صفحه 51 از 80 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 796

موضوع: بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرتبط

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Technology - 东南大学 (南京)

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Elaheh68 نمایش پست ها
    سلام. ببخشید در مورد ارسال مدارک سوال داشتم :
    برای پذیرش دانشگاه در سایت نوشته که من مدارک را باید به سفارت چین ببرم و تایید بشه و تمامی مدارک را پست بکنم. برای پذیرش بورس دولت چین نیز باید تمامی آن مدارک را دوباره به دانشگاه بفرستم. اینجوری من باید مدارک را دو بار ترجمه بکنم، امکانش هست که کپی مدارک ترجمه شده و تایید شده سفارت را برای قسمت پذیرش بورس بفرستم و یا اینکه حتما باید دو بار ترجمه بکنم؟ خیلی ممنونم از کمکتون
    سلام،
    من هیچ مدرک اصلی برای اپلی بورس نفرستادم. سفارت however همه چی رو اصل می خواست. گرچه برای پذیرش کاری به سفارت نداشتم تا موقعی که نامه پذیرش اومد و برای گرفتن اجازه ورود X1 رفتم سفارت و مدارک را نشون دادم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Comboy نمایش پست ها
    سلام،
    من هیچ مدرک اصلی برای اپلی بورس نفرستادم. سفارت however همه چی رو اصل می خواست. گرچه برای پذیرش کاری به سفارت نداشتم تا موقعی که نامه پذیرش اومد و برای گرفتن اجازه ورود X1 رفتم سفارت و مدارک را نشون دادم.
    سلام
    ممنونم از لطفتون. من برای دانشگاه Tongji دارم اقدام می کنم و در قسمت اپلای این نکات 3 و 4 را نوشته. به نظرتون باید حتما مدارک را ببرم سفارت برای تایید و یا اینکه ترجمه ها را بفرستم کافیه؟ و برای قسمت بورس دو باره خواسته من مدرک ارشدم را ترجمه بکنم و بفرستم، به نظرتون میشه کپی ترجمه را بفرست یا حتما دوباره ترجمه بکنم؟
    مرسی از لطفتون

3. The degree certificate. If the certificate is not in Chinese or English, the original notarized translated versions must be submitted.
    * The certificate should be notarized by local Chinese Embassy or local Chinese Consulates (or foreign embassies or consulates in China).

4. Original or notarized academic transcripts. If the academic transcripts are not in Chinese or English, the original notarized translated document must be submitted.
    * The transcript should be notarized by local Chinese Embassy or local Chinese Consulates (or foreign embassies or consulates in China).

Banned
    رشته و دانشگاه

سلام
    ممنونم از لطفتون. من برای دانشگاه Tongji دارم اقدام می کنم و در قسمت اپلای این نکات 3 و 4 را نوشته. به نظرتون باید حتما مدارک را ببرم سفارت برای تایید و یا اینکه ترجمه ها را بفرستم کافیه؟ و برای قسمت بورس دو باره خواسته من مدرک ارشدم را ترجمه بکنم و بفرستم، به نظرتون میشه کپی ترجمه را بفرست یا حتما دوباره ترجمه بکنم؟
    مرسی از لطفتون

3. The degree certificate. If the certificate is not in Chinese or English, the original notarized translated versions must be submitted.
    * The certificate should be notarized by local Chinese Embassy or local Chinese Consulates (or foreign embassies or consulates in China).

4. Original or notarized academic transcripts. If the academic transcripts are not in Chinese or English, the original notarized translated document must be submitted.
    * The transcript should be notarized by local Chinese Embassy or local Chinese Consulates (or foreign embassies or consulates in China).
    گفته
    documents must be submitted at the registration
    البته این قسمت را شما پیست نکردین. من از سایتش دیدم.
    باز هم ایمیل بزنین بپرسین، خیلی مسخره است اصلش را برای اپلی بخوان، شاید ده جا اپلی بخواین بکنین، نمی شه که ده بار ترجمه اصل بفرستین.
    شما فقط خیلی کوتاه بپرسین، برای اپلی میشه کپی بفرستین و اصلش را بعدا بیارین، چون قصد دارین جاهای دیگه اپلی کنین.....زیاد سوال طولانی نپرسین.

بعد اپلی انلاین داره که لینکش پایین صفحه است، اسکن اصل را بفرستین.

Junior Member

گفته
    documents must be submitted at the registration
    البته این قسمت را شما پیست نکردین. من از سایتش دیدم.
    باز هم ایمیل بزنین بپرسین، خیلی مسخره است اصلش را برای اپلی بخوان، شاید ده جا اپلی بخواین بکنین، نمی شه که ده بار ترجمه اصل بفرستین.
    شما فقط خیلی کوتاه بپرسین، برای اپلی میشه کپی بفرستین و اصلش را بعدا بیارین، چون قصد دارین جاهای دیگه اپلی کنین.....زیاد سوال طولانی نپرسین.

بعد اپلی انلاین داره که لینکش پایین صفحه است، اسکن اصل را بفرستین.
    خیلی ممنونم بابت چک کردن سایت و جواب دادن . امیدوارم همچنین که فرمودین کپی را قبول بکنند . چون اینجوری فقط دو تا ترجمه اصل را باید برای اپلی و بورس فقط برای این دانشگاه بفرستم !

Banned
    رشته و دانشگاه

خیلی ممنونم بابت چک کردن سایت و جواب دادن . امیدوارم همچنین که فرمودین کپی را قبول بکنند . چون اینجوری فقط دو تا ترجمه اصل را باید برای اپلی و بورس فقط برای این دانشگاه بفرستم !
    یک خاطره تعریف کنم. من بلند شدم اومدم اینجا، هنوز هیچ کس اصل مدرک لیسانس را ازم نخواسته. یه چندتا دختر نشستن پشت میز موز و آلوچه (به قول تهرانی ها گوجه سبز) می خورن، بچه ها تو صف می رن پشت دوربین. منشی می گه برگه پذیرشت را بده و برات کارت دانشجویی صادر می کنه. اصل مدارک هم تو خوابگاه نگه دار یه وقت میوه ای نشه.
    کوپیشم نگاه نکردن. البته اینها دلیل نیست، یهو دیدی یه روز اصل مدرک هم مهر سفارت نداشته باشه بهت بگن برو سفارت بررسی کنه....

هیچ چیز جالب تر از یک چینی خالدار نیست. از اون جالب تر چینی که چشمهاش یه کم لوچ باشه.

به یه قزاق گفتم چشم بادومی، شاکی شد گفت نژادپرست!!!!!

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط karimi_pishran
    سلام
    ببخشید مزاحم شدم میشه یکم روال گرفتن بورس دولتی تو چین رو واسم توضیح بدید.من ترم پیش فرم بورس دولتی رو پر کردم و البته از دو استاد هم پذیرش کلامی گرفتم.در فرم بورس نوشته شده بود نامه پذیرش و به همراه مدارک بیارید سفارت.من با اساتید صحبت کردم گفتن شما فرم بورس رو موقع اپلای با بقیه مدارک بفرست دانشگاه.اینجا از چند تا از دوستان پرسیدم متاسفانه جواب ها متفاوت بود.خلاصه تایم درخواست بورس گذشت.الان می خوام واسه این ترم اقدام کنم.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام
    من در عمرم دو بار رفتم سفارت. از این دوبار هیچ وقت برای تائید هیچ مدرکی نبوده. دفعه اول رفتم نامه پذیرش و jw202 را نشون دادم، ۱۰۰ دلار دادم و دفعه دوم چهار روز بعد رفتم ویزای x1 گرفتم. اصلن کسی تو سفارت ننشسته که بخواد چیزی تائید کنه، اونها فقط مدارک را می بینن و ویزا می دن. حوصله بررسی برای تائید کردن چیزی را ندارن. نامه پذیرشی که بهشون می دین باید اصل باشه، تمکن مالی اصل باشه، پاسپورتتون تو جلد باشه، جلدش رو بهتون پس می دن، اونها هیچ چیز اضافه ای نمی خوان. هر نامه ای تو پاکت باشه، پاکتش را بهتون پس می دن و انبار نمی کنن.

پس شما فرم ها را بفرستین دانشگاه، هر وقت دانشگاه پذیرش داد و بورس داد، اون موقع برای گرفتن ویزا برین سفارت. قبل از گرفتن بورس که نمی رن سفارت. سفارت برای ویزا گرفتنه. برای تائید مدارک جهت گرفتن پذیرش نیست. تا پذیرش از دانشگاه نگرفتین سفارت می رین چی کار؟ اونها پشت شیشه نشستن، چی چیو تائید کنن؟

Junior Member

Talking پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرتبط

یک خاطره تعریف کنم. من بلند شدم اومدم اینجا، هنوز هیچ کس اصل مدرک لیسانس را ازم نخواسته. یه چندتا دختر نشستن پشت میز موز و آلوچه (به قول تهرانی ها گوجه سبز) می خورن، بچه ها تو صف می رن پشت دوربین. منشی می گه برگه پذیرشت را بده و برات کارت دانشجویی صادر می کنه. اصل مدارک هم تو خوابگاه نگه دار یه وقت میوه ای نشه.
    کوپیشم نگاه نکردن. البته اینها دلیل نیست، یهو دیدی یه روز اصل مدرک هم مهر سفارت نداشته باشه بهت بگن برو سفارت بررسی کنه....

هیچ چیز جالب تر از یک چینی خالدار نیست. از اون جالب تر چینی که چشمهاش یه کم لوچ باشه.

به یه قزاق گفتم چشم بادومی، شاکی شد گفت نژادپرست!!!!!

جالبه، پس من مدارک را سفارت نمی برم و کپی را برای درخواست بورس دولتی چین به دانشگاه می فرستم! امیدوارم مشکلی پیش نیاد

دو ستان من از سه تا استاد مختلف در سه دانشگاه مختلف پذیرش اولیه گرفتم.
    حالا سوال من اینه که من آیا باید برم تو سایت دانشگاه اپلیکشن رو پر کنم و بعد برای بورس ها اقدام کنم یا اول باید برای بورس اقداک کنم.
    چون دو تا از اساتید وقتی در رابطه با بورس باشون صحبت کردم گفتند که برای بورس باید:
    You need to apply at least the admission of the university.

Junior Member

سلام دوباره!
    من سایت های مختلف را که چک کردم، جواب بورس دولتی چین در ماه July اعلام شده، پس اینجوری من نمی توانم پذیرش Spring Semester را بگیرم چون Feb کلاس ها شروع میشه ولی هنوز از جواب بورس دولتی خبری نیست! به نظرتون راه حلی وجود داره و یا اینکه بهتره درخواستم را برای شروع Autumn Semester بفرستم!؟ البته من یک سال اول فقط باید برای دوره زبان چینی اقدام بکنم!!
    خیلی پیچیده شده و چند تا ایمیل به دفتر دانشجویان بین المللی دانشگاه زدم ولی متاسفانه اصلا جواب ندادن، میشه لطقا با توجه با تجربه ای که دارین کمک بکنید. مرسی

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mykb68 نمایش پست ها
    دو ستان من از سه تا استاد مختلف در سه دانشگاه مختلف پذیرش اولیه گرفتم.
    حالا سوال من اینه که من آیا باید برم تو سایت دانشگاه اپلیکشن رو پر کنم و بعد برای بورس ها اقدام کنم یا اول باید برای بورس اقداک کنم.
    چون دو تا از اساتید وقتی در رابطه با بورس باشون صحبت کردم گفتند که برای بورس باید:
    You need to apply at least the admission of the university.
    از استاد پرسیدی، باز می آی اینجا می پرسی؟
    اشکال نداره، بقیه می آن پستت را می خونن و یاد می گیرن دی:

سلام دوباره!
    من سایت های مختلف را که چک کردم، جواب بورس دولتی چین در ماه July اعلام شده، پس اینجوری من نمی توانم پذیرش Spring Semester را بگیرم چون Feb کلاس ها شروع میشه ولی هنوز از جواب بورس دولتی خبری نیست! به نظرتون راه حلی وجود داره و یا اینکه بهتره درخواستم را برای شروع Autumn Semester بفرستم!؟ البته من یک سال اول فقط باید برای دوره زبان چینی اقدام بکنم!!
    خیلی پیچیده شده و چند تا ایمیل به دفتر دانشجویان بین المللی دانشگاه زدم ولی متاسفانه اصلا جواب ندادن، میشه لطقا با توجه با تجربه ای که دارین کمک بکنید. مرسی
    اکثر دانشگاها پذیرش بهار ندارن برای دانشجوی خارجی.
    و تا اونجایی که خبر دارم، بورس دولتی فقط برای پاییز هست. بورس های خود دانشگاه ممکنه برای بهار هم باشن

چرا چینی بخونین؟ بگردین رشته انگلیسی پیدا کنین. لازم نیست برای کش دادن ویزای دانشجویی تحصیلتون را کش بدین. به انگلیسی بخونین زود تموم کنین و برین مقطع بعدی. چینی هم در اوقات فراغت یاد بگیرین که به زندگی اجتماعی و کاریابی کمک کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)