صفحه 70 از 80 نخستنخست ... 206061626364656667686970717273747576777879 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 796

موضوع: بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرت

خیلی ممنون بابت جواب ها ielts @msalehk@

من دانشگاه بیجینگ برای ارشد اقدام کرده بودم، حوالی تاریخ 15 سپتامبر کسی نمیخواد بره پکن ؟؟؟!! من یکم استرس دارم اخه تا حالا خارج از کشور نرفتم

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرتبط

سلام دوستان. میشه دو روش سفارت و دانشگاه برای گرفتن بورس استانی رو توضیح بدید فرایندشو؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamcanada نمایش پست ها
    سلام دوستان. میشه دو روش سفارت و دانشگاه برای گرفتن بورس استانی رو توضیح بدید فرایندشو؟
    First, please do read carefully all posts of this topic you will find out almost your inquiries. Also, As Far as I know, you no need to refer to the Chinese embassy to apply for any type of scholarship.
    If you are going to apply for any scholarship you should make contact with international student office at any universities all over China firstly. Secondly, they will give you assist to figure it out how to indicate you to access to scholarships link and whole procedure that you might do that

سلام، چند سوال داشتم که اگر دوستایی که اونور مشغول به تحصیل هستند پاسخ بدید خیلی ممنون می شوم.
    1) آیا هر رشته و دانشگاهی را که برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری انتخاب کنیم، شانس اپلای برای بورس csc را داریم، و یا قبل از هر کاری باید اول دانشگاهها و رشته هایی رو شناسایی کنیم که توسط بورس csc پوشش داده می شوند؟ چون این انتخاب ها می تونه خیلی محدود باشند.
    2) بهترین دانشگاها در زمینه استراتژی و مدیریت در مقطع دکتری کدام ها هستند که شرایط اپلی برای csc را هم دارند؟
    3) از الان زود نیست که با اساتید شروع به مذاکره کنیم؟ چون هدف گرفتن ادمیشن لیتر و سپس فاند برای تحصیل در فال 2018 هستش، از نظر زمانی این تنها راهه اپلی برای csc هستش.
    اطلاعات شخصی هم اگر کمکی می کنه: (کارشناسی مهندسی از دانشگاه ارومیه: م. 15، ارشد زیر مجموعه های مدیریت از دانشگاه تهران: م. 19، حدود 10 مقاله اینترنشنال، ایلتس 7، یه چند سالی هم سابقه کار غیر مرتبط)
    تشکر.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط MonkScholar0 نمایش پست ها
    سلام، چند سوال داشتم که اگر دوستایی که اونور مشغول به تحصیل هستند پاسخ بدید خیلی ممنون می شوم.
    1) آیا هر رشته و دانشگاهی را که برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری انتخاب کنیم، شانس اپلای برای بورس csc را داریم، و یا قبل از هر کاری باید اول دانشگاهها و رشته هایی رو شناسایی کنیم که توسط بورس csc پوشش داده می شوند؟ چون این انتخاب ها می تونه خیلی محدود باشند.
    2) بهترین دانشگاها در زمینه استراتژی و مدیریت در مقطع دکتری کدام ها هستند که شرایط اپلی برای csc را هم دارند؟
    3) از الان زود نیست که با اساتید شروع به مذاکره کنیم؟ چون هدف گرفتن ادمیشن لیتر و سپس فاند برای تحصیل در فال 2018 هستش، از نظر زمانی این تنها راهه اپلی برای csc هستش.
    اطلاعات شخصی هم اگر کمکی می کنه: (کارشناسی مهندسی از دانشگاه ارومیه: م. 15، ارشد زیر مجموعه های مدیریت از دانشگاه تهران: م. 19، حدود 10 مقاله اینترنشنال، ایلتس 7، یه چند سالی هم سابقه کار غیر مرتبط)
    تشکر.
    Hi Mate. I will reply to your inquires step by step please pay attention to the following answers

a- it doesn't matter what program you are going to apply for that I can tell you frankly most of programs in Doctoral schools all over the china are under CSC scholarship scheme so no need to only search for CSC program's list or this kind of things

b- there are plenty of great business schools in Beijing and Shanghai which you can apply for any one of those

c- I guess, next month (Nov) would be appropriated time to discuss and negotiate with professors to attract their response
    also, you have apotentioal chnace with such a this resume to get scholarship and admission just try you r best and keep in touch with professors.

ایلتس گرامی سلام، چند بار پیغامت رو خوندنم، از راهنمایتون خیلی ممنونم. نا گفته نمونه که چند تا سابمیت در بلژیک، فنلاند و استرالیا هم داشتم، اما خواستم این گزینه ها رو هم از دست ندم. الان در مورد انتخاب رشته با آزادی عمل بهتری رشته ها رو بررسی می کنم. از بیزنس اسکول های با رنک بالا هم شروع می کنم به بررسی. همانطور که گفتی نوامبر هم شروع می کنم به مکاتبه. مجددا تشکر.

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان
    ممنون اگر راهنمایی بفرمایید. اگه پذیرش فول باند بورسیه cscرو داشته باشیم ولی برای ثبت نام اقدامی انجام ندیم و انصراف بدیم از ثبت نام ، آیا سال دیگه می تونیم مجددا برای این بورس اقدام کنیم ؟؟

سلام
    دوستان آیا سایت csc کماکان بالا نمیاد والا من هر چی سعی میکنم خطا میده.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه دریافت بورس از دانشگاه های چین و مسائل مرتبط

سلام.
    بعد از اپلای برای یکی از دانشگاه های چین و تکمیل مدارک این نامه رو دریافت کردم که کمی منو گیج کرده؛ (متوجه نشدمن باید برم سفارت!؟ باید سوپیشینه بفرستم واسه دانشگاه؟ نامه پذیرش نداده دانشگاه، فقط این ایمیلو واسم فرستاده)
    اگر کسی میتونه راهنمایی کنه که دقیقا باید چیکار کنم:

To apply for JW202 Form (Visa Application for Study in China Form), you need to provide the ORIGINAL NON-CRIMINAL RECORD. The original non-criminal record has to be NOTARIZED by Chinese Embassy in your country. You could use JW202 Form to apply for X Visa (Student Visa) in your country.
    It takes about 45 days to apply for JW202 Form after receiving your non-criminal record. Therefore, please post it to our office at your earliest convenience.
    NOTE:
    1. Please write your application number and passport name on the envelope when you post the documents.The notarized non-rciminal record is only valid forthree months after it is notarized by the Chinese Embassy, so please send it to us ASAP after you get it notarized.
    2. Please pay attention that the NAME on your non-criminal record must be the SAME as your ENGLISH passport name. Otherwise, it is INVALID.
    3. The NOTARIZED non-criminal record should be translated into Chinese by translation companies or tanslators.Then you should post us two photocopies of it together with the notarized non-rciminal record.
    4. Please fill in the attached Resume we sent to you in Chinese or English on the computer and send it to ***@uni.edu.cn in the format of Wordafter you post your non-criminal recrod.(the Resume should be named after your applictaion number,such as 2018050001, the red reminder should be deleted after you filled the form)
    5. Our delivery address: B1-320, School of International Education, *** China University ***, Shanghai City, China, Tel: +86-0000******

If you already have the residence permit in China, you don’t need to provide it, but you must send the following documents to ***@uni.edu.cn with your application number:
    1. transfer letter with your attendance rate (if your attendance rate is under 80%, then we can not accept you to study here)
    2. academic transcripts
    Delievry Documents list :
    1. Original non-criminal record notarized by China embassy;
    2. the photocopy of the notarized non-criminal record;
    3. the main copy and photocopy of the translated non-criminal record
    4. one passport copy;
    5. the completed Resume can be sent by email.
    و یه چیز دیگه که دانشگاه خیلی تاکید داشت میخواست از من تایید بگیره که کسیو دارم که حساب بانکی در چین داشته باشه و کارت بانکی یونیون داشته باشه؛ من گفتم یکی از دوستانم حساب بانکی داره؛
    خودم میتونم بلافاصله بعد از رسیدن به چین حساب بانکی بازکنم و کارت بانکی دریافت کنم؟
    ممنون از راهنماییتون

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نحوه دریافت بورس از دانشگاه های چین و مسائل مرتبط

Dear Sara

I have no idea what degree will you apply that but if you are wiling to apply for Phd program you have never needed to review those items which had mentioned above. please be noted, you must make sure to contact with international Student office at first. then hence to your interested program and degree you should contact to proper supervisor to get his/her interest on your research work
    As I have found it more on your email that is for those students that they need to do research as post doctoral or any higher education level at universities. for getting further information please keep try again to your favorite university ISO

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)