صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 74

موضوع: آرشیو شده: "نتایج پذیرش سال 2012"

Member
    رشته و دانشگاه
    -

پیش فرض پاسخ : نتایج پذیرش سال 2012

1. قبول
    2.NTNU
    3.Chemical Engineering
    4.Islamic Azad University Central Tehran Branch
    5.GPA: 16.54
    6.ielts5
    7.دوسال سابقه کار به عنوان رئیس انجمن علمی- شرکت در مسابقات کمیکار- سوابق علمی

Junior Member

سلام

بجه هایی که برای 2012 از NTNU پذیرش گرفتن، می خواستم بدونم وقتی مدارکتون رو با پست فرستادید برای دانشگاه، ایمیلی تحت عنوان application package recieved دریافت کردید یا نه؟

چون من برای UiS و NTNU اقدام کردم و از UiS یه همچین ایمیلی اومد، اما از NTNU نه. در ضمن رسید پست توسط RIGQPID رسید شده. مال شما هم همینطور بوده؟ من اصلا بعید می دونم بسته ام رسیده باشه به ntnu.

با تشکر

Member bestboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1045 نمایش پست ها
    سلام

بجه هایی که برای 2012 از NTNU پذیرش گرفتن، می خواستم بدونم وقتی مدارکتون رو با پست فرستادید برای دانشگاه، ایمیلی تحت عنوان application package recieved دریافت کردید یا نه؟

چون من برای UiS و NTNU اقدام کردم و از UiS یه همچین ایمیلی اومد، اما از NTNU نه. در ضمن رسید پست توسط RIGQPID رسید شده. مال شما هم همینطور بوده؟ من اصلا بعید می دونم بسته ام رسیده باشه به ntnu.

با تشکر
    NTNU ایمیلی مبنی بر دریافت مدارک نمیزنه.شما هم مثل من هنوز ایمیل پزیرش دریافت نکردید؟
    >>>

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bestboy نمایش پست ها
    NTNU ایمیلی مبنی بر دریافت مدارک نمیزنه.شما هم مثل من هنوز ایمیل پزیرش دریافت نکردید؟

نه... من هم هنوز نه ریجکت شدم نه اکسپت.

موندم والا از کارهای این نروژی ها، اون از UiS این هم از NTNU.

Junior Member

وضعیت : ACCEPTED
    دانشگاه: NTNU

رشته: PROJECT MANAGEMENT

دانشگاه محل تحصیل قبلی: FOULAD INSTITUTE OF TECHNOLOGY
    معدل: 15.93
    نمره زبان: IELTS 6
    مقاله: -
    سابقه کار: ONE YEAR
    موارد دیگر:-
    دلیل پذیرشم رو نمرات بالای دروس مربوط به این رشته میدونم.

adoh
    Guest

بچه ها یه موضوع که نمیدونم کسی تا حالا بهش توجه کرده یا نه......من واسه اسلو پذیرش گرفتم اما دیروز رفتم وزارت علوم واسه یه کاری بهم گفت میدونی دوره تحصیلیت 15 ماهه هست گفتم اره گفت بدون که اگه برگردی ایران چون بر طبق قانون ما دوره کارشناسی ارشد باید 24 ماهه باشه تو اگه بری اینجا درس بخونی و برگردی ما مدرکتو قبول نداریممم....................مشکل عجیبه کسی راه حل دار به این لینک مراجعه کنیدhttp://www.msrt.ir/sites/Grad_Dept/P...9باشد.aspx

Member
    رشته و دانشگاه
    -

نقل قول نوشته اصلی توسط adoh نمایش پست ها
    بچه ها یه موضوع که نمیدونم کسی تا حالا بهش توجه کرده یا نه......من واسه اسلو پذیرش گرفتم اما دیروز رفتم وزارت علوم واسه یه کاری بهم گفت میدونی دوره تحصیلیت 15 ماهه هست گفتم اره گفت بدون که اگه برگردی ایران چون بر طبق قانون ما دوره کارشناسی ارشد باید 24 ماهه باشه تو اگه بری اینجا درس بخونی و برگردی ما مدرکتو قبول نداریممم....................مشکل عجیبه کسی راه حل دار به این لینک مراجعه کنیدhttp://www.msrt.ir/sites/Grad_Dept/Pages/براي-ارزشيابي-مداركي-كه-شروع-دوره-تحصيلي-مربوط-به-آنها،-بعد-از-اول-ژانويه-2009باشد.aspx
    در مورد شما شاید اینطوری باشه چون رشته ای که من قبول شدم دقیقا مدت تحصیل رو زده 2 سال در مورد شما هم کاری نداره که یکم کمتر واحد بر میداری تحصیل رو کشش می دی تا برسه به 24 ماه!

برو بهش بگو آقای باسواد تو خود سایت وزارت علوم تو بخش کتاب نظام ارزشیابی مدارک تحصیلی خارج از کشور دانشگاه اسلو جزو دانشگاه ها و مراکز برتر و عالیه طبق رتبه بندی خودتون !حرفی از ماه نزده و گفته مدرک ارشد هم ازین دانشگاه همون ارشد ارزشیابی میشه!
    همونو چاب کن بزار جلو دستش.اینا یه سریو اونجا گذاشتن که فقط کارشون اینه هرکی میره فیدبک منفی بدن بهش!
    شما مگه سربازی نداری که رفتی وزارت علوم؟
    خیالت راحت باشه که همچیین چیزی نبوده و نیست!

راستی یادم رفت بهش اینم بگو که آیا ارشد دانشگا های ایران 24 ماه سره کلاسه دانشجو!
    توضیح دوم هم اینه که تو سایت وزارت زده مدرک در صورتی میدن به دانشجو که حداقل 18 ماه سکونت داشته باشه تو اون کشور!
    شما که هر سال اگه تابستون رو نمونی 10 ماه نروژی ماه دو سالش میشه 20 مااااااااااااااااه!
    به این صحبت ها هم بها نده!کار خودتو بکن!
    با آرزوی موفقیت برای تو!

adoh
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Omidov نمایش پست ها
    برو بهش بگو آقای باسواد تو خود سایت وزارت علوم تو بخش کتاب نظام ارزشیابی مدارک تحصیلی خارج از کشور دانشگاه اسلو جزو دانشگاه ها و مراکز برتر و عالیه طبق رتبه بندی خودتون !حرفی از ماه نزده و گفته مدرک ارشد هم ازین دانشگاه همون ارشد ارزشیابی میشه!
    همونو چاب کن بزار جلو دستش.اینا یه سریو اونجا گذاشتن که فقط کارشون اینه هرکی میره فیدبک منفی بدن بهش!
    شما مگه سربازی نداری که رفتی وزارت علوم؟
    خیالت راحت باشه که همچیین چیزی نبوده و نیست!
    چرا سربازی دارم و الن از خدمت قراره ترخیص شم معافیت تحصیلی و از این حرفا