صفحه 30 از 68 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334353637383940 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 796

موضوع: بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرتبط

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دانشگاه خیلی خوبیه.(در رشته کامپیوتر و هوافضا و مدیریت) اما تعداد ایرانی بسیار محدود و شهر هفی Hefei شهر چندان دلچسبی نیست به لحاظ اب و هوا و امکانات اما دانشگاه بسیار خوبی داره و ارزش دیگه اش سطح هزینه زندگی پایینه اش هست که میتونی به حفظ هرینه هات اهمیت بدی و ذخیره کنی.
    مرسی ایلتس جان .. یعنی نرم ؟ ترسوندی منو ...

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

نقل قول نوشته اصلی توسط rrezaaa نمایش پست ها
    اگر همزمان برای جاهای دیگه هم اپلای کردی، برو اینجا و از چین برو جاهای بهتر، اگر هم نکردی برو دیگه، میخوای بمونی چیکار کنی، اگر میخوای اپلای کنی باز، از همونجا میتونی، تازه یکم هم پول میتونی ذخبره کنی که با همون پول ها میتونی اپلای کنی، پس در هر صورت بری بهتره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    اگر همزمان برای جاهای دیگه هم اپلای کردی، برو اینجا و از چین برو جاهای بهتر، اگر هم نکردی برو دیگه، میخوای بمونی چیکار کنی، اگر میخوای اپلای کنی باز، از همونجا میتونی، تازه یکم هم پول میتونی ذخبره کنی که با همون پول ها میتونی اپلای کنی، پس در هر صورت بری بهتره
    مرسی دوست عزیز . لطف کردی .

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط rrezaaa نمایش پست ها
    من نترسوندمت ! شما گفتی چطور جاییه منم دیدگاهم رو از سفری که بهش داشتم بهت گفتم. میتونی بازم تحقیق کنی. ببین استان انخویی Anhui چطوره. شما هم که نمیخوای با شهرش درس بخونی! باید در دانشگاهش که خوبم هست تحصیل کنی. ضمن اینکه بورس دولتی هم گرفتی.

Junior Member

من نترسوندمت ! شما گفتی چطور جاییه منم دیدگاهم رو از سفری که بهش داشتم بهت گفتم. میتونی بازم تحقیق کنی. ببین استان انخویی Anhui چطوره. شما هم که نمیخوای با شهرش درس بخونی! باید در دانشگاهش که خوبم هست تحصیل کنی. ضمن اینکه بورس دولتی هم گرفتی.
    ممنون از لطفت . شما اطلاعی از این که تو مقطع مستر اتاق یک نفره هست یا دو نفره نداری ؟ چون هنوز نامه هاش به دستم نرسیده میپرسم .

دانشگاه خیلی خوبیه.(در رشته کامپیوتر و هوافضا و مدیریت) اما تعداد ایرانی بسیار محدود و شهر هفی Hefei شهر چندان دلچسبی نیست به لحاظ اب و هوا و امکانات اما دانشگاه بسیار خوبی داره و ارزش دیگه اش سطح هزینه زندگی پایینه اش هست که میتونی به حفظ هرینه هات اهمیت بدی و ذخیره کنی.
    سلام

خوبید انشاالله

من از دانشگاه شانگهای یونیورسیتی بورس B دولتی شانگهای مهندسی مکانیک رو دریافت کردم که فقط هزینه دانشگاه رو پوشش می دهد

هزینه بلیط سفر به شانگهای و بهترین و کم هزینه ترین پرواز چیه؟

بطور متوسط هزینه یک فرد مجرد / ونیز متاهل

آیا امکان ارتقائ بورس به A یا دولتی چین وجود دارد

ممنون از راهنمایی ها ی شما

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sardarjoon نمایش پست ها
    سلام

خوبید انشاالله

من از دانشگاه شانگهای یونیورسیتی بورس B دولتی شانگهای مهندسی مکانیک رو دریافت کردم که فقط هزینه دانشگاه رو پوشش می دهد

هزینه بلیط سفر به شانگهای و بهترین و کم هزینه ترین پرواز چیه؟

بطور متوسط هزینه یک فرد مجرد / ونیز متاهل

آیا امکان ارتقائ بورس به A یا دولتی چین وجود دارد

ممنون از راهنمایی ها ی شما
    بهترین و ارزانترین CHINA SOUTHERN AIRLINES می باشد. از تهران به شانگهای. ((یک توقف در شهری در مرکز چین- سپس تغییر پرواز به سمت شانگهای)
    پرواز بعدی هم با Mahan Air میباشد. (مستقیم)

بورس B تنها برخی از شرایط رو پوشش میده و مقدارش از بورس A کمتره. من هم مطمئنم تغییر بورس امکان پذیر نیست.
    هزینه فرد مجرد در شانگهای بدون هزینه اضافی ماهیانه 3000-2500 یوان می باشد.

IELTS عزیز ممنون از پاسخ شما - مزیت بورس دولتی چین نسبت به شانگهای چیه؟ چرا بیشتر پذیرفته شده ها در لیست اعلامی از SHU پاکستانی هستند و درصد ایرانی ها خیلی کم هست؟ لطفا اگر امکان برقراری ارتباط با شما ممکن است از طریق پیام راهنمایی بفرمایید
    ممنونم

Junior Member

سلام آقا من از national center of nanoscience and technology که برای chinese academy of science قراره فاند بگیرم(full scholarship UCAS). استاد هم اکی شده(من مدارکو فرستادم استادهم گفته صبر کنم. الان به نظرتون شانس پذیرش دارم؟). فقط میخاستم یه کم اطلاعات در مورد دانشگاه بگیرم ازتون(رشتمم nanomedicine). فاندشم 2000 تا گفتن assistantship هم داره. میدونین چقدر میدن؟ کلا این رشته اونجا چطوره؟ راستی مقطعشم ارشده. برای زبانه چینی چطوره. در طول دوره تحصیل میشه یاد گرفت؟ دورش سه ساله. با این مقدار فاند ( البته خوابگاهو هزینه دانشگاه به عهده خودشونه) میشه زندگی کرد تو پکن؟ راستی وقتی میگن هزینه دانشگاه و خوابگاه، تغذیه هم شاملش میشه؟
    ممنونم از وقتی که برای خوندن و جواب دادن میذاری دوست عزیز

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa27 نمایش پست ها
    سلام آقا من از national center of nanoscience and technology که برای chinese academy of science قراره فاند بگیرم(full scholarship UCAS). استاد هم اکی شده(من مدارکو فرستادم استادهم گفته صبر کنم. الان به نظرتون شانس پذیرش دارم؟). فقط میخاستم یه کم اطلاعات در مورد دانشگاه بگیرم ازتون(رشتمم nanomedicine). فاندشم 2000 تا گفتن assistantship هم داره. میدونین چقدر میدن؟ کلا این رشته اونجا چطوره؟ راستی مقطعشم ارشده. برای زبانه چینی چطوره. در طول دوره تحصیل میشه یاد گرفت؟ دورش سه ساله. با این مقدار فاند ( البته خوابگاهو هزینه دانشگاه به عهده خودشونه) میشه زندگی کرد تو پکن؟ راستی وقتی میگن هزینه دانشگاه و خوابگاه، تغذیه هم شاملش میشه؟
    ممنونم از وقتی که برای خوندن و جواب دادن میذاری دوست عزیز
    من در خصوص زبان چینی اطلاعی ندارم. اما میدونم دروس تخصصی بسیار سخت و زمانبره. به نظرم اگر تو ذوقت زده نمیشه بیا و بخون.
    ضمناً این موسسه CAS در کدوم شهر قراره شما رو دانشجو بگیره؟؟ شعبات فراوانی در هر استان داره!!
    - مقدار فاند و هزینه کمکش که برای بیجینگ و شانگهای که کمه. اما برای باقی شهرها ممکنه باعث بشه به فعالیت خاص دیگری نرسی. چون مقدارش سر به سره!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)