صفحه 28 از 80 نخستنخست ... 18192021222324252627282930313233343536373878 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 796

موضوع: بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرتبط

سلام دوستان. یه سوال دارم: وقتی از طریق سایت http://laihua.csc.edu.cn/ برای بورس اقدام میشه، میشه همزمان برای چندتا دانشگاه اپلای کرد برای این بورس؟ مرسی از جوابتون

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

نقل قول نوشته اصلی توسط atosa2015 نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه سوال دارم: وقتی از طریق سایت http://laihua.csc.edu.cn/ برای بورس اقدام میشه، میشه همزمان برای چندتا دانشگاه اپلای کرد برای این بورس؟ مرسی از جوابتون
    بله، اما انتخاب دانشگاه دیگر در دست شما نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    بله، اما انتخاب دانشگاه دیگر در دست شما نیست
    مرسی.
    برای اینکار چکار کنم دقیقا؟‌ قسمت
    Preferences of Institution که 3 تا اولویت داره 3 تا دانشگاه مورد نظرم رو انتخاب کنم؟؟ اونوقت اون agent number ابتدای فرم رو بزنم اولویت اول؟

Member
    رشته و دانشگاه

مرسی.
    برای اینکار چکار کنم دقیقا؟‌ قسمت
    Preferences of Institution که 3 تا اولویت داره 3 تا دانشگاه مورد نظرم رو انتخاب کنم؟؟ اونوقت اون agent number ابتدای فرم رو بزنم اولویت اول؟
    فکر کنم برای هر دانشگاه باید یه فرم اپلیکیشن جداگانه پر کنید و برای هر کدوم هم یه سری جدید ریزنمرات بفرستید، در خود سایت اطلاعات دقیق درج شده است، فکر میکنم ابتدا باید ادمیشن از دانشگاه بگیرید تا به بورستون ترتیب اثر بدند، یعنی نامه ادمیشن هر دانشگاه رو هم باید به همراه مابقی مدارک بفرستید، آخرین فرصت هم انتهای مارچ هست

Junior Member

فکر کنم برای هر دانشگاه باید یه فرم اپلیکیشن جداگانه پر کنید و برای هر کدوم هم یه سری جدید ریزنمرات بفرستید، در خود سایت اطلاعات دقیق درج شده است، فکر میکنم ابتدا باید ادمیشن از دانشگاه بگیرید تا به بورستون ترتیب اثر بدند، یعنی نامه ادمیشن هر دانشگاه رو هم باید به همراه مابقی مدارک بفرستید، آخرین فرصت هم انتهای مارچ هست
    بازم مرسی... یه سوال دیگه: این Foreigner Physical Examination Form رو باید کجا پر بشه؟ یعنی مرکز خاصی هست یا هر مرکز درمانی که برم مساله ای نیست؟! جریانشو بگین چیه

Member
    رشته و دانشگاه

بازم مرسی... یه سوال دیگه: این Foreigner Physical Examination Form رو باید کجا پر بشه؟ یعنی مرکز خاصی هست یا هر مرکز درمانی که برم مساله ای نیست؟! جریانشو بگین چیه
    من تو سایتشون گشتم چیزی پیدا نکردم، بنظر هر جایی باشه ایرادی نداره، اما از خود دانشگاه هم بپرسید که آیا مکان خاصی مدنظرشون هست یا نه؟ که اگر هست بپرسید کجاها است؟ شما ادمیشن دارید که دارید درخواست میدید؟ تسینگهواتون چی شد؟

Junior Member

من تو سایتشون گشتم چیزی پیدا نکردم، بنظر هر جایی باشه ایرادی نداره، اما از خود دانشگاه هم بپرسید که آیا مکان خاصی مدنظرشون هست یا نه؟ که اگر هست بپرسید کجاها است؟ شما ادمیشن دارید که دارید درخواست میدید؟ تسینگهواتون چی شد؟
    نه ادمیشن ندارم! مگه نگفته که همزمان اپلای کنید هم برای CSC هم برای اپلای دانشگاه. بعدش 2 نسخه از مدارک رو بفرستین به آدرس دانشگاه؟؟ چیزی که من خوندم این بوده. اگه اشتباه میکنم بگید لطفا"
    لینکشو براتون میفرستم الان

تسینگهوا... هیچی... سر جریان اپلیکیشن فی استاده دیگه جواب نداد... منم گفتم همون بهتر که این استادم نشه!! بعدش یه استاد دیگه جوابمو داد ولی دیر شده بود و چند روز از ددلاین گذشته بود ادمینیسترش گفت نمیشه سال دیگه.

Member
    رشته و دانشگاه

دوستان اگر کسی از دانشگاه تسینگهوا هست و روال کاریش رو میدونه این جواب منو بده، آیا میشه برای بورس CSC از سفارت چین تو ایران اقدام کرد؟ چراکه وقتی من بهشون ایمیل زدم گفتند که اگر برای رشته بای لترال بخواین اقدام کنید میتونید از سفارت چین تو کشورتون اقدام کنید اما اگر میخواهید برای بورس دانشگاه اقدام کنید باید مدارک رو برای دانشگاه بفرستید، به دانشگاه هم گفتم، گفتند ما خودمون برای هر بورسی که صلاح بدونیم شمارو در نظر میگیریم، اگر اینجوریه پس داستان درخواست بورس از ایران چیه؟ من برای دکتری دارم اقدام میکنم، اصلا هم سوپروایزرم هم من جفتمون گیج شدیم، انگار رویه رو نسبت به سال قبل تغییر دادند و مشابه دانشگاه های آمریکا، کانادا و استرالیا کردند که حتی پست مدارک هم لازم نیست که منم اینکارو نکردم و بهم گفتند لزومی به اینکار نیست، و وقتی نیاز شد بهتون اطلاع میدیم، بحث بورس رو هم گفتند خودمون اگر جزو بالاهای رنک دانشجوها قرار بگیرید شمارو ریکامند میکنیم برای CSC، منم سوالم اینجاست که جدا خودم از ایران میتونم درخواست بدم به سفارت چین، به خود CSC ایمیل زدم که گقتند باید به خود دانشگاه مدارک رو بدی، حالا تو سایت میبینم بچه ها فرستادن سفارت، داستان چیه؟ اگر کسی اطلاعی داره سریعتر جواب بده چراکه نهایت تا 31 مارچ فرصت هست، مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

سلام دوستان. من توی سایت دانشگاه تسینگوها بخش ادمیژن همه ی ایین نامه ها رو چک کردم تاریخ همه ی اسکولار شیپ ها گذشته بود. میشه دوستانی که الان دارن اقدام میکنن بگن بر مبنای ددلاین کدوم بخش دارن کار می کنن؟
    ممنون میشم این رو هم جواب بدید که ایا دانشگاه تسینگوها و شانگهای جیائوتانگ نمره زبان میخوان؟
    و اینکه اساتید جواب ایمیل هارو زود میدن یانه؟من الان اقدام به نامه نگاری کنم دیر نیست؟
    سپاسگزارم. من هدف مکانیک دو دانشگاهی هست که بالا گفتم.

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

راستی دوستان برای رشته های جوینت که سه سال چین درس میخونیم و یک سالیک کشور اروپایی بعد از رفتن به چین و شروع به تحصیل باید اقدام کرد یا همین الان؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)