صفحه 4 از 80 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 796

موضوع: بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورس از دانشگاه های چین|معرفی فرصتهای بورسی| مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    خب خیلی خوب است کدوم دانشگاه و چه شهری؟؟ به هر حال هر دو کشور معایب و مزایایی دارند!!! بطور مثال انگلیس یکی از بهترین سیستمهای اموزشی را دارد اما ایا با پوند امروز (5400) اصلاً اسایش امکانپذیر خواهد بود؟؟!!! چین شاید به پای انگلیس نرسد اما هم فرصت کار دارید و هم از سال 2009 دولت چین مجوز اخذ اقامت برای خارجیان را صادر کرده است. اما هزین ها به مراتب کمتر از انگلیس است.
    دانشگاه شیامن-دکترا- منظور شما را از فرصت کار نفهمیدم. رنک دانشگاه هم حدود 400 است. با تشکر

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط fran نمایش پست ها
    دانشگاه شیامن-دکترا- منظور شما را از فرصت کار نفهمیدم. رنک دانشگاه هم حدود 400 است. با تشکر
    دانشگاه شیامن در زمینه مدیرت و علوم قویه. منظورم از فرصت کاری، اینکه بتونید در کنار تحصیل کار هم کنید.

سلام خسته نباشید می خواستم بدونم واسه بورس شدن تو دنشگاهایی مثل Fudan University وPeking چه شرایطی می خواد کلا برای بورس باید چیکار کرد میشه قشنگ واسم توضیح بدید مهمه ممنو میشم در ضمن من برای فوق لیسانس حسابداری می خوام اقدام کنم یا مدیریت بازرگانی ... از دانشگاه دولتی رشته حسابداری هم فارق التحصیل شدم با معدل 15.11

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرتبط

سلام.من می خوام تو چین پزشکی بخونم.هزینه دانشگاه سالی 22میلیون .به نظرتون خوبه یا جای دیگه خوبه با این هزینه؟

Junior Member davooddayyany آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد- آزاد کرج

سلام دوستان من با شرایط زیر چقدر شانس بورس گرفتن از چین رو دارم

1- معدل 16.76 و 16.79 کارشناسی ( آزاد ساوه) و کارشناسی ارشد (آزاد کرج)
    2- دو مقاله کنفرانسی که یکیش بهترین مقاله شناخته شده (اکراین 2012)
    3- 2تا teaching assistant و 1 research assistant
    4- 1 مقاله ISI under reviewed و 2تا submitted
    ممنون از راهنماییتون
    باد می وزد می توانی در مقابلش هم دیوار بسازی، هم آسیاب بادی انتخاب با توست.

Junior Member

با سلام،
    یکی‌ از نکته مهمی‌ که دوستان باید در نظر بگیرن در مورد این بورس این هست که بالای ۹۰% این بورس متعلق به پاکستان و آفریقا هستش،همونطور که شما به هر کدوم از دانشگاههای چین برید بیشتر از چینی‌ ها، پاکستانی‌ و آفریقایی می‌بینید.بخاطر اینکه اشتباه بزرگی‌ هست اساسا چین رو با آمریکا یا اروپا مقایسه کرد چون در اونجا بر اساس فرد گری هست اونم بخاطر دموکراسی حاکم بر اون کشورها ولی‌ این بورس اکثرا تعلق میگیره به روابط چین با کشور مورد نظر مثلا کشوری مثل سریلانکا کلا ۳ تا بورس به دانش جوهاش تعلق میگیره ولی‌ شما تا دلتون بخواد اینجا پاکستانی‌ می‌بینید که گاهی احساس می‌کنید در کراچی هستید و یا آفریقا.دوستی‌ سوال کرده بودن می‌شه به موسسات اعتماد کرد در مورد این بورس که دیگه اون از اون سولهایی هست که واقعا بی‌ ربطه،چطور آخه یه موسسه کلاه بردار در ایران که حتا تو سفارت چین هم مدیرشو راه نمی‌دن می‌تونه تو این بورس دخیل باشه.بورسی که عرض کردم اساسا بر اساس سیاست دولت چین و رابطش با کشورهای منطقست.شما دوستانه اینجا هم اقدام بکنید واسه این بورس چون اساسا چین بدون بورس اومدن بزرگترین اشتباه.با آرزوی موفقیت برای همهٔ دوستان.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryarfe نمایش پست ها
    سلام.من می خوام تو چین پزشکی بخونم.هزینه دانشگاه سالی 22میلیون .به نظرتون خوبه یا جای دیگه خوبه با این هزینه؟
    دوست عزیز از اونجا که من مدتی‌ هم در هند بودم،من کشور هندو به شما پیشنهاد میدم مخصوصاً واسه رشتهٔ داروسازی.شک در این قضیه نکنید.البته دانشگاههای خوب هند که شما میتونید لیستشنو از وزارت علوم دریافت کنید.واقعا هند در زمینت پزشکی‌ و دارو سازی یه سرو گردن از آسیا بالاتر هست و همینطور.IT

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1361 نمایش پست ها
    دوست عزیز از اونجا که من مدتی‌ هم در هند بودم،من کشور هندو به شما پیشنهاد میدم مخصوصاً واسه رشتهٔ داروسازی.شک در این قضیه نکنید.البته دانشگاههای خوب هند که شما میتونید لیستشنو از وزارت علوم دریافت کنید.واقعا هند در زمینت پزشکی‌ و دارو سازی یه سرو گردن از آسیا بالاتر هست و همینطور.IT
    البته ایشون بودجشون رو گفتند اما اگر بخوان بیشتر هزینه کنند هزینه پزشکی در هند با دلار الان حودا 300 میلیون فقط برای شهریه خواهد شد برای دارو هم حدودا 60 میلیون شهریه. ماهیانه هم بالاخره هزینه زندگی و ... هست که باید بپرسند.

با سلام و احترام
    من لیسانس زبان با معدل بالای 14 دارم و فوق لیسانس حسابداری با معدل 19/16 دارم و 4 مقاله ISI در ژورنالهای مختلف دارم.
    و استاد دانشگاه آزاد هستم که مراحل گرفتن کارت حق التدریس را طی می کنم آیا من می تونم شخصا و یا از طریق موسسات از دانشگاههای چین بورس دریافت کنم خواهشمندم راهنمایی بفرمایید.

Junior Member

سلام دوستان
    من از یه دانشگاه تو تایوان NCTU اکسپت گرفتم. بورس هم شدم اما میگن تا 22 feb باید بشون اکی بدم. اما من منتظر جواب بقیه جاهام (6 جا دیگه: آلمان, آمریکا, جاهای دیگه چین). باید چیکار کنم؟ کسی میتونه راهنمایی کنه؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)