صفحه 71 از 80 نخستنخست ... 216162636465666768697071727374757677787980 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 796

موضوع: بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical & Power

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرتبط

دوستان با رزومه ( معدل کارشناسی دوسال آخر 17:80 و معدل کل 16:21 + چهار مقاله که دوتا اسم اول با ایمپکت 4.2 و 4.5 هستن تو بهترین ژورنال های حوزه قدرت و تبدیل انرژی + تافل حداقل 90 که البته 23 دیماه (13 ژانویه) روز آزمونمه ) ، بنظرتون اگه بخوام برای دو سه دانشگاه اول شانگهای و بیجینگ اقدام کنم برای مستر با توجه به اینکه امسال مثلا برای SJTU ... نیمه اول فروردین ددلاین هستش ... سوالات زیر رو دارم،بی نهایت ممنونم از لطف و توجه شما عزیزان :

1.باید به اساتید ایمیل بزنم و مثل کانادا و آمریکا بقولی مخ استاد که زده شد بعد واسه بورس اقدام کنم ؟
    2.اگه بله ، از کی باید ایمیل زدن رو شروع کنم با توجه به اینکه تافلم 13 ژانویه هستش ؟ میرسم بنظرتون ؟
    Actions Count,NOT Words

ApplyAbroad Superstar

Hi Ali

You have potential chance to get financial aid from university scholarship especially in such big cities include in Beijing and Shanghai. As you asked inquiries about how to reach to answers I will reply those

1- as master candidate you didn't actually make directly contact with professors as long as you meet requirements then you can able to apply for admission and scholarship respectively at the same time
    2- you need to check universities 's website to make sure you will reach to deadline. I would recommend you to check it out at the end of December2017

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical & Power

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    Hi Ali

You have potential chance to get financial aid from university scholarship especially in such big cities include in Beijing and Shanghai. As you asked inquiries about how to reach to answers I will reply those

1- as master candidate you didn't actually make directly contact with professors as long as you meet requirements then you can able to apply for admission and scholarship respectively at the same time
    2- you need to check universities 's website to make sure you will reach to deadline. I would recommend you to check it out at the end of December2017

خیلی ممنونم از لطفتون ... فقط اگه اجازه بدین چند مورد دیگه رو به ترتیب بپرسم :

1.این قسمت apply for admission and scholarship رو میشه بگین هر کدوم تو کدوم سایت باید اقدام کنم ؟

2.بعد بعنوان مثال من رفتم رو سایت SJTU یه سری Scholarship Type تو یه جدول داده بود از A-CSC و A-SGS تا ... D .... که باتوجه به اینکه Aها از همه بهتر هستن اون آپشن هاش و آدم طبیعتا دوست داره که بیشترین آپشن ها و امکانات رو بدست بیاره،( بخصوص دانشجوهای جیب-خالی ایرانی مثل من ) حالا سوال اینجاست که این Typeهای فاند و بورس و .... رو خود دانشجو میتونه معلوم کنه ؟ چون اگه مثل کانادا و آمریکا با استاد بخوایم مکاتبه کنیم یه جورایی بعد از متقاعد کردن آدم میگه که مثلا به Full Fund نیاز دارم، حالا قضیه این تو چین چطوریه چون من میترسم که مثلا D رو بهم بدن که یک سوم A هست اون مقدار RMBش و Coverage هایی که در نظر گرفتن .
    Actions Count,NOT Words

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط alikalhor نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از لطفتون ... فقط اگه اجازه بدین چند مورد دیگه رو به ترتیب بپرسم :

1.این قسمت apply for admission and scholarship رو میشه بگین هر کدوم تو کدوم سایت باید اقدام کنم ؟

2.بعد بعنوان مثال من رفتم رو سایت SJTU یه سری Scholarship Type تو یه جدول داده بود از A-CSC و A-SGS تا ... D .... که باتوجه به اینکه Aها از همه بهتر هستن اون آپشن هاش و آدم طبیعتا دوست داره که بیشترین آپشن ها و امکانات رو بدست بیاره،( بخصوص دانشجوهای جیب-خالی ایرانی مثل من ) حالا سوال اینجاست که این Typeهای فاند و بورس و .... رو خود دانشجو میتونه معلوم کنه ؟ چون اگه مثل کانادا و آمریکا با استاد بخوایم مکاتبه کنیم یه جورایی بعد از متقاعد کردن آدم میگه که مثلا به Full Fund نیاز دارم، حالا قضیه این تو چین چطوریه چون من میترسم که مثلا D رو بهم بدن که یک سوم A هست اون مقدار RMBش و Coverage هایی که در نظر گرفتن .

My gratitude Mate

1- If you are going to apply for SJTU then you have to check here (as attched) to reach on admission and scholarship sections

2- actually , there are various types of scholarship in china as you mentioned above whether you are going to achieve highest one you need proof a potential resume to obtain it. these scholarships will given to you based on your ability and qualifications not selected by you

as far as I know, scholarship Types A and B are most suitable one for any foreign students in china that those can cover all your expenses here. I am not sure the rest of scholarship types would be affordable for anyone here. so I didn't recommend it

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental Biotech, University of Malaya

سلام.
    از دوستان کسی پوزیشن پست داک داره تو چین؟
    میشه بگیید حقوق سالیانه چقدره (بعدازتکس)؟
    من از دانشگاه فودان تو شانگهای افر دارم اما حقوق ۱۰۰/۰۰۰ یوان در سال رو پیشنهاد دادن. بنظرشما این مبلغ پایین نیست؟

ممنون میشم تجربه خودتون رو بگیید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Safar2016 نمایش پست ها
    سلام.
    از دوستان کسی پوزیشن پست داک داره تو چین؟
    میشه بگیید حقوق سالیانه چقدره (بعدازتکس)؟
    من از دانشگاه فودان تو شانگهای افر دارم اما حقوق ۱۰۰/۰۰۰ یوان در سال رو پیشنهاد دادن. بنظرشما این مبلغ پایین نیست؟

ممنون میشم تجربه خودتون رو بگیید.
    Hi Safar

Does that salary come out after tax?
    with this salary without tax is pretty tough living in Shanghai if they can support your accommodation as well. As far as I know, most of Science and management majors have less salary than Engineering majors as Post-doc researchers in China but it depends on supervisor 's fund and faculty 's grant. I guess, It would better to try for other universities to see that how different are those

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental Biotech, University of Malaya

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    Hi Safar

Does that salary come out after tax?
    with this salary without tax is pretty tough living in Shanghai if they can support your accommodation as well. As far as I know, most of Science and management majors have less salary than Engineering majors as Post-doc researchers in China but it depends on supervisor 's fund and faculty 's grant. I guess, It would better to try for other universities to see that how different are those

Dear IELTS

.Thank you for your reply

Yes, 100/000 is the after-tax deduction. My major course is Environmental Science. In fact, I got National Natural Science Foundation of China (NSFC) at Fudan University. I thought the range of salary would be 150/000 to 200/000 RMB (pre-tax) in China. Now I am wondering it might be difficult to live in Shanghai with 100/000 RMB (since live expenses are quite high there).

Even no guarantee I could get dormitory after arriving there.

سلام دوستان من لیسانس معماری دانشگاه ازاد هستم با معدل 14.5 و 15 سال هم سابقه بیمه دارم پروانه اشتغال نظام مهندسی هم نظارت و اجرا و طراحی دارم میتونم بورسیه با فایند برای مقطع ارشد بگیرم ؟ ممنون میشم کمکم کنین

Junior Member

دوستان برای پست مدارک تحصیلی برای اپلای نیاز به مهر وزارت خارجه هست؟

جناب ایلتس و دیگر دوستان سلام،
    جناب ایلتس گرامی ممنون از راهنماییهای شما. اوایل دسامبر با اساتید شروع به مکاتبه کردم و تا الان 3 تا نامه پذیرش از استاد ها گرفتم. حالا که می خواهم اپلی کنم و مدارک رو پست، به 2 مشکل جدید برخوردم که اگر این بار هم کمکم کنید خیلی ممنون می شوم.
    1. هر سه دانشگاهی که می خواهم براشون اپلی کنم از من درخواست کردند که فرم امضاء شده اسکولارشیپ دولت رو پس از سابمیت در سامانه CSC براشون بفرستم. این در حالی که پس از ثبت اطلاعات دانشگاه اول در سامانه اسکولارشیپ دولت و پرینت فرم آن، امکان اینکه دانشگاه جدیدی رو ثبت کنم وجود نداره. صرفا می توانم قبلی را ادیت کنم. در نتیجه الان نمی تونم دو تا دانشگاه مانده را در سامانه دولت ثبت کنم. آیا راهکاری برای این مشکل به ذهنتون می رسه. خودم فکر می کرم که اکانت جدیدی درست کنم. اما مسلما این اقدام می تونه تبعات داشته باشه.
    2. آیا به صورت کلی ما مجاز به اپلی برای کنفسیوس و ... هستیم و آن ها هم پوشش دهنده کامل هزینه ها هستند و یا صرفا کمک هزینه ای برای تحصیل هستند. شما کدام اسکولارشیپ ها را پیشنهاد می دهید (هر چند که به این نکته آگاهم که نوع اسکولارشیپ هم بستگی به این داره که دانشگاه طرف قرار داد باشه).
    خیلی ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)