صفحه 34 از 80 نخستنخست ... 242526272829303132333435363738394041424344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 796

موضوع: بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرتبط

من با منشیش حرف زدم پاسخش این بود.
    We are glad that you can come here to continue your research and make contributions to our lab. Of course, we hope that we can provide you with a satisfied working and learning environment. Please feel free to ask me any questions which you are interested in as for your enrollment. I am responsible for your issue. If you have decided to come here for further study, we will handle the application procedures as soon as possible.Please contact me any time when you have any questions without hesitate.
    Best regards,

به منشیش گفتم که باید چیکار کنم این جواب رو بهم داد الان منگ شدم همون سوال قبلی رو ازش بپرسم؟ چیکار کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

نقل قول نوشته اصلی توسط etmin نمایش پست ها
    من با منشیش حرف زدم پاسخش این بود.
    We are glad that you can come here to continue your research and make contributions to our lab. Of course, we hope that we can provide you with a satisfied working and learning environment. Please feel free to ask me any questions which you are interested in as for your enrollment. I am responsible for your issue. If you have decided to come here for further study, we will handle the application procedures as soon as possible.Please contact me any time when you have any questions without hesitate.
    Best regards,

به منشیش گفتم که باید چیکار کنم این جواب رو بهم داد الان منگ شدم همون سوال قبلی رو ازش بپرسم؟ چیکار کنم؟
    آره ریز ریز رو هم برای اپلای و هم برای فاند ازش بپرس

Junior Member

آقا مرسی بابت راهنمایی شما
    الان که وقت ثبت نام بورسیه CAS تموم شده من چجوری میتونم بورس بشم؟

Member
    رشته و دانشگاه

آقا مرسی بابت راهنمایی شما
    الان که وقت ثبت نام بورسیه CAS تموم شده من چجوری میتونم بورس بشم؟
    بورس دانشگاه میشه، اما خوب تو خیلی از دانشگاه ها، حداکثر هزینه دانشگاه رو میده و هزینه زندگی رو پوشش نمیده، باید واستی تا جند ماه دیگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    بورس دانشگاه میشه، اما خوب تو خیلی از دانشگاه ها، حداکثر هزینه دانشگاه رو میده و هزینه زندگی رو پوشش نمیده، باید واستی تا جند ماه دیگه
    یعنی هزینه دانشگاه بیمه و خونه؟ و من باید خورد و خوراک با خودم باشه یا باید به فکر خونه و بیمه هم باشم؟ یعنی چقدر باید داشته باشم برای یه ماه زندگی؟

Member
    رشته و دانشگاه

یعنی هزینه دانشگاه بیمه و خونه؟ و من باید خورد و خوراک با خودم باشه یا باید به فکر خونه و بیمه هم باشم؟ یعنی چقدر باید داشته باشم برای یه ماه زندگی؟
    اگر بخوای برای ترم دوم بیای که میشه ماه مارچ، بورس دولتی وجود نداره و اگر بورس دانشگاه باشه فقط هزینه دانشگاه رو میده، یعنی فقط تیوشن فی، حالا یا کامل یا بصورت نصف، اما برای مابقی هزینه ها اگر و شهر بیجینگ و یا شانگهای باشی و فقط از خوابگاه دو نفره استفاده کنی و غذاهای دانشگاه، حدود 1500 تا برای خوابگاه و بین 1500 تا 2000 هم برای زندگی، میشه حدود 3500 تا که با الان پول یوان میشه حدودا 1750 تومن در ماه، اینا فقط هزینه خورد و خوراک و خوابگاست، اما اگر بخوای برای سپتامبر بیای میتونی برای بورس CSC درخواست بدی و اگر برنده بشی، همه هزینه هاتو پوشش میده

Junior Member

سلام
    اگه کسی بخواد با مدرک کاردانی بره دانشگاه های اونجا، میشه؟؟
    مثلا کاردانی مهندسی برق

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    اگر بخوای برای ترم دوم بیای که میشه ماه مارچ، بورس دولتی وجود نداره و اگر بورس دانشگاه باشه فقط هزینه دانشگاه رو میده، یعنی فقط تیوشن فی، حالا یا کامل یا بصورت نصف، اما برای مابقی هزینه ها اگر و شهر بیجینگ و یا شانگهای باشی و فقط از خوابگاه دو نفره استفاده کنی و غذاهای دانشگاه، حدود 1500 تا برای خوابگاه و بین 1500 تا 2000 هم برای زندگی، میشه حدود 3500 تا که با الان پول یوان میشه حدودا 1750 تومن در ماه، اینا فقط هزینه خورد و خوراک و خوابگاست، اما اگر بخوای برای سپتامبر بیای میتونی برای بورس CSC درخواست بدی و اگر برنده بشی، همه هزینه هاتو پوشش میده
    CSC رو از کجا میشه اپلای کرد؟

Member
    رشته و دانشگاه

CSC رو از کجا میشه اپلای کرد؟
    فکر میکنم توضیح دادم، از طریق دانشگاه، شما با منشی که قبلا تماس گرفتید تماس بگیرید و همه این مطالب رو از ایشون بپرسید

Junior Member

با سلام
    می خواستم بدونم کسی تو xian زندگی میکنه؟
    من از دانشکده مهندسیش بهم پیشنهاد تیوشن فی رو دادن برای دکترا. البته هنوز هزینه خوابگاه معلوم نیست بدن یا نه
    می خواستم بدونم اگه بغیر از هزینه دانشگاه ما بقی رو خودم باید پرداخت کنم چقدر میشه؟متاهل هم هستم و هزینه خوابگاه متاهلی چقدر میشه؟هزینه خورد و خوراک برای یک سال اول چقدر میشه؟
    ممنون می شم کسی سریع جوابمو بده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)