صفحه 74 از 80 نخستنخست ... 246465666768697071727374757677787980 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 796

موضوع: بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hope123 نمایش پست ها
    سلام من دو تا موقعیت پست داک در چین و در رومانی پذیرش گرفتم:
    1. به نظرتون کدوم از نظر موقعیت آینده کاری من بعد از اتمام این دوره بهتره؟
    2. کسی درباره شرایط زندگی در این کشورهااطلاع داره؟
    3. کسی اطلاع داره که سفارت این کشورها از من مدرک دانشگاهی میخواهند یا خیر؟ جون مدرک ام آزاد نیست
    ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه
    Hi mate

1. It's so crucially important to learn the Chinese language if you will settle down here for future after done your Post-Doc. So, it obvious that with language barrier it would be difficult to find your match position

2. You can find further information on this topic if you spend a short time to check out these topics
    3. for China embassy all documents would only review based on what you already meet universities requirements

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    Hi mate

1. It's so crucially important to learn the Chinese language if you will settle down here for future after done your Post-Doc. So, it obvious that with language barrier it would be difficult to find your match position

2. You can find further information on this topic if you spend a short time to check out these topics
    3. for China embassy all documents would only review based on what you already meet universities requirements
    یعنی الان شما میری یه کشوری برای تحصیل اونم تو سطح پست داگ انگلیسی کافی نیست؟فک نکنم حرفت درست باشه

Member coronaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرت

نقل قول نوشته اصلی توسط MBA_DBA نمایش پست ها
    با سلام
    جناب alio_149 راهنمایی ازتون میخواستم ممنون میشم راهنماییم کنید.
    من study plan زیر رو تنظیم کردم ببینید خوبه یا نه؟ آیا نواقصی داره؟ و اینکه همه مواردی که باید در study plan گفته بشه گفته شده؟
    با تشکر از راهنمایی شما

http://s7.picofile.com/file/82902396..._Plan.pdf.html
    سلام.
    ببخشید به اینی که قبلا فرستاده شده میکن study plan ؟؟؟
    مگه study plan همو research proposal نیست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics

Hi mate

Thanks for your reply

I am not going to stay in China. I am just going for a two (or three years) postdoc and then finding another European or American country to live
    but if I change my mind in future, I will take your advice by sure and will learn the Chinese language.
    Of course, I like learning languages and if I have spare time I will learn Chinees.

However, my question is which way do you think is better for a start: China or Romania?

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    یعنی الان شما میری یه کشوری برای تحصیل اونم تو سطح پست داگ انگلیسی کافی نیست؟فک نکنم حرفت درست باشه
    فکر کنم منظور ایشون بعد از دوره پست داک و برای اقامت و زندگی در چین باشه اگر من درست برداشت کرده باشم

Junior Member

سلام

دوستان از موقعیت دانشگاهی این دانشگاه اطلاعاتی دارید ؟ و اگر بورسیه قبول بشوم بروم یا خیر ( دکترای کشاورزی هسته ای ) ؟
    Graduate School of Chinese Academy of Agricultural Sciences (GSCAAS
    Add: 12 Zhongguancun Nandajie, Haidian District, Beijing 100081

Member coronaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

پیش فرض پاسخ : بلیط پکن

Congrats

yes. every applicant who has succeeded to get CSC scholarship then The university will pay his/her one-way flight fare. Please note, Just they will offer your one-way flight ticket to China. Any type of Airline is suitable such as China southern or Mahan. just you need to keep your ticket and indicate it to university when u get here
    سلام.
    ببخشید این مورد که پول بلیط رو میدن رو باید از دانشگاه مربوطه بپرسم یا از CSC ؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    اخیرا من از چین یک offerبرای دوره Postdoc گرفتم. از استاد چینی، در خصوص شرکت در کنفرانس های بین المللی پرسیدم و اینکه ایشان سالی چند بار اجازه شرکت در این کنفرانس ها را به بنده می دهند. ایشان پاسخ زیر را برای بنده ارسال کرده اند.
    You can attend internationa conference only if you succeed in applying for “postdoctoral innovative talent support programs”, “postdoctoral science funds”, and other national and/or local postdoctoral funding programs. Also there is possibility I cover the expense for you in case your job worth the money.
    ممنون میشوم بفرمایید آیا کسی از این فاند هایی که ایشان گفته اند اطلاعی دارد؟ اصلا این فاند ها چی هستند؟ غیر از اون salary است که ایشان قرار شده به بنده بدهند؟ شرایط این فاند های چیست؟ چطوری باید درخواست داد؟
    هر گرونه اطلاعاتی در این زمینه به بنده خیلی کمکم خواهد کرد.
    ممنونم

سلام، آیا از دوستان کسی خبرداره که جواب اسکولارشیپ های دولت در مقطع دکتر اعلام شده است؟ تشکر.

Member coronaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط MonkScholar0 نمایش پست ها
    سلام، آیا از دوستان کسی خبرداره که جواب اسکولارشیپ های دولت در مقطع دکتر اعلام شده است؟ تشکر.
    سلام.
    بله جواب ها اومد.
    خود دانشگاه اعلام کرد و داخل پنل کاربری نوعش رو زده. البته من برای SJTU رو خبر دارم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)