صفحه 24 از 80 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 796

موضوع: بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط bhzdnkj نمایش پست ها
    با سلام:
    لیسانس مهندسی صنایع معدل 17/06 شاگرد اول
    فوق لیسانس مهندسی صنایع معدل 18/76 پایان نامه 19.5 شاگرد دوم
    6 مقاله کنفرانسی بین المللی
    2 مقاله ISC
    2مقاله ژورنال معتبر
    ایلتس و جی ار ای در حال گرفتن
    ایا میتونم از چین پذیرش بورس بگیرم؟
    کدوم دانشگاه ها اقدام کنم؟
    ممنون
    شانست خیلی خوبه. اره میتونی برای بورس اقدام کنی و بالای 90% میتونی بورسش رو بگیری. اما اگر نمره زبانت و جی ار ای بالا داری برای کشورهای دیگر هم اقدام کن. شانگهای و پکن دانشگاههای زیادی هستن که دکتری صنایع رو اارئه میدن. اول دنبال استاد بگرد اگر پیدا نکردی با دانشگاه مکاتبه کن. زود اقدام کن تا 2 ماه دیگه فرصت شروع میشه

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نحوه دریافت بورس از دانشگاه های چین و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezazz نمایش پست ها
    سلام دوستان

اميدوارم كه همه چيز خوب باشد.
    من هم تمام مطالب سايت را خواندم و هم سايت دانشگاه و بورسيه دولت چين اما باز هم سوال دارم.
    من مي خواهم براي بورس Tsinghua Universityاقدام كنم در مقطع فوق ليسانس( هنوز واسه دانشگاه اپليكشين پر نكردم چون نياز به شماره پاسپرت داره و من الان تازه مي خوام واسه پاس اقدام كنم)، ظاهر دو بورس beijin وchinese government scholarship شانس دارم. مي دانم كه فرم بورس beijin را مي توانم همزمان با مدارك پور كنم و بفرستم با اين وجود چند سوال دارم كه ممنون مي شوم بنده را از نظرات ارزشمند خود مطلع كنيد:
    ١. ايا همزمان مي شود براي ٢ بورس اقدام كرد؟
    ٢. در فرم اپلاي براي Chinese government scholarship، نياز به agance number هست كه من نمي دونم بايد از كجا تهيه كنم.
    ٣. ددلاين براي اقدام براي بورس چين كي هست؟
    ٤. در اين حين ايا نياز هست به سفارت چين در ايران اقدام كنم؟
    با تشكر
    1- بله میشه اقدام کرد. موردی نداره
    2- باید از دانشگاه این کد رو بگیری
    3- بیشترشون تا دو ماه دیگه است
    4- اگر دانشگاه ازت بخواد بلاید این کارو انجام بدی.

Junior Member

سلام. من کارشناسی رادیوتراپی دانشگاه تهران خوندم. معدل کارشناسیمم 16.71 هست. 2 سال هم سابقه کار دارم که البته چون تو ارتش هست احتمالا به درد نخوره. ارشد رشته جهانگردی امتحان دادم و رتبه ام 1 شد. الان ترم اولم دانشگاه تهران. میخوام بدونم من با این اوصاف میتونم واسه ارشد همین رشته بورس بشم از دانشگاه خوبی تو چین؟ یا امکانش نیس اصلا؟
    آیا اگه ارشد این رشته رو همینجا بخونم میتونم دکترا بورس بگیریم واسه چین یا چون کارشناسیم نامربوطه اصلا نمیشه؟ لطفا راهنمایی کنید. ممنون

Junior Member

با سلام
    لیسانس اقتصاد نظری معدل16/28از دانشگاه ازاد
    ایلتس5.5 ومجدد قصد دارم فوریه امتحان ایلتس بدم با سه سال سابقه کار مرتبط میخواستم ایا میتونم از چین پذیرش با بورس بگیرم برای مقطع فوق لیسانس؟
    باتشکر

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboob68 نمایش پست ها
    سلام. من کارشناسی رادیوتراپی دانشگاه تهران خوندم. معدل کارشناسیمم 16.71 هست. 2 سال هم سابقه کار دارم که البته چون تو ارتش هست احتمالا به درد نخوره. ارشد رشته جهانگردی امتحان دادم و رتبه ام 1 شد. الان ترم اولم دانشگاه تهران. میخوام بدونم من با این اوصاف میتونم واسه ارشد همین رشته بورس بشم از دانشگاه خوبی تو چین؟ یا امکانش نیس اصلا؟
    آیا اگه ارشد این رشته رو همینجا بخونم میتونم دکترا بورس بگیریم واسه چین یا چون کارشناسیم نامربوطه اصلا نمیشه؟ لطفا راهنمایی کنید. ممنون
    شما مشکلی با رشته لیسانست نیست باید یه مقطع قبلی حداقل تو یه مسیر باشن بهتره برای دکتری اقدام کنی. معدل ارشدت رو بالا نگاه داری و مقاله مناسب بدی بعد هم مشکلی نخواهد داشت.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط soltex666 نمایش پست ها
    با سلام
    لیسانس اقتصاد نظری معدل16/28از دانشگاه ازاد
    ایلتس5.5 ومجدد قصد دارم فوریه امتحان ایلتس بدم با سه سال سابقه کار مرتبط میخواستم ایا میتونم از چین پذیرش با بورس بگیرم برای مقطع فوق لیسانس؟
    باتشکر
    اگر ایلتس بالای 6 داشته باشی برای دانشگاههای تاپ شانس داری به هر حال شانس گرفتن بورس ارشد اون هم از بورس دولت چین یکم سخته اما بورسهای متنوعی اینجا وجود داره به هر حال شانس همیشه وجود داره.

Junior Member

با سلام
    مرسی ایلتس بابت جواب دادن به سوالات ما میخواستم بدونم :1-اپلای دانشگاههای چین از کی شروع میشه وچقدر وقت دارم برای اپلای؟
    2-ایا دانشگاههای چین دوبار در سال اپلای دارند یا یک بار؟
    باتشکر

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط soltex666 نمایش پست ها
    با سلام
    مرسی ایلتس بابت جواب دادن به سوالات ما میخواستم بدونم :1-اپلای دانشگاههای چین از کی شروع میشه وچقدر وقت دارم برای اپلای؟
    2-ایا دانشگاههای چین دوبار در سال اپلای دارند یا یک بار؟
    باتشکر
    اصولاً از اوایل فوریه شروع میشه تا اخر مارچ هر سال. بیشتر دانشگاهها تنها یکبار دانشجو میگیرن اما برخی هم 10% دو مرتبه در سال اون هم علاوه بر فوریه در ماه جولای هم دانشجو میگیرن. کلاً دانشجویان جدید باید هر سال در سپتامبر برای ثبت نام باید بیان به دانشگاهاشون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    1- بله میشه اقدام کرد. موردی نداره
    2- باید از دانشگاه این کد رو بگیری
    3- بیشترشون تا دو ماه دیگه است
    4- اگر دانشگاه ازت بخواد بلاید این کارو انجام بدی.
    سلام
    من از دانشگاه پرسيدم راجب دريافت كد agancy no. براي بورسيه دولت چين و اونها گفتند كه بايد از طريق سفارت چين در ايران اين كد را دريافت كنم درحالي كه شما گفتيد اين كد را از دانشگاه بگيرم. با توجه به اينكه من تا تهران خيلي فاصله دارم اگر پاسخ دقيقي رو به من بدهيد ممنون مي شوم كه بيگدار به تهران نيام،
    مرسي

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezazz نمایش پست ها
    سلام
    من از دانشگاه پرسيدم راجب دريافت كد agancy no. براي بورسيه دولت چين و اونها گفتند كه بايد از طريق سفارت چين در ايران اين كد را دريافت كنم درحالي كه شما گفتيد اين كد را از دانشگاه بگيرم. با توجه به اينكه من تا تهران خيلي فاصله دارم اگر پاسخ دقيقي رو به من بدهيد ممنون مي شوم كه بيگدار به تهران نيام،
    مرسي
    نمیخواد ایمیل بزنی ازشون بپرسی، تو خود سایت دانشگاه زده، تو گوگل بزن، Agancy Number + اسم دانشگاه، خودش میاره یه شماره ای، اونو بزنی تو سایت CSC اسم دانشگاه رو بالا میاره، چیز خاصی نیس، باز اگر گیر کردی اسم دانشگاهی که تو چین میخوای براش اپلای کنی رو اینجا بگو شمارشو بهت بگم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)