صفحه 35 از 80 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 796

موضوع: بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط darya68 نمایش پست ها
    با سلام
    می خواستم بدونم کسی تو xian زندگی میکنه؟
    من از دانشکده مهندسیش بهم پیشنهاد تیوشن فی رو دادن برای دکترا. البته هنوز هزینه خوابگاه معلوم نیست بدن یا نه
    می خواستم بدونم اگه بغیر از هزینه دانشگاه ما بقی رو خودم باید پرداخت کنم چقدر میشه؟متاهل هم هستم و هزینه خوابگاه متاهلی چقدر میشه؟هزینه خورد و خوراک برای یک سال اول چقدر میشه؟
    ممنون می شم کسی سریع جوابمو بده
    به چند پست بالاتر رجوع کنید، بعضی دانشگاه ها خوابگاه متاهلی ندارند و مجبورید بیرون خونه تهییه کنید، آیلتس شاید بدونه اونجا چجور جاییه و هزینه هاش چقدر میشه، میتونی از دانشگاه هم همین سوالات رو بپرسی، اینترنشنال آفیس هزینه تقریبی یه زندگی متاهلی رو بهتون میگه

Junior Member

سلام
    من برای دانشگاه چین بصورت رسمی می خوام اپلای کنم. تو سیستم اپلای از من پاسپورت می خوان و من هنوز مشکل سربازی رو دارم و نیاز به دعوت نامه دارم که سربازی رو آزاد کنم و پاسپورت بگیرم. این مشکل رو چجوری حل کنم؟ ممنون میشم اگه زود پاسخ بدین.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط etmin نمایش پست ها
    سلام من برای دانشگاه چین بصورت رسمی می خوام اپلای کنم. تو سیستم اپلای از من پاسپورت می خوان و من هنوز مشکل سربازی رو دارم و نیاز به دعوت نامه دارم که سربازی رو آزاد کنم و پاسپورت بگیرم. این مشکل رو چجوری حل کنم؟ ممنون میشم اگه زود پاسخ بدین.
    براشون توضیح بده، امسال هم یکی از دوستان همین مشکل رو داشت، ابتدا متوجه نمیشدند و هی اصرار به مدارک لیسانس و فوق میکردند، بعد درست شد، پاسپورت مهم نیست، مدارک اصل لیسانس و فوقت مهم ترند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    براشون توضیح بده، امسال هم یکی از دوستان همین مشکل رو داشت، ابتدا متوجه نمیشدند و هی اصرار به مدارک لیسانس و فوق میکردند، بعد درست شد، پاسپورت مهم نیست، مدارک اصل لیسانس و فوقت مهم ترند
    من مدارک اصل فوق دکتری رو ندارم که. غیر رسنیشو بفرستم قبول نمی کنن? به کی باید بفهمونم? استادی که منو قبول کرده(منشیش) یا کمیته پذیرش? چجوری حالیشون کنم?

ApplyAbroad Superstar

با سلام
    می خواستم بدونم کسی تو xian زندگی میکنه؟
    من از دانشکده مهندسیش بهم پیشنهاد تیوشن فی رو دادن برای دکترا. البته هنوز هزینه خوابگاه معلوم نیست بدن یا نه
    می خواستم بدونم اگه بغیر از هزینه دانشگاه ما بقی رو خودم باید پرداخت کنم چقدر میشه؟متاهل هم هستم و هزینه خوابگاه متاهلی چقدر میشه؟هزینه خورد و خوراک برای یک سال اول چقدر میشه؟
    ممنون می شم کسی سریع جوابمو بده
    Xi'an مرکز ایالت Shanxi که یکی از بهترین شهرهای مرکزی چینه به لحاظ اب و هوا و جاهای دیدنی. اما ایرانی خیلی کمی داره. دانشگاه Xian jiatong یکی از دانشگاههای خوب چین هست. دانشگاه 2 تا خوابگاه داره برای دانشجویان اما خوابگاه متاهلی نداره!! ولی میتونی از double استفاده کنید بیشتر بچه های خارجی در کمپس xingqing زندگی میکنن. هزینه زندگی ماهیانه برای چنین شهرهایی حدوداً 1500-2000 یوان در نوسانه. بهتره از این طریق با دانشگاه مکاتبه کنی.

Member
    رشته و دانشگاه

من مدارک اصل فوق دکتری رو ندارم که. غیر رسنیشو بفرستم قبول نمی کنن? به کی باید بفهمونم? استادی که منو قبول کرده(منشیش) یا کمیته پذیرش? چجوری حالیشون کنم?
    اصلا یه جورایی فعلا گیرشون رو پاسپورتت نیست، به مدارک غیر رسمیتت گیر میدن، اونم شدید، یجورایی باید باهاشون کل کل کنی و بفهمونیشون که به محض دادن ادمیشن اولیه من میتونم مدارکم رو آزاد کنم، باید به کمیته ادمیشن چنین چیزی رو بگی، بنظرم به استادت بگو که یه آدم چینی از گروهش رو بهت معرفی کنه که بصورت حضوری بره اداره ادمیشن دانشجوهای خارجه دانشگاه و این موضوع رو حالیشون کنه و کلا قضییه سربازی و این حرف ها و اگر سربازی نرفته باشی چطور میشه و این چیزارو دقیق براشون توضیح بده، چون اونا سربازی ندارند و اصلا نمیفهمن تو چی میگی، پس باید این پروسه در چندین ایمیل و حتی تلفنی براشون توضیح داده بشه، اینا چون از ایران دانشجو زیاد نگرفتن مثل آمریکا یا اروپا و کانادا و استرالیا، هنوز دانشگاهاشون زیاد با شرایط مشابه، مواجهه نشدند که توجیه باشند، بنابراین باید تلاش کنی و توجیهشون کنی، موفق باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    Xi'an مرکز ایالت Shanxi که یکی از بهترین شهرهای مرکزی چینه به لحاظ اب و هوا و جاهای دیدنی. اما ایرانی خیلی کمی داره. دانشگاه Xian jiatong یکی از دانشگاههای خوب چین هست. دانشگاه 2 تا خوابگاه داره برای دانشجویان اما خوابگاه متاهلی نداره!! ولی میتونی از double استفاده کنید بیشتر بچه های خارجی در کمپس xingqing زندگی میکنن. هزینه زندگی ماهیانه برای چنین شهرهایی حدوداً 1500-2000 یوان در نوسانه. بهتره از این طریق با دانشگاه مکاتبه کنی.
    سلام
    ممنون از راهنماییتون,چند تا سوال دیگه داشتم
    1.این مبلغی که گفتید برای هر نفر هست؟یعنی متاهلی بیشتر میشه؟
    2. استاد گفت که هزینه دانشگاه رو امسال من میدم بعد که اومدی اینجا ثبت نام کن برای فاند دولتی
    می خواستم بدونم ایا واقعا از دی به بعد کامل فاند میشه یعنی همه هزینه ها رو پوشش میده؟ البته استاد گفت ما حمایت می کنیم که فاند رو بگیری ولی نمیدونم از الان باید بگم که تو دعوت نامه این مطلب رو ذکر کنه یا نیازی نیست
    3.سوال دیگم اینه که ایا از این دانشگاه مدرک دکتر بگیریم اینده کاری برای جاهای دیگه هست یا برای ادامه تحصیل؟کلا دانشگاهش چطوریه؟
    اخه از یه دانشگاه تو افریقای جنوبی فاند کامل گرفتم و استادش خیلی خوبه و نمیدونم کدوم بهتر ؟البته برا افریقا هر دومون فاند تحصیلی گرفتیم.
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید

ApplyAbroad Superstar

سلام
    ممنون از راهنماییتون,چند تا سوال دیگه داشتم
    1.این مبلغی که گفتید برای هر نفر هست؟یعنی متاهلی بیشتر میشه؟
    2. استاد گفت که هزینه دانشگاه رو امسال من میدم بعد که اومدی اینجا ثبت نام کن برای فاند دولتی
    می خواستم بدونم ایا واقعا از دی به بعد کامل فاند میشه یعنی همه هزینه ها رو پوشش میده؟ البته استاد گفت ما حمایت می کنیم که فاند رو بگیری ولی نمیدونم از الان باید بگم که تو دعوت نامه این مطلب رو ذکر کنه یا نیازی نیست
    3.سوال دیگم اینه که ایا از این دانشگاه مدرک دکتر بگیریم اینده کاری برای جاهای دیگه هست یا برای ادامه تحصیل؟کلا دانشگاهش چطوریه؟
    اخه از یه دانشگاه تو افریقای جنوبی فاند کامل گرفتم و استادش خیلی خوبه و نمیدونم کدوم بهتر ؟البته برا افریقا هر دومون فاند تحصیلی گرفتیم.
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید
    1- این مبلغ یک فرد به انضمام هزینه خورد و خوراک و ماهیانه خوابگاه می باشد.
    2- مورد دوم رو تایید نمیکنم !! چون مشخص نیست بورست سال بعد مشخص بشه یا خیر. از زمانی هم که در چین تشریف داری گرفتنش سخت خواهد شد!!! این مورد رو با تاکید از استاد بپرس. از طرفی ب.رس دولتی دست استاد هم نیست اگر هم باشه میتونه از الان 100% تاییدش رو بهت بده.
    3- بله ، مشکلی نداره ، عرض کردم دانشگاه خوبیه و در رشته های مهندسی و مدیریت شناخته شده است.
    از لحاظ علمی و رنک منحصراً دانشگاه چینی بهتره اما خب بستگی داره کدوم دانشگاه در افریقای جنوبی باشه. ضمناً زندگی در اون کشور هم تاثیر گذار هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    مرسی بابت راهنماییت
    از وقتی قضیه رو باهاشون مطرح کردم نه استاده جواب ایمیل میده نه منشیش !! بخاطر قضیه سربازی نظامی و اینا ترسیدن یعنی؟

Member
    رشته و دانشگاه

مرسی بابت راهنماییت
    از وقتی قضیه رو باهاشون مطرح کردم نه استاده جواب ایمیل میده نه منشیش !! بخاطر قضیه سربازی نظامی و اینا ترسیدن یعنی؟
    آره شاید فکر میکنند تو نظامی هستی، براشون توضیح بده که همه جوون های ایرانی باید برند سربازی و یه چیزه اجباری هست و هیچ مشکلی نداره و همه اینو میگذرونند که یه دوره تقریبا 2 ساله هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)