صفحه 48 از 80 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455565758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 796

موضوع: بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Comboy نمایش پست ها
    تسینگهوا و جیژیانگ را که باید حتما بذاری. من بودم سه تای خوب را با یه فرم و سه تای بعدی را با یه فرم دیگه سابمیت می کردم.

ببین اگه جیژیانگ را بذاری دوم تو لیست اولت، بعد تسینگهوا بورسش بهت نرسه، باز هم شانس جیژیانگ را داری. دو تا پر کن، اول هم ممتازه را پست کن بعد با تاخیر (یک ماه) لیست دوم. اگه گیر دادن بگو ترسیدم بورس نگیرم از دانشگاه های خوب.

در هر حال از دانشگاه بپرس، ببین اونها چی می گن. acceptance ها هم بذار تو ایمیلی که می پرسی

دکتر می شی؟ خیلی بعیده با پذیرش تسینگهوا، بورس جیژیانگ را ندن.

می تونی acceptance کنار application هات هم بذاری که دولت خودش بفهمه چه خبره. فرم بورس را باید پست کنی، همه acceptance تو بسته بذار در کنار رزومه ات
    اصلن از کابل و سمرقند و بخارا هم اگه پذیرش گرفتی، به عنوان رزومه در قطع A5 بفرست

خب به طور یقین من به هر کدوم از این سوپروایزرها که نمیتونم بگم اساتید دیگه هم هستند ... یادمه به یکیشون گفتم از Tsinghua نامه پذیرش دارم اما فک کنم دپارتمان شما قوی تر باشه و من میخوام به جمع شما بپیوندم اما یکدفعه ایمیل زد همون Tsinghua را دنبال کن !!

الان من برای دولتم کلی Acceptance letter بفرستم میترسم پوئن منفی تلقی بشه و ...

راستی برای پذیرش نهایی مصاحبه صورت میگیرد ؟ تنها سوپروایزری که گفت دپارتمان ما مصاحبه با اسکایپ دارد برای Tsinghua بود و مابقی گفتند چنین چیزی نداریم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Technology - 东南大学 (南京)

نقل قول نوشته اصلی توسط msaaa نمایش پست ها
    سلام، ممنون از پاسخ شما
    سئوالی داشتم، معمولا چه زمانی سایت دانشگاهها برای پذیرش و بورس باز میشود؟

صد بار اگه توبه شکستی باز آ، گر سیکل و گر دیپلمه هستی بازآ. همیشه راه هست برای رسیدن به خدا. شما سرچ کن ایمیل بزن اگه گفتن زوده بگو می رم هفته دیگه می آم. وسط های زمستون، ولی بهتره زودتر تماس بگیرین، باسه تست پزشکی خون بدین. نتیجه اش بیاد، ترجمه مدارک. بلیط ارزون، یادگیری زبان.....

نقل قول نوشته اصلی توسط shabahangm65 نمایش پست ها
    خب به طور یقین من به هر کدوم از این سوپروایزرها که نمیتونم بگم اساتید دیگه هم هستند ... یادمه به یکیشون گفتم از Tsinghua نامه پذیرش دارم اما فک کنم دپارتمان شما قوی تر باشه و من میخوام به جمع شما بپیوندم اما یکدفعه ایمیل زد همون Tsinghua را دنبال کن !!

الان من برای دولتم کلی Acceptance letter بفرستم میترسم پوئن منفی تلقی بشه و ...

راستی برای پذیرش نهایی مصاحبه صورت میگیرد ؟ تنها سوپروایزری که گفت دپارتمان ما مصاحبه با اسکایپ دارد برای Tsinghua بود و مابقی گفتند چنین چیزی نداریم.
    خوب معلومه که می گه برو تسینگهوا، بچه خودش تسینگهوا قبول بشه می ندازنش هوا با مغز بو خوره زمین. مارک زاکربرگ فیس بوک دو سال پیش تسینگهوا رفته باسه بچه ها چینی جلسه پرسش و پاسخ گذاشته. استفن هاوکینگ رفته بوده جیژیانگ​...

پوئن منفی تلقی نمی شه. برگ چغندر که نمی فرستی، نامه پذیرشه. به اونها ندی به کی بدی؟
    اتفاقا این طوری می فهمن یهو فیلت یاد استرالیا نمی کنه. با سر داری می ری چین. این همه اپلای کردی همه چین؟ اشک در چشمان تنگشان انباشته می شه

از من که مصاحبه نکردن. لابد هر چی گفتن راست گفتن. اگه کلن بورس نشدی باید نامه تمکین مالی با ترجمه انگلیسی ببری سفارت. احتیاجی به گردش مالی نیست. راحتترین بانک یادم نیست پارسیان بود یا پاسارگاد. پ داشت، همون بانکی که نزدیک سفارته آرمش شبیه لیوان آب کوروشه

Junior Member

اول دنبال دانشگاهی می گردین که رشته شما را داشته باشن. از لیست وزارت علوم یا سایت های زیر
    http://www.admissions.cn/
    http://ciss.org.cn/
    http://www.cucas.edu.cn/
    http://grad.saorg.ir/%D8%AF%D8%A7%D9...9%8A%D9%862017

بعد تو وبسایت دانشگاه دنبال صفحه پذیرش می گردین، فرم پی دی افه یا اینکه انلاین اپلای می کنین. بعد سابمیت می کنین یا فرم را ایمیل می کنین به یی چیزی مثل admission office یا international office با مدارک لازم مثل معرفی نامه استاد، انگیزه نامه، زمینه تحقیق و سابقه کار، تست پزشکی، کارنامه و هر چی تو سایت گفته

بورس csc هم اقدام می کنین در کنار بورس هایی که ممکنه دانشگاه یا استان مورد نظر داشته باشه. کد را از دانشگاه می گیرین برای پر کردن فرم csc
    با سلام و تشکر، چند سئوال داشتم
    1- برای اقدام برای بورس اول باید پذیرش قطعی بشه و بعد برای بورس اقدام کنم یا همزمان هم میشود؟
    2- بهترین بورس آیا همان csc هست؟ و اینکه ایا میتوان همزمان برای چند بورس اقدام کرد؟

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط msaaa نمایش پست ها
    با سلام و تشکر، چند سئوال داشتم
    1- برای اقدام برای بورس اول باید پذیرش قطعی بشه و بعد برای بورس اقدام کنم یا همزمان هم میشود؟
    2- بهترین بورس آیا همان csc هست؟ و اینکه ایا میتوان همزمان برای چند بورس اقدام کرد؟
    1-همزمان هم می شود.
    2- بهترین بورس همان است. بقیه هم می شود در کنار csc اقدام کرد. ولی نهایتا از یک بورس می شه استفاده کرد. نمی شه از ۲ جا حقوق گرفت یا شهریه دانشگاه را ۲ بار از کیسه خلیفه بخشید

Junior Member

1-همزمان هم می شود.
    2- بهترین بورس همان است. بقیه هم می شود در کنار csc اقدام کرد. ولی نهایتا از یک بورس می شه استفاده کرد. نمی شه از ۲ جا حقوق گرفت یا شهریه دانشگاه را ۲ بار از کیسه خلیفه بخشید
    با سلام و تشکر، لطفا راهنمایی کاملی برای بورس csc بفرمایید و اینکه به کدام سایت باید مراجعه کرد و چه مدارک و اطلاعاتی نیاز است؟ پیشاپیش سپاسگذارم

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

این Agency No چی هست؟ چی باید بنویسیم

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    این Agency No چی هست؟ چی باید بنویسیم

کد دانشگاست. هر دانشگاهی داره که تو سایت دانشگاه پیدا می شه. هیچ ربطی به آژانس و موسسه و وکیل و شخص ثالث نداره

Junior Member

با سلام، چند سئوال داشتم، لطفا پاسخ بفرمایید
    1- بعضی از سایتهای دانشگاههای چین و بعضی از صفحات مهم آن باز نمیشوند، برای حل مشکل چه باید کرد؟
    2- بنده برای دکتری میخواستم اقدام کنم، آیا باید پایان نامه ارشد را ترجمه کنم و آیا اصلا به پایان نامه هم نیازی هست یا خیر؟
    3- قبلا جایی خوانده بودم که برای پذیرش فقط به مدرک تحصیلی، ریزنمرات و پاسپورت نیاز است و برای بورس به مدرک زبان، سابقه کاری و توصیه نامه نیاز است، آیا اینچنین است؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

http://www.csc.edu.cn/ این سایت بورس چین؟
    چرا توش معدل و مقاله و ... نخواستن؟ آپلود داکیومنت نداره؟
    چطور رزومه ها را بررسی می کنن؟
    من پارسال از یکی از دانشگاههای چین بورس گرفتم که فقط شهریه و بیمه را می داد. نرفتم. حالا می خوام بورس دولتی و اپلای کنم. میشه راهنمایی کنید دقیقا مسیرش جطوره؟

Banned
    رشته و دانشگاه

http://www.csc.edu.cn/ این سایت بورس چین؟
    چرا توش معدل و مقاله و ... نخواستن؟ آپلود داکیومنت نداره؟
    چطور رزومه ها را بررسی می کنن؟
    اینه
    http://laihua.csc.edu.cn/inscholarsh...nguage=english

من پارسال از یکی از دانشگاههای چین بورس گرفتم که فقط شهریه و بیمه را می داد. نرفتم. حالا می خوام بورس دولتی و اپلای کنم. میشه راهنمایی کنید دقیقا مسیرش جطوره؟
    یکسال عمرت را به فنا دادی
    یعنی تو ایران درس خوندن ارزون تر می شد؟ من ماهی ۵۰۰ یوآن خرجمه. حالا پول خوابگاه را هم باس می دادی . هر کی می گه خرجش بیشتره محل نذار. من لباسم را با دست می شورم از شامپو هم به عنوان پودر لباسشویی استفاده می کنم. روضه بگیر خرجت بیاد پایین. یاد ماری کوری بیفت چه جوری زندگی کرد. استیو جابز با دمپایی می رفت دانشگاه. شلوار اینشتین پاره بود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)