صفحه 67 از 80 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 796

موضوع: بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرت

[QUOTE=alio_149;2449360]مشخص کنید برای کدوم دانشگاه قراره اپلای کنید -- چون خیلی چیزها توی چین سلیقه ای هست و بین هر دانشگاه فرق میکنه و قانون مشخصی نداره
    من طبق تجربه و دیده های خودم جواب میدم
    1- برای مرحله اول که اپلای هست شما نیاز به اتچ کردن جواب آزمایش خون و عکس قفسه سینه ندارید و فقط فرم کفایت میکنه-- اما وقتی تشریف بیارید اینجا هر دوشون نیاز میشه -- اعتبار آزمایش خون هم شش ماه بیشتر نیست
    برای فرم هم خودتون از اینترنت فرم رو بگیرید و پر کنید - بعدش بدین یه دکتر مهر و امضا کنه -- اگه هیچ دکتری پیدا نکردی مهم نیست خودت مهر و امضا کن با یه اسم دلخواه --- برای اینها آزمایش ها مهم هستن و نه اطلاعات فرم -- اینجا که تشریف بیارید آزمایش و عکس رو یه دکتر بررسی میکنه --- کلا سخت نگیرید --- اگه انجام ندین هم هیچ اتفاقی نمیوفته -- اینجا با گرفتن هزینه براتون انجام میده خود دانشگاه

2- تا پارسال هیچ نیازی به سو پیشینه نبود -- امسال رو نمیدونم -- جای خاصی خوندین که سو پیشینه برای ویزای دانشجویی یا اپلای لازمه؟

3- تفاوت جزئی وجود داره -- زیاد سخت نگیر همون استادی پلن که نوشتی کافیه

4- اینها به دیتا بیس و سوابق استاد های ایران دسترسی ندارن -- پس خیلی راحت به استادت بگو وقتی ریکام میده زیر اسم خودش بنویسه استاد تمام

5- ؟ - از یکی از بچه های خود دانشگاه بپرس

موفق باشید[/QUOTE

آقا دست گلت درد نکنه خیلی مفید و جامع بود. برای دانشگاه Zhengzhou می خوام اپلای کنم. با یکی از استاداشم حرف زدم اوکی داده. برای ادوایزر اسم خود استاد رو بزنم میشه؟
    سوء پیشینه م جزو مدارک بود امروز با کلی مکافات تونستم خارج از نوبت بگیرم و الان میبرم ترجمه ولی مهر وزارت خارجه رو دیگه نمیزنم هزینه چند برابر شه.
    نوبت چندتا دکترم گرفتم بلکه یکیشون قبول کنه.

یک دنیا ممنون

ApplyAbroad Superstar

آقا دست گلت درد نکنه خیلی مفید و جامع بود. برای دانشگاه Zhengzhou می خوام اپلای کنم. با یکی از استاداشم حرف زدم اوکی داده. برای ادوایزر اسم خود استاد رو بزنم میشه؟
    سوء پیشینه م جزو مدارک بود امروز با کلی مکافات تونستم خارج از نوبت بگیرم و الان میبرم ترجمه ولی مهر وزارت خارجه رو دیگه نمیزنم هزینه چند برابر شه.

-------------------------------------------------------------------

I am really interested to know what was your main reason to select Zhengzhou university for studying?

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها

-------------------------------------------------------------------

I am really interested to know what was your main reason to select Zhengzhou university for studying?

مهم ترین دلیلش اینه که سه ساله دارم اپلای میکنم و هیچ جا نتونستم پذیرش فول فاند بگیرم. چرا خیلی جای بدیه؟ رنکشم میدونم داغونه ولی خسته شدم خیلی زیاد. تو پزشکی رنکش 451 تو QS. البته اولین باره دارم برای یک دانشگاه تو چین اپلای میکنم اگه قبلش برای دانشگاه بهتری اپلای کرده بودم شااااید قبول میشدم. اینجا که شهیدبهشتی خوندم و به هیچ کسی توصیه نمیکنم بره واقعا گول اسمش و خوردم.
    البته دقیقا هم رو چیزی که می خوام کار می کنن. ولی خوب دلیل اول مهمترینشه.
    ویرایش توسط shapol46 : June 21st, 2017 در ساعت 11:01 PM دلیل: اضافه مطلب

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shapol46 نمایش پست ها
    مهم ترین دلیلش اینه که سه ساله دارم اپلای میکنم و هیچ جا نتونستم پذیرش فول فاند بگیرم. چرا خیلی جای بدیه؟ رنکشم میدونم داغونه ولی خسته شدم خیلی زیاد. تو پزشکی رنکش 451 تو QS. البته اولین باره دارم برای یک دانشگاه تو چین اپلای میکنم اگه قبلش برای دانشگاه بهتری اپلای کرده بودم شااااید قبول میشدم. اینجا که شهیدبهشتی خوندم و به هیچ کسی توصیه نمیکنم بره واقعا گول اسمش و خوردم.
    البته دقیقا هم رو چیزی که می خوام کار می کنن. ولی خوب دلیل اول مهمترینشه.
    would not interfere with your decision that you made it but There were some better universities in Medical Program in China that you could be considered them Such in Wuhan, Xi'an
    .cities Which in high-quality university and full of the foreign students who have lived there
    .Just keep you update on that Zhengzhou has one of worst air condition in China due to bad pollution

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    would not interfere with your decision that you made it but There were some better universities in Medical Program in China that you could be considered them Such in Wuhan, Xi'an
    .cities Which in high-quality university and full of the foreign students who have lived there
    .Just keep you update on that Zhengzhou has one of worst air condition in China due to bad pollution
    مرسی از راهنماییتون. همون طور که گفتم اولین دانشگاه تو چینه که اپلای کردم و تو این سه سال به چین فکر نمیکردم متاسفانه خیلی بلندپرواز بودم الانم این شدم. قبل از جواب استاد حتی رنکش رو هم نگاه نکردم چون فکر می کردم مثل بقیه جاها جواب سربالا میشنوم فکر نمی کردم اینجور تحویل بگیره. با استادام مشورت می کنم بعد سعی می کنم تصمیم درستی بگیرم.
    مرسی خیلی زیاد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sima88 نمایش پست ها
    دوستان جوابای نانجینگ نمیدونید کی میاد ؟!
    برای بورس های استانی دانشگاهی ؟

جوابهای نانجینگ اومده ظاهرا

hello my friends,
    I hope you are doing well
    I have an admission offer with CSC scholarship from HUST( wuhan) & shanghai Uni (shanghai)
    which one do u think would be a better choice?
    thanks in advance

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MBA_DBA نمایش پست ها
    سلام
    ممنون دوست عزیز، قبول شدم و بورس دانشگاه رو به صورت فول فاند گرفتم.

درود
    رزومه تون واسه گرفتن حداقل پذیرش مناسب هست
    اما نکته مهم در تمامی پذیرش ها واقعا فقط سه چیزه
    معدل- مقاله ی ISI ایمپکت دار- مدرک زبان انگلیسی
    و واااقعاااا هر چیز دیگه تو رزومه تون باشه به نظرم اهمیت خاصی نداره براشون

مطمئن نیستنم اما در صورت عدم پذیرش هم بهتون اطلاع میدند. مثلا بورس CAS-TWAS
    که قبول شدم به دوستم هم که قبول نشده ایمیل دادند

[/QUOTE]

درود تبریک میگم عااالیه
    من خودم چون مدرک زبان نداشتم یه کم منت گذاشتند سرم تا قبول کنند CAS-TWAS رو
    فاند نانجینگ ماهیانه چه مقدار هست (بدون احتساب شهریه که کسر میکنند یا معافیتش)؟ چهار ساله ست ؟

Junior Member

لطفا اگه کسی درباره نیاز مدرک عدم سوء پیشینه واسه صدور ویزا اطلاعات دقیقی پیدا کرد خبر بده

Junior Member

سلام
    این فاند ماهانه ۲۰۰۰ یوان هست درود تبریک میگم عااالیه
    من خودم چون مدرک زبان نداشتم یه کم منت گذاشتند سرم تا قبول کنند CAS-TWAS رو
    فاند نانجینگ ماهیانه چه مقدار هست (بدون احتساب شهریه که کسر میکنند یا معافیتش)؟ چهار ساله ست ؟[/QUOTE]

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)