کرد؟
    سوال دیگه اینه که؟
    2) پروسه اپلای کلا همش آنلاینه یا باید مدارک رو پستی هم بفرستیم؟
    3) فرق بورس CSC با CGS چیه؟ من فکر میکردم اینا یکی هستن! یا نیستن؟؟ بر ای هرکدومش چجوری باید اپلای کنم؟ میشه همزمان برای هردوش اپلای کنم؟
    سلام
    من روند دانشگاه تسینگهوارو میگم، بقیشو نمیدونم، شاید مشابه باشند:
    1) برای این دانشگاه میتونی به دو شکل درخواست بدی، یا خود دانشگاه تو رو معرفی میکنه برای یکی از بورس های موجود، حالا هرچی، CSC, CGC, مال شهر بیجینگ یا مال خود دانشگاه یا اینکه باید از ایمبسی چین داخل ایران درخواست بدی و در اینصورت شما میتونید برای هر تعداد دانشگاه که دوس دارید درخواست بدید، اما یه قانونی داره، امکان داره اینکه هرکدوم که خودشون صلاح بدونن تورو بورس میکنن، یعنی شاید برای بدترین دانشگاهش بورست کنند یا بهترینش یا هیچکدوم، این ها دیگه دستت نیس
    2) برای این دانشگاه پروسه آنلاین هم داره، و بعد از پذیرش آن کاندیشنال اولیه، باید برای تایید نهایی مدارک رو پست کنی، 600 یوآن اپلیکیشن فی هم داره، که من نتونستم پرداختش کنم و استادم خودش دادش، یعنی سایت دانشگاه از ایران قبول نکرد، یجورایی فکر کنم امنیت سایتشون بالاس و اجازه نمیده که از ایران بخوای وصل شی مثلا به یه حسابی تو دبی بعد بخوای پولشو بدی، بهر حال نشد دیگه که استاد داد
    3)اگر خودشون معرفیت کنند که هر کدوم که دوس داشته باشن رو برات درنظر میگیرن، اما اگر خودت بخوای درخواست بدی فکر کنم فقط CSC رو بشه، حالا من اطلاعاتم تا اینجا بود، سوال دیگه ای هم بود در خدمتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    سلام
    من روند دانشگاه تسینگهوارو میگم، بقیشو نمیدونم، شاید مشابه باشند:
    1) برای این دانشگاه میتونی به دو شکل درخواست بدی، یا خود دانشگاه تو رو معرفی میکنه برای یکی از بورس های موجود، حالا هرچی، CSC, CGC, مال شهر بیجینگ یا مال خود دانشگاه یا اینکه باید از ایمبسی چین داخل ایران درخواست بدی و در اینصورت شما میتونید برای هر تعداد دانشگاه که دوس دارید درخواست بدید، اما یه قانونی داره، امکان داره اینکه هرکدوم که خودشون صلاح بدونن تورو بورس میکنن، یعنی شاید برای بدترین دانشگاهش بورست کنند یا بهترینش یا هیچکدوم، این ها دیگه دستت نیس
    2) برای این دانشگاه پروسه آنلاین هم داره، و بعد از پذیرش آن کاندیشنال اولیه، باید برای تایید نهایی مدارک رو پست کنی، 600 یوآن اپلیکیشن فی هم داره، که من نتونستم پرداختش کنم و استادم خودش دادش، یعنی سایت دانشگاه از ایران قبول نکرد، یجورایی فکر کنم امنیت سایتشون بالاس و اجازه نمیده که از ایران بخوای وصل شی مثلا به یه حسابی تو دبی بعد بخوای پولشو بدی، بهر حال نشد دیگه که استاد داد
    3)اگر خودشون معرفیت کنند که هر کدوم که دوس داشته باشن رو برات درنظر میگیرن، اما اگر خودت بخوای درخواست بدی فکر کنم فقط CSC رو بشه، حالا من اطلاعاتم تا اینجا بود، سوال دیگه ای هم بود در خدمتم
    خیلی ممنون و سپاسگزارم. سوال: پس قدم اول همون پیدا کردن استاد و سپس اقدام برای آفر و بورسه؟ درسته؟ بعدش ددلاین دقیق اینا رو باید از سایت چک کنم؟ یا هر بورس ددلاین خاصی داره؟

Member
    رشته و دانشگاه

خیلی ممنون و سپاسگزارم. سوال: پس قدم اول همون پیدا کردن استاد و سپس اقدام برای آفر و بورسه؟ درسته؟ بعدش ددلاین دقیق اینا رو باید از سایت چک کنم؟ یا هر بورس ددلاین خاصی داره؟
    اگر قصدتون برای دکتری باشه، تعداد فاندشون بیشتره، اما برای مستر فاند کم هست، ضمنا دانشگاه های کمی هستند که به انگلیسی تدریس میکنند، باید این را هم بپرسید، بله استاد پیدا کنید، بعد ایشون به شما نامه پذیرش خودش رو میده، البته اگر رشتتون مهندسی باشه، چراکه بعضی رشته ها اول باید گروه شما رو پذیرش کنه و مستقیم باید با دانشگاه مکاتبه کنید نه استاد، ددلاین هارو هم سایت دانشگاه چک کنید، البته در حال اتمام هست، شما اگر مختصری از رزمتونو بهم بگید من بهتون میگم کجا اپلای کنید، بورس CSC که تا پایان آپریل فرصتش هست

Member
    رشته و دانشگاه

صندوق پیام شخصیتون پر شده، خالیش کنید که بشه بهش پیام داد، شما رزومتون خیلی حوبه، چرا این دانشگاه اقدام کردید، خیلی دانشگاه های بهتری هم بودند، مثل تسینگهوا، پکن، شانگهای، ...، حالا پاک کنید صندوق پیامتون رو تا بیشتر براتون توضیح بدم، برای تسینگهوا 7 روز فرصت دارید، خودم دارم میرم تسینگهوا برای دکتری، ضمنا تعطیلات زمستانیشون تا 25 هست

Junior Member

سلام، ممکنه لطفا بگید که بعد از پذیرش کاندیشنال اولیه ، آیا اصل مدارک رو باید به صورت رسمی براشون پست کرد؟ همه مدارک رو شامل میشه ؟ یا فقط مدارک دانشگاهی مدنظرشونه؟ امروز ددلاین اپلای پی اچ دی هست، اگر فردا براشون پست کنم، دیر نمیشه؟ چون تازه متوجه شدم که باید پست کنم.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Apri نمایش پست ها
    سلام، ممکنه لطفا بگید که بعد از پذیرش کاندیشنال اولیه ، آیا اصل مدارک رو باید به صورت رسمی براشون پست کرد؟ همه مدارک رو شامل میشه ؟ یا فقط مدارک دانشگاهی مدنظرشونه؟ امروز ددلاین اپلای پی اچ دی هست، اگر فردا براشون پست کنم، دیر نمیشه؟ چون تازه متوجه شدم که باید پست کنم.
    بعد از پذیرش کاندیشنال باید همه مدارک رو براشون پست کنید، میتونید از خود ادمیشن دانشگاه این سوالات رو بپرسید، سریع جواب میدند، تازه ازشون بپرسید آیا شما در ایران Representative یا Agent دارید که من که حالا وقت تنگه و مدارکم با پست تا آخر امروز نمیرسه بدم به اونا که تاییدش کنند، اگر ندارند که ازشون چند روزی وقت بگیر تا مدارک رو پست کنی، اگر وقت ندادند، استادتو واسطه قرار بده، شما در همین حین کارارو بکن که پس کنی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)