صفحه 2 از 80 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 796

موضوع: بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نحوه دریافت بورس از دانشگاه های چین و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafavizadeh نمایش پست ها
    بسيار از اين كه پاسخ مي دهيد ممنونم ( كمك روحي خيلي بزرگيه واسه من)
    من با اين وضعيت اپلاي كردم
    كارشناسي مهندسي پزشكي دانشگاه اصفهان معدل 15.94

كارشناسي ارشد دانشگاه صنعتي معدل 17.26

سه تا مقاله داشتم ( 2 تاش accept شده بود و يكيش submit ، البته الان هر سه تاش accept شده )
    تافل هم شدم 103 ( امسال )
    Teaching assistant هم هستم دانشگاه آزاد
    حالا اگر ميشه به من بگين احتمال گرفتن اين بورس و پذيرش چه قدره ؟؟؟

دروود. خواهش میکنم.
    بنده که فکر میکنم شما اگر برای اروپا هم اقدام می کردید احتمال فاند گرفتن بود. به هر حال چین هم فاند خوبی رو در اختیار متقاضیان میزاره. همانطور که عرض کردم شما موفق به گرفتن بورس شدید و تنها باید با دانشگاه مربوطه مکاتبه نمایید تا بتوانید مقدمات برگه و نامه های مربوطه رو برای شما ارسال نمایند. اتفاقاً بنده هم خیلی علاقمندم که در مهندسی پزشکی ادامه تحصیل بدهم. شما از چه دانشگاهی پذیرش گرفتید؟؟
    ویرایش توسط nima_AA : May 16th, 2012 در ساعت 08:45 PM

من با دانشگاه Jiaotong مكاتبه كرده ام . رشته مهندسي پزشكي فوق العاده رشته خوبيه ! من ليسانش مهندسي پزشكي بودم و ارشد كنترل . شما اگر رشتتون برق ، مواد ، نساجي ، مكانيك باشه به راحتي مي توننين ربطش بدين به مهندسي بيو متريال ، مهندسي بافت و بيومكانيك . هر اطلاعاتي خواستين من در خدمتم.
    راستي من از دانشگاه York در انگلستان هم پذيرش دارم كه البته مقدار فاندش تو ماه ‍‍ژوئن مشخص ميشه . هر چند من براي چين مشتاق تر هستم.
    ویرایش توسط nima_AA : May 29th, 2012 در ساعت 05:28 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafavizadeh نمایش پست ها
    بسيار از اين كه پاسخ مي دهيد ممنونم ( كمك روحي خيلي بزرگيه واسه من)
    من با اين وضعيت اپلاي كردم
    كارشناسي مهندسي پزشكي دانشگاه اصفهان معدل 15.94

كارشناسي ارشد دانشگاه صنعتي معدل 17.26

سه تا مقاله داشتم ( 2 تاش accept شده بود و يكيش submit ، البته الان هر سه تاش accept شده )
    تافل هم شدم 103 ( امسال )
    Teaching assistant هم هستم دانشگاه آزاد
    حالا اگر ميشه به من بگين احتمال گرفتن اين بورس و پذيرش چه قدره ؟؟؟

به نظر من هم شما شانس گرفتن فاند از کشورهای اروپایی مثل نروژ و فنلاند هم داشتین (البته اگر GRE لازم نباشد). در مورد چین هم بهتر بود برای دانشگاه های خیلی خوب مثل پکن و تیسونگ خوا و فودان اقدام می کردید و شانس خودتون رو امتحان می کردید. این دانشگاه ها علاوه بر بورس چین، برای جذب دانشجویان با رزومه خوب فاند مناسبی می دهند.
    در مورد بورس چین، با توجه به سوالاتی که من از چند دانشگاه پرسیدم ، رزومه مناسب تنها یکی از فاکتورهای انتخاب هست. ظاهرا بر اساس روابط کشورها سهمیه ای برای هر کشور تعیین می شود، بنابراین به نظرم باید منتظر نتایج نهایی باشید. شما اگر بتوانید نتایج سال گذشته چند دانشگاه رو ببینید، متوجه موضوع می شوید. تعداد زیاد دانشجوی پاکستانی در لیست بورسیه ها، دلیل بر شایسته بودن آنها نیست. تنها بر اساس روابط بین دو دولت می باشد. با این اوصاف امیدوارم شما هم موفق به دریافت این بورس شده باشید.

دوستان عزيز سلام

اين ايميل تازه واسم اومده از چين كه البته نظر دوستم amin-p را تاييد مي كند .

the enrollment has not fininshed. You should wait for the final notice by Email. the whole enroment will be fiinished at the middle of June . Do not worry too much, they said you have great chance to pass the applicaiton. Let us wait for the final notice.

ویرایش توسط nima_AA : May 20th, 2012 در ساعت 09:24 PM

پیش فرض پاسخ : تحصيل در چين و کلیه مسائل مرتبط

آيا امكان داره وقتي دانشگاه كسي را انتخاب مي كنه و به اداره بورس csc معرفي مي كنه ، اداره بورس اون ا رد كنه ؟؟
    خيلي ممنون مي شم اگه جواب بدين
    ........
    كسي امسال بورس csc گرفته از چين ؟
    من اقدام كردم ولي هنوز هيچ جوابي نيومده
    ویرایش توسط nima_AA : June 9th, 2012 در ساعت 03:47 PM

پیش فرض پاسخ : بورس از دانشگاه های چین|معرفی فرصتهای بورسی| مسائل مرتبط

سلام دوستان این رزومه منه آیا صلاح میدونین برای چین اقدام کنم؟ من دارم واسه اروپا (نروژ- اتریش- آلمان) و آمریکا آماده میشم
    دانشجوی ترم آخر زیست شناسی دانشگاه ارومیه- 4 تا مقاله سابمیت شده ISI تو الزویر با ایمپکت های 1.5-3 که 99% اکسپت میشن- 6 تا RA از دانشگاه آزاد در مورد زخم- 2تا پروژه نوروساینس و زخم تو دانشگاه خودمون- 1پوستر تو مطرحترین کنفرانس داخلی ایران در مورد درد و زخم معده- تافل حتما بالای 95 ام- GRE sub و GRE general هم دارم میخونم و وضعم خوبه- 1.5 سابقه lab assistant تو آزمایشگاه دانشگاه ارومیه- سه ماه سابقه کار آموزی در بخش نوروساینس انیستیتو پاستور- چند تا واحد ارشد در مورد نوروساینس از ارشد هم به صورت ماضاد بر واحدهای کارشناسیم پاس کردم با نمره بالای 17- ولی معدلم نقطه ضعفمه که 13.5 اه-
    دنبال دانشگاه های با بورس و ارزون میگردم چون برای ادامه تحصیل به فاند باید متکی باشم اونطوری که خوندم وضع چین هم بد نیست ولی میخوام حتما دکترام رو از امریکا بگیرم به نظرتون میتونم رو چین به عنوان سکوی پرش حساب کنم و آیا احتمال گرفتن فاند رو دارم؟ اگه بشه چنتا از دانشگاههایی که احتمال پذیرش با فاند رو دارم بهم معرفی کنین آخه در مورد چین هیچی نمیدونم
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sera26 نمایش پست ها
    سلام دوستان این رزومه منه آیا صلاح میدونین برای چین اقدام کنم؟ من دارم واسه اروپا (نروژ- اتریش- آلمان) و آمریکا آماده میشم
    دانشجوی ترم آخر زیست شناسی دانشگاه ارومیه- 4 تا مقاله سابمیت شده ISI تو الزویر با ایمپکت های 1.5-3 که 99% اکسپت میشن- 6 تا RA از دانشگاه آزاد در مورد زخم- 2تا پروژه نوروساینس و زخم تو دانشگاه خودمون- 1پوستر تو مطرحترین کنفرانس داخلی ایران در مورد درد و زخم معده- تافل حتما بالای 95 ام- GRE sub و GRE general هم دارم میخونم و وضعم خوبه- 1.5 سابقه lab assistant تو آزمایشگاه دانشگاه ارومیه- سه ماه سابقه کار آموزی در بخش نوروساینس انیستیتو پاستور- چند تا واحد ارشد در مورد نوروساینس از ارشد هم به صورت ماضاد بر واحدهای کارشناسیم پاس کردم با نمره بالای 17- ولی معدلم نقطه ضعفمه که 13.5 اه-
    دنبال دانشگاه های با بورس و ارزون میگردم چون برای ادامه تحصیل به فاند باید متکی باشم اونطوری که خوندم وضع چین هم بد نیست ولی میخوام حتما دکترام رو از امریکا بگیرم به نظرتون میتونم رو چین به عنوان سکوی پرش حساب کنم و آیا احتمال گرفتن فاند رو دارم؟ اگه بشه چنتا از دانشگاههایی که احتمال پذیرش با فاند رو دارم بهم معرفی کنین آخه در مورد چین هیچی نمیدونم
    مرسی

به نظرم شما تمام تلاش خودتون را برای اروپا و آمریکا متمرکز کنید. حیف رزومه شما هست. چین رو هم فقط دانشگاه پکن یا تیسونگ خوا ا را مد نظر داشته باشید آن هم جهت احتیاط .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng

من از دانشگاه تسینگ هوا واسه دکترا عمران-ژئوتکنیک پذیرش گرفتم. بورس خود دانشگاه رو هم بهم دادن که فقط هزینه تحصیل رو واسه سال اول پوشش میده. این امکان هست که واسه سالهای آینده بتونم فول بورس بگیرم؟ به چه چیزی بستگی داره؟ واسه همین امسال چطور؟ اگه بخاطر مشکلات مالی نتونم برم و اینو به استاد بگم ممکنه فاند هم بده واسه امسال؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khodadadi83 نمایش پست ها
    من از دانشگاه تسینگ هوا واسه دکترا عمران-ژئوتکنیک پذیرش گرفتم. بورس خود دانشگاه رو هم بهم دادن که فقط هزینه تحصیل رو واسه سال اول پوشش میده. این امکان هست که واسه سالهای آینده بتونم فول بورس بگیرم؟ به چه چیزی بستگی داره؟ واسه همین امسال چطور؟ اگه بخاطر مشکلات مالی نتونم برم و اینو به استاد بگم ممکنه فاند هم بده واسه امسال؟
    بورس دانشگاه که برای سال اول دادند عموما می تونه با توجه به پیشرفت تحصیلی شما برای سالهای آینده هم ادامه پیدا کنه. فرایند بورس دانشگاه ها با هم کاملا متفاوت هست. بهتره از خود دانشگاه سوال کنید یا یک نفر رو اونجا پیدا کنید براتون در مورد ادامه بورس سوال کنه. (از سایت مجمع دانشجویان ایرانی مقیم چین کمک بگیرید). همچنین باتوجه به تمایل استاد راهنماتون در مقطع دکتری احتمال گرفتن فاند هم هست. البته تا اونجا که من می دونم خیلی عدد زیادی نیست و بعضا تنها جهت هزینه انجام تحقیقات و موارد اینچنینی پرداخت می شه و برای هزینه زندگی مناسب نیست. در مورد امسال هم باتوجه به این که زمان اپلای برای بورس بیشتر دانشگاه ها گذشته بعید می دانم بتونید کاری بکنید. موفق باشید

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

با لیسانس مهندسی صنایع معدل 14.21 میتونم بورسی بگیرم که کل هزینه های دانشگاه رو پوشش بده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)