صفحه 68 از 80 نخستنخست ... 18585960616263646566676869707172737475767778 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 796

موضوع: بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرت

با سلام خدمت دوستان عزیز
    امروز جواب های دانشگاه تسینگهوا اومد و من قبول شدم . من برای بورس CGS از طریق خود دانشگاه اقدام کرده بودم و نه از سفارت. با وجودی که من برای اسکلارشیپ اقدام کرده بودم ولی در مورد اون چیزی ننوشتن یعنی بورس دادن یا ندادن؟

با سلام
    دوستان من از سه تا دانشگاه اسمم برای csc ارسال شده. یعنی به نوعی پذیرش رو از دانشگاه ها گرفتم دوستان کسی میدونه که کمیته csc امکان داره من رو ریجکت کنه و یا اینکه هر اسمی از دانشگاه بره csc باهاش موافقت میکنه؟؟
    ممنون میشم بتونید راهنماییم کنید

اقا این سواله منم هست ...
    در ضمن کسی هست بدون بورس csc یا cgs برای متاهلین چه جوریه ؟ ایا کفاف میده ؟ ایا خوابگاه به متاهلین میدن ؟؟؟

Junior Member

سلام
    دوستان کسی نمیدونه وقتی بورس رو قبول شدیم تقریبا تا کی پکیج که فرم‌ها داخلش هست برای من ارسال میشه؟
    دانشگاه nanjing University of science and technology

Junior Member

سلام
    دوستاني كه چين هستن لطفا من رو راهنمايي كنن.
    براي ارشد مخابرات يك دوره انگليسي استادي در BUPTبهم گفتن برم، دير اپلاي كردم و اسكالرشيپي نگرفتم استاد گفت از گرنت خودم هزينه ها رو ميدم فقط من نميتونم يكجا شهريه تو بدم تو وقتي اومدي٣٢٨٠٠ تا شهريه و روزي٤٢ يوان هم هزينه ي محل زندگيت رو براي يك سال بده كه ميشه حدود٥٠٠٠٠يوان، بعد من در قالب حقوق ماهي٦٣٠٠يوان هزينه زندگي و پولايي كه دادي رو بهت بر ميگردونم.
    لطفا بگيد اين كار رايجه؟ و ممكنه مشكلي پيش بياد يا نه؟ و اينكه راجع به عدد ها نظر بديد، عملا ماهي حدود٢٠٠٠يوان داره براي زندگيم ميده. با توجه به عدد روزي٤٢ يوان اين قيمت خوابگاهه بنظرتون؟
    خيلي ممنون، بيشتر نگران اينم كه اين پول رو از جايي قرض بگيرم بدم دانشگاه بعد مشكلي پيش بياد نتونم پس بدم!

Junior Member

سلام

من امسال بررای بورسیه cas دانشگاه ustc در خواست دادم ، بعد از مراحل مصاحبه با اسکایپ و ارسال مدارک ، چند وقت پیش که نتایج اعلام شد ، اسم من نبود.
    از دوستان کسی می تونه برای من برای مقطع دکترا ، مهندسی هسته ای ، در کشور چین بورسیه بگیره ؟

با تشکر

دوستان یه سوال
    دانشگاه شانگهای جیاعو ظاهرن واسه رزرو خوابگاه از الان 5000 یوان می خواد. من از هر جایی مثل تهران پرداخت یا صرافی نگار پرسیدم گفتن این مبلغ رو انجام نمیدن و safe نیست. شما می دونین چطور باید واریزش کنم؟ چون ایمیل دادم گفتن اجباریه پرداختش. ویزا کارت هم می گن safe نیست واسه چین.

سلام دوستان
    آیا میشه "University President Scholarship" مال یکی از دانشگاه های چین رو دیفر کرد؟

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مر

نقل قول نوشته اصلی توسط analytical نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    امروز جواب های دانشگاه تسینگهوا اومد و من قبول شدم . من برای بورس CGS از طریق خود دانشگاه اقدام کرده بودم و نه از سفارت. با وجودی که من برای اسکلارشیپ اقدام کرده بودم ولی در مورد اون چیزی ننوشتن یعنی بورس دادن یا ندادن؟
    اگه داخل ادمیشن بورسیه رو ذکر نکرده حتما نگرفتین

ا
    نقل قول نوشته اصلی توسط alimahmoud نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من از سه تا دانشگاه اسمم برای csc ارسال شده. یعنی به نوعی پذیرش رو از دانشگاه ها گرفتم دوستان کسی میدونه که کمیته csc امکان داره من رو ریجکت کنه و یا اینکه هر اسمی از دانشگاه بره csc باهاش موافقت میکنه؟؟
    ممنون میشم بتونید راهنماییم کنید
    مکانش هست ولی معمولا دانشگاهی ک رتبه پایین تری داره توسط سی اس سی انتخاب میشه ، بستگی به رزومتون داره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)