صفحه 66 از 80 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970717273747576 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 796

موضوع: بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرت

میشه ایمیلتون برای من هم بفرستی؟
    چون من از موسسه اقدام کردم ولی با ایمیلی خودشون
    من ایمیلم رو براتون ارسال می‌کنم ممنون میشم برای منم بفرستید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi4749 نمایش پست ها
    سلام
    من از طرف دانشگاه نانجینگ تا الان 4 تا ایمیل دریافت کردم که برای بورسیه CSC منو معرفی کردن .نتیجه ها گفتن اواخر ژوین یا اوایل جولای میاد هم CSC و همNMG-NJUST شاید جالب باشه براتون ولی از اونجایی که ایمیل رو فورواد کردن و لیست کسایی که ایمیل رو دریافت کردن رو میشه دید من تنها ایرانی هستم که از طرف دانشگاه معرفی شدم

Junior Member

من خواستم پیام خصوصی بدم صندوق پیامتون پره نشد ایمیلمو بفرستم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi4749 نمایش پست ها
    سلام
    من از طرف دانشگاه نانجینگ تا الان 4 تا ایمیل دریافت کردم که برای بورسیه CSC منو معرفی کردن .نتیجه ها گفتن اواخر ژوین یا اوایل جولای میاد هم CSC و همNMG-NJUST شاید جالب باشه براتون ولی از اونجایی که ایمیل رو فورواد کردن و لیست کسایی که ایمیل رو دریافت کردن رو میشه دید من تنها ایرانی هستم که از طرف دانشگاه معرفی شدم

Junior Member

دوستان عزیز سلام
    میخواستم بدونم جوابهای بورسیه برای نانجینگ کی میاد ؟
    بعضی دوستان گفتن ما ایمیل دریافت کردیم که بورسیه گرفتیم اما برای بعضی ها مثل من هنوز هیچ ایمیلی نیومده !
    از طرفی نه توسایت دانشگاه لیستی گذاشته شده نه توی پروفایل شخصی تغییر وضعیتی داده شده !
    به نظرتون امکان داره همچین اتفاقی یا اصن هنوز جوابا نیومده ؟
    نظرات خیلی متفاوته و بعضاً اشتباه لطفاً کسایی که اطلاعات دقیق دارن جوب بدن
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MBA_DBA نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه با این شرایط آیا حداقل پذیرش رو گرفتم یا نه؟
    از استادی تو این دانشگاه تایید گرفتم که من رو می‌خواد و همچنین دانشگاهuibe که از کسی اصل مدارک ترجمه شده رو نمی‌خواد گفت بفرست و از طریق موسسه اقدام کننده فرستادیم. رزومه هم شامل کارشناسی ۱۵.۳۳ و ارشد ۱۵.۵۱ و مقالات شامل آی اس سی ۱۰، اسکوپوس ۶، ۱۱ همایش بین الملل، ۲ همایش ملی، ۸ مقاله در ژورنال مستر لیست تامسون رویترز. همچنین ۱ کتاب تخصصی در ایران ۵۰۳ صفحه و ۳ کتاب دیگر غیر تخصصی در آمریکا که از طریق سایت آمازون به فروش می‌رسه. به نظرتون حداقل پذیرش رو گرفتم یا نه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی نگرانم. در ضمن بهم گفتن csc همه دانشگاه‌ها اعلام شده آیا درسته؟ بهم گفتن برای تو جواب نیومده یعنی پذیرش نشدم. در ضمن متولد ۷۱ هستم.
    [/QUOTE]

درود
    رزومه تون واسه گرفتن حداقل پذیرش مناسب هست
    اما نکته مهم در تمامی پذیرش ها واقعا فقط سه چیزه
    معدل- مقاله ی ISI ایمپکت دار- مدرک زبان انگلیسی
    و واااقعاااا هر چیز دیگه تو رزومه تون باشه به نظرم اهمیت خاصی نداره براشون

مطمئن نیستنم اما در صورت عدم پذیرش هم بهتون اطلاع میدند. مثلا بورس CAS-TWAS
    که قبول شدم به دوستم هم که قبول نشده ایمیل دادند

ویرایش توسط behzad258 : June 15th, 2017 در ساعت 01:57 PM

Junior Member

سلام دوست عزیز. یقین بدونید جواب csc نیومده و آخر June میاد. هرکس گفته بهش ایمیل زدن و جواب دادن بدونید ایمیل رو اشتباه متوجه شده.

Junior Member

سلام
    ممنون دوست عزیز، قبول شدم و بورس دانشگاه رو به صورت فول فاند گرفتم.

درود
    رزومه تون واسه گرفتن حداقل پذیرش مناسب هست
    اما نکته مهم در تمامی پذیرش ها واقعا فقط سه چیزه
    معدل- مقاله ی ISI ایمپکت دار- مدرک زبان انگلیسی
    و واااقعاااا هر چیز دیگه تو رزومه تون باشه به نظرم اهمیت خاصی نداره براشون

مطمئن نیستنم اما در صورت عدم پذیرش هم بهتون اطلاع میدند. مثلا بورس CAS-TWAS
    که قبول شدم به دوستم هم که قبول نشده ایمیل دادند

[/QUOTE]

سلام دوستان
    چند تا سوال مهم داشتم. خیلی ممنون میشم وقت بگذارید و جواب بدید.
    1-این فرم physical examination ایا مال همه دانشگاه ها یکسانه و همونه که تو نت به تعداد زیاد هست؟ آیا باید حتما عکس قفسه سینه رو هم اتچ کرد.من دوست ندارم الکی خود رو جلو اشعه بذارم!امروز رفتم پیش یک دکتر عمومی گفت من پر نمی کنم. کجا باید برم؟من شهرستانم. بعدشم ازمایش خون رو حدود دو ماه پیش دادم ولی اسمم رو فارسی نوشته آیا بنظرتون دوباره باید ازمایش بدم؟

2- این عدم سوء پیشینه باید بعد از ترجمه حتما مهر وزارت خارجه هم بخوره؟ نمیشه با همون مهر مترجم فرستاد. اگه اماده بشه احتمالا میفته روز آخر
    3- Research plan چه فرقی با Study plan داره. من که هرچی گشتم نمونه برای دومی بود و خودمم همون study رو نوشتم.
    4-گفته ریکام از استاد تمام باشه! من سوپروایزرم استادیار بود . اساتیدی هم که تا الان ازشون ریکام خواستم همین. در واقه دانشیار میتونم پیدا کنم ولی استاد تمام نه. آیا خیلی اثر داره؟
    5- تو اپلیکیشن پیجش هست که Adviser name رو بنویس. یعنی دقیقا منظورش کی میتونه باشه.

دوستان میدونم خیلی زیاد شد ولی تا 30 جون وقت هست و منم تو کار خودم موندم.
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط shapol46 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چند تا سوال مهم داشتم. خیلی ممنون میشم وقت بگذارید و جواب بدید.
    1-این فرم physical examination ایا مال همه دانشگاه ها یکسانه و همونه که تو نت به تعداد زیاد هست؟ آیا باید حتما عکس قفسه سینه رو هم اتچ کرد.من دوست ندارم الکی خود رو جلو اشعه بذارم!امروز رفتم پیش یک دکتر عمومی گفت من پر نمی کنم. کجا باید برم؟من شهرستانم. بعدشم ازمایش خون رو حدود دو ماه پیش دادم ولی اسمم رو فارسی نوشته آیا بنظرتون دوباره باید ازمایش بدم؟

2- این عدم سوء پیشینه باید بعد از ترجمه حتما مهر وزارت خارجه هم بخوره؟ نمیشه با همون مهر مترجم فرستاد. اگه اماده بشه احتمالا میفته روز آخر
    3- Research plan چه فرقی با Study plan داره. من که هرچی گشتم نمونه برای دومی بود و خودمم همون study رو نوشتم.
    4-گفته ریکام از استاد تمام باشه! من سوپروایزرم استادیار بود . اساتیدی هم که تا الان ازشون ریکام خواستم همین. در واقه دانشیار میتونم پیدا کنم ولی استاد تمام نه. آیا خیلی اثر داره؟
    5- تو اپلیکیشن پیجش هست که Adviser name رو بنویس. یعنی دقیقا منظورش کی میتونه باشه.

دوستان میدونم خیلی زیاد شد ولی تا 30 جون وقت هست و منم تو کار خودم موندم.
    مرسی
    مشخص کنید برای کدوم دانشگاه قراره اپلای کنید -- چون خیلی چیزها توی چین سلیقه ای هست و بین هر دانشگاه فرق میکنه و قانون مشخصی نداره
    من طبق تجربه و دیده های خودم جواب میدم
    1- برای مرحله اول که اپلای هست شما نیاز به اتچ کردن جواب آزمایش خون و عکس قفسه سینه ندارید و فقط فرم کفایت میکنه-- اما وقتی تشریف بیارید اینجا هر دوشون نیاز میشه -- اعتبار آزمایش خون هم شش ماه بیشتر نیست
    برای فرم هم خودتون از اینترنت فرم رو بگیرید و پر کنید - بعدش بدین یه دکتر مهر و امضا کنه -- اگه هیچ دکتری پیدا نکردی مهم نیست خودت مهر و امضا کن با یه اسم دلخواه --- برای اینها آزمایش ها مهم هستن و نه اطلاعات فرم -- اینجا که تشریف بیارید آزمایش و عکس رو یه دکتر بررسی میکنه --- کلا سخت نگیرید --- اگه انجام ندین هم هیچ اتفاقی نمیوفته -- اینجا با گرفتن هزینه براتون انجام میده خود دانشگاه

2- تا پارسال هیچ نیازی به سو پیشینه نبود -- امسال رو نمیدونم -- جای خاصی خوندین که سو پیشینه برای ویزای دانشجویی یا اپلای لازمه؟

3- تفاوت جزئی وجود داره -- زیاد سخت نگیر همون استادی پلن که نوشتی کافیه

4- اینها به دیتا بیس و سوابق استاد های ایران دسترسی ندارن -- پس خیلی راحت به استادت بگو وقتی ریکام میده زیر اسم خودش بنویسه استاد تمام

5- ؟ - از یکی از بچه های خود دانشگاه بپرس

موفق باشید

Junior Member

گواهی عدم سوء پیشینه اگر لازم بشه فکر نکنم تو اپلای نیاز بشه، احتمالا برای صدور ویزا هست. اونم شک دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط alio_149 نمایش پست ها
    مشخص کنید برای کدوم دانشگاه قراره اپلای کنید -- چون خیلی چیزها توی چین سلیقه ای هست و بین هر دانشگاه فرق میکنه و قانون مشخصی نداره
    1- برای مرحله اول که اپلای هست شما نیاز به اتچ کردن جواب آزمایش خون و عکس قفسه سینه ندارید و فقط فرم کفایت میکنه-- اما وقتی تشریف بیارید اینجا هر دوشون نیاز میشه -- اعتبار آزمایش خون هم شش ماه بیشتر نیست
    برای فرم هم خودتون از اینترنت فرم رو بگیرید و پر کنید - بعدش بدین یه دکتر مهر و امضا کنه -- اگه هیچ دکتری پیدا نکردی مهم نیست خودت مهر و امضا کن با یه اسم دلخواه --- برای اینها آزمایش ها مهم هستن و نه اطلاعات فرم -- اینجا که تشریف بیارید آزمایش و عکس رو یه دکتر بررسی میکنه --- کلا سخت نگیرید --- اگه انجام ندین هم هیچ اتفاقی نمیوفته -- اینجا با گرفتن هزینه براتون انجام میده خود دانشگاه

2- تا پارسال هیچ نیازی به سو پیشینه نبود -- امسال رو نمیدونم -- جای خاصی خوندین که سو پیشینه برای ویزای دانشجویی یا اپلای لازمه؟

4- اینها به دیتا بیس و سوابق استاد های ایران دسترسی ندارن -- پس خیلی راحت به استادت بگو وقتی ریکام میده زیر اسم خودش بنویسه استاد تمام

موفق باشید

Junior Member

گواهی عدم سوء پیشینه اگر لازم بشه فکر نکنم تو اپلای نیاز بشه، احتمالا برای صدور ویزا هست. اونم شک دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط alio_149 نمایش پست ها

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)