صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 47

موضوع: معرفی دانشگاه های مهندسی پزشکی در خارج از کشور

Senior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی دانشگاه های مهندسی پزشکی در خارج از کشور

نقل قول نوشته اصلی توسط maurice نمایش پست ها
    qs که مهندسی پزشکی نداره
    درسته که QS رنکینگ مهندسی پزشکی نداره ولی معیار که داره ، تعداد استناد به مقالات ، تعداد دانشجوی بین المللی ، تعداد اساتید ، تعداد دانشجوی دکتری ، تعداد پست داک و درصد استخدام هیئت علمی و کار غیر آکادمیک (بصورت مجزا) ...
    در ضمن من در هر لولی که گذروندم اولین مدرکی که گرفتم الکترونیک بوده و پس از اون مهندسی پزشکی رو گرفتم ، در واقع من اکثر دوره دانشجوییم رو در دانشکده برق گذروندم ...
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری
    دانی که رسیدن هنر گام زمان است

Senior Member

مقاله ieee هم که داده بود دیروز جوابش اومده و accept شده. حالا شانسش برا کدوم دانشگاه ها بیشتر شده
    این دانشگاه هایی که نام بردم جزء بهترین های آمریکا هستند و شاید این مقاله خیلی فرقی براشون ایجاد نکنه ، شاید هم 2-3 گزینه بهتر براشون ایجاد بشه ...

Senior Member

به کشور فرانسه بسیار علاقه مندم .تو رشته لیسانسم خیلی بالاست و یکی از قطبهاست . ولی من اومدم بیوالکتریک. لیسانسم برق قدرت بود.حالا پشیمونم چون فرانسه جای مهندسی پزشکی نیست
    من هم فرانسه رو دوست دارم ولی وقتی می دونم جای من اونجا نیست پس یعنی نباید باشم ...
    بله فرانسه بطور کلی در زمینه انرژی و نیروگاه ها بسیار قدرتمنده و برای علاقمندان به این زمینه ها جای مناسبیه ...
    اما شما اگر بتونید وارد دانشگاه های کانادا و تاپ 70 آمریکا و یا دانشگاه های آلمان به خصوص مونیخ ، آخن و کارلسروهه بشید آینده به مراتب بهتری در پیش روی شماست ...
    موفق باشید

Senior Member

الان به روز ترین زمینه در بیوالکتریک برا مقاله دادن چیه و میتونم بپرسم زمینه تحقیقاتی شما چیه .
    الان تحقیقات در زمینه های اعصاب (پردازش سیگنال های مغزی) و تحزیکات عصبی تهاجمی بصورت عام در تمامی دانشگاه ها بطور خیلی جدی داره دنبال میشه
    اما دانشگاه هایی که پتانسیل علمی و مالی بالایی دارند به پردازش سیگنال های ژنتیکی هم روی آوردند و من فکر می کنم این آینده ی پردازش سیگنال خواهد بود ...
    زمینه تحقیقات من و تیمم به بایو نانو مدیسن بر می گرده که با ترکیب NEMS تونستیم به نتایج خیلی خوبی در از بین بردن آسیب های مغزی و نخاعی (حتی بصورت مادرزادی) برسیم ...

نقل قول نوشته اصلی توسط haydar نمایش پست ها
    الان تحقیقات در زمینه های اعصاب (پردازش سیگنال های مغزی) و تحزیکات عصبی تهاجمی بصورت عام در تمامی دانشگاه ها بطور خیلی جدی داره دنبال میشه
    اما دانشگاه هایی که پتانسیل علمی و مالی بالایی دارند به پردازش سیگنال های ژنتیکی هم روی آوردند و من فکر می کنم این آینده ی پردازش سیگنال خواهد بود ...
    زمینه تحقیقات من و تیمم به بایو نانو مدیسن بر می گرده که با ترکیب NEMS تونستیم به نتایج خیلی خوبی در از بین بردن آسیب های مغزی و نخاعی (حتی بصورت مادرزادی) برسیم ...
    اون رزومه که سوال کردم گفتید خیلی خوبه و پذیرشش میکنن معدلش که 13.3 بود با احتساب واحدای افتادس . بدون حساب واحدای افتاده معدل لیسانسش میشه 15.10 . ارشدش هم که گفته بودم 18.1 هست ریکام دکتر سلطانیان و سه isi خوب داره.حالا امکان پذیرشش تو top 10 هست

این لینک مربوط به جامعه مهندسی پزشکی آمریکاس که هر دانشگاه رو با موضوعات کاریشون رو با لینک مرتبطش مشخص کرده

ولی رنکینگشو نداده

بهرحال به نظرم اینکه همه دانشگاه ها رو آروده کارو برای من و امثال من راحت کرده

http://www.asbweb.org/html/biomechan.../programs.html

نقل قول نوشته اصلی توسط s_hoseini104 نمایش پست ها
    این لینک مربوط به جامعه مهندسی پزشکی آمریکاس که هر دانشگاه رو با موضوعات کاریشون رو با لینک مرتبطش مشخص کرده

ولی رنکینگشو نداده

بهرحال به نظرم اینکه همه دانشگاه ها رو آروده کارو برای من و امثال من راحت کرده

http://www.asbweb.org/html/biomechan.../programs.html
    سلام. لینکی که گفتین فقط برای بیومکانیک هست، برای بیو الکتریک لینک مشابهی هست؟

ApplyAbroad Guardian
    solaleh آواتار ها

گروه بیومتریال برای ارشد در هلند ورودی قبل از سال 88، ظاهرا course description ما باهاشون فرق داره و من به خاطر همین عدم تطابق از Maastricht و Eindhoven ریجکت شدم. دانشگاه Maastricht، دانشگاه Hasselt در بلژیک رو معرفی کرد.
    The Board of Admission has reviewed your application for the master Biomedical Sciences at Maastricht University. I am sorry to inform you that you are not eligible for the master Biomedical Sciences.
    In view of your previous education the Board of Admissions believes that the Biomedical Sciences master at the University of Hasselt in Belgium (specialization Bioelectronics and Nanotechnology) might fit you better than the master program Biomedical Science in Maastricht.
    The Board of Admission has reviewed your application for the master Biomedical Sciences at Maastricht University. I am sorry to inform you that you are not eligible for the master Biomedical Sciences.
    In view of your previous education the Board of Admissions believes that the Biomedical Sciences master at the University of Hasselt in Belgium (specialization Bioelectronics and Nanotechnology) might fit you better than the master program Biomedical Science in Maastricht.
    و دانشگاه Nijmegen هم بعد از ایمیل زدن کارنامه و رزومه با وجود اینکه گرایشم بیومتریال بود در جواب این ایمیل رو زدن:

Although your background education is not a perfect match with our programme, we feel you should definitely apply, especially for example for the major in Clinical Human Movement Sciences(!!!). Your grades are good and we have good experiences with a student with the same background
    گرایشم هم دارو رسانی بوده!
    قبل از اپلای حتما ایمیل بزنید بهشون.
    امیدوارم کمک کرده باشه بهتون.
    gd luck

Junior Member

Post پاسخ : معرفی دانشگاه های مهندسی پزشکی در خارج از کشور

نقل قول نوشته اصلی توسط haydar نمایش پست ها
    سلام. چیزی ک شما گفتید بیشتر در زمینه signal processing هست. آیا در زمینه image processing (تصاویر پزشکی) تحقیقات به همان اندازه سیگنال وجود داره؟ ممنون از راهنماییتون.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mf66 نمایش پست ها
    سلام. چیزی ک شما گفتید بیشتر در زمینه signal processing هست. آیا در زمینه image processing (تصاویر پزشکی) تحقیقات به همان اندازه سیگنال وجود داره؟ ممنون از راهنماییتون.
    سلام دوست عزیز
    بستگی داره شما چه تعریفی از image processing داشته باشید ، اگر منظورتون این مقالاتیه که در کنفرانس های ایران چاپ میشه که در حقیقت اینا زیر مجموعه های سیگنال پراسسینگه ، و هرجایی که دیدید بصورت جنرال از لفظ سیگنال پراسسینگ استفاده میکنه این سطح ایمیج پراسسینگ رو هم شامل میشه و اون سطح توسعه ای هم که من گفتم در این زمینه هم دیده میشه ، اما اینجا بیش از ایمیج پراسسینگ (پزشکی) بخش بایوایمجینگ مورد توجهه ، این زمینه دانش بایولوژی نسبتاً بیستری رو نسبت به یک پراسسور بایولوجیک لازم داره و البته باید توانایی خوبی هم در زمینه امبدد سیستم (در واقع بایواینسترمنتیشن) بدست بیارید ، در پایان هم موقعیت شغلی خیلی بیشتری در مقایسه با اون ایمیج پراسسینگی که در ابتدا گفته شد داره ...
    موفق باشید

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)