صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: نامه ی پیشبینی‌ زمان اتمام تحصیل از دانشگاه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آزاد تهران

پیش فرض پاسخ : نامه ی پیشبینی‌ زمان اتمام تحصیل از دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand11_m27 نمایش پست ها
    شما این تاپیک رو از اول خوندید؟
    شما نباید از سازمان مرکزی درخواست بدبد. این مربوط به سازمان مرکزی نمیشه. باید برید گروه رشتتون توی دانشگاه خودتون بگید این نامرو بهتون بده.
    اول رفتم دانشکده.گفتن تنها کاری که از دستمون بر میاد اشتغال به تحصیل با ذکر تعداد واحد پاس شده س.بدون قید تاریخ فارغ التحصیلی.. مشکل اینه که فنلاندیا میخوان بدونن من این ترم درسم تمومه یا نه، دانشکده میگه ما از کجا بدونیم این ترم همه رو پاس میکنی!!!!! خلاصه که این دانشگاه آزاد...

Banned
    رشته و دانشگاه
    Electeronic engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط escutcheon نمایش پست ها
    اول رفتم دانشکده.گفتن تنها کاری که از دستمون بر میاد اشتغال به تحصیل با ذکر تعداد واحد پاس شده س.بدون قید تاریخ فارغ التحصیلی.. مشکل اینه که فنلاندیا میخوان بدونن من این ترم درسم تمومه یا نه، دانشکده میگه ما از کجا بدونیم این ترم همه رو پاس میکنی!!!!! خلاصه که این دانشگاه آزاد...
    این مشکل رو منم داشتم. همونطور که قبلا هم گفتم مشکل از اینجا نشات میگیره که اینا (مسئولین دانشگاه) نمیفهمن که منظور شما چیه!!! فکر میکنن که باید پیشگویی کنن ، در صورتی که باید پیشبینی کنن. میگن که اگه ما این نامه رو به شما بدیم از کجا بدونیم که این ترم درس شما تموم میشه !!! (همون چیزی که به شما گفتن) . قضیه رو زیاد پیچیده نکنی بهتره. بیشتر سعی کن که قضیه رو با همون مدیر گروهتون حل کنی.
    مشکل از ماست که داریم توی دانشگاه های در پیت درس میخونیم! اگه مطالبی که من در چند تا پست قبل گفتم رو به مدیر گروهتون بگی شاید مشکلت حل بشه.
    به امید موفقیت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آزاد تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط AghaMashalla نمایش پست ها
    این مشکل رو منم داشتم. همونطور که قبلا هم گفتم مشکل از اینجا نشات میگیره که اینا (مسئولین دانشگاه) نمیفهمن که منظور شما چیه!!! فکر میکنن که باید پیشگویی کنن ، در صورتی که باید پیشبینی کنن. میگن که اگه ما این نامه رو به شما بدیم از کجا بدونیم که این ترم درس شما تموم میشه !!! (همون چیزی که به شما گفتن) . قضیه رو زیاد پیچیده نکنی بهتره. بیشتر سعی کن که قضیه رو با همون مدیر گروهتون حل کنی.
    مشکل از ماست که داریم توی دانشگاه های در پیت درس میخونیم! اگه مطالبی که من در چند تا پست قبل گفتم رو به مدیر گروهتون بگی شاید مشکلت حل بشه.
    به امید موفقیت
    آره درسته.رفقای دانشگاه تهرانیمون، هم ریز نمره ی ترجمه شده میگیرن هم گواهی پیشبینی فارغ التحصیلی، دفتر DHL هم دارن همونجا. حالا ما بیفتیم به دست و پای مدیرگروه که یه کار قانونی رو درک کنه و انجام بده.آخرشم دانشگاه ریجکت کنه همه چی کامل میشه :دی

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

نقل قول نوشته اصلی توسط escutcheon نمایش پست ها
    آره درسته.رفقای دانشگاه تهرانیمون، هم ریز نمره ی ترجمه شده میگیرن هم گواهی پیشبینی فارغ التحصیلی، دفتر DHL هم دارن همونجا. حالا ما بیفتیم به دست و پای مدیرگروه که یه کار قانونی رو درک کنه و انجام بده.آخرشم دانشگاه ریجکت کنه همه چی کامل میشه :دی
    چاره ای نیست. منم فکر میکنم مدیر گرئه فقط بتونه توی این مورد کمک کنه. شما باید تا میتونید براش توضیح بدی که تمام دانشکاههای دنیا این مسئله شناخته شدست و مشکلی نداره و اینکه که دانشگاه مقصد فقط میخواد بدونه که فارغ اتحصیل شدن برای من با توجه به تعداد واحدهایی که برام مونده، امکان پذیره وشدنیه. حالا با حرف حل شه که خوبه. ما مدیر گروهمون یه جوون نادون بود که من دوستم پدرش رو آورد و بعد کلی خواهش و بخاطر احترام به سن پدرش نامرو دادن البته جای گریه داره که انقد عقب مونده ایم.

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

واقعا گرفتن همچین مدرکی از دانشگاه ها آزاد به نظر فتح کوه اورست میاد. هرچی باهاشون صحبت می کنی و توضیح میدی مثل اینکه قانع نمیشن. یکی از دوستان بود که از دانشگاه صنعت نفت فارغ التحصیل شده بود و ریزنمراتش توضیحی راجع به نحوه ی نمره دهی هم داشت اما نمی دونم چرا دانشگاه آزاد در این مورد اصلا راه نمیاد. من تجربه ی بچه ها رو خوندم اما تا حالا که برای من اثر نکرده. کسی تجربه ی جدیدی در این رابطه نداره؟
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

Junior Member s2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra-dan نمایش پست ها
    واقعا گرفتن همچین مدرکی از دانشگاه ها آزاد به نظر فتح کوه اورست میاد. هرچی باهاشون صحبت می کنی و توضیح میدی مثل اینکه قانع نمیشن. یکی از دوستان بود که از دانشگاه صنعت نفت فارغ التحصیل شده بود و ریزنمراتش توضیحی راجع به نحوه ی نمره دهی هم داشت اما نمی دونم چرا دانشگاه آزاد در این مورد اصلا راه نمیاد. من تجربه ی بچه ها رو خوندم اما تا حالا که برای من اثر نکرده. کسی تجربه ی جدیدی در این رابطه نداره؟
    چون با این مورد برخورد کردم، تجربه خودم رو میگم، پارسال که دنبال مدارکم بودم با مدیر آموزش ضحبت کردم که بهم نامه بده ، یک پوزخند تحویل داد (حتی با اینکه گفته بودم من پذیرش دارمو کارم گیره و..)
    تضمیم گرفتم با رئیس دانشگاه صحبت کنم، ولی اون هم با شنیدن چنین درخواستی انقد راحت روش رو برگردوند که متوجه شدم راهی نداره.

پ ن : البته با بند پ همه چی حل میشه و هیچ محدودیتی در بندهای قوانین وجود نداره
    you are just another brick in the wall

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

نقل قول نوشته اصلی توسط s2015 نمایش پست ها
    چون با این مورد برخورد کردم، تجربه خودم رو میگم، پارسال که دنبال مدارکم بودم با مدیر آموزش ضحبت کردم که بهم نامه بده ، یک پوزخند تحویل داد (حتی با اینکه گفته بودم من پذیرش دارمو کارم گیره و..)
    تضمیم گرفتم با رئیس دانشگاه صحبت کنم، ولی اون هم با شنیدن چنین درخواستی انقد راحت روش رو برگردوند که متوجه شدم راهی نداره.

پ ن : البته با بند پ همه چی حل میشه و هیچ محدودیتی در بندهای قوانین وجود نداره
    واقعا من هم با همچین برخوردی روبرو شدم. نتیجه ی کار شما چی شد؟ دانشگاه اون طرف بی خیال این مدرک شد یا اینکه نتونستید اپلای کنید برای اون دانشگاه هایی که این مدرک رو خواسته بودن؟

Junior Member s2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra-dan نمایش پست ها
    واقعا من هم با همچین برخوردی روبرو شدم. نتیجه ی کار شما چی شد؟ دانشگاه اون طرف بی خیال این مدرک شد یا اینکه نتونستید اپلای کنید برای اون دانشگاه هایی که این مدرک رو خواسته بودن؟
    من نتونستم ، ولی دوستان دیگه به سبب بند پ تونستن،
    برای همین پینوشت گذاشتم که به این مورد هم فکر کنید
    you are just another brick in the wall

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

نقل قول نوشته اصلی توسط s2015 نمایش پست ها
    من نتونستم ، ولی دوستان دیگه به سبب بند پ تونستن،
    برای همین پینوشت گذاشتم که به این مورد هم فکر کنید
    خواستم یه آپدیت روی این پست بدم. این مدرک خیلی حیاتی نیست مثل توصیه نامه و ریزنمرات و اینها اما ممکنه بعضی جاها شما رو گیر بندازه. دانشگاه های ایران هم بیشترشون در این زمینه همکاری نمی کنن. حالا کاری که من کردم این بود که با یکی از اون دانشگاه ها صحبت کردم و ایشون روال کار رو بر اساس اعتماد مقابل گذاشت و گفت نامه ی رسمی لازم نیست فقط توی انگیزه نامه یا رزومت بنویس تا فلان تاریخ فارغ التحصیل میشی ما قبول داریم. یه دانشگاه دیگه یه کم سخت گیر تر بود. من هم یه نامه ی خیلی ساده تایپ کردم که این دانشجو با این معادل تا حالا این تعداد واحد رو گذرونده با این معدل و اگه بتونه به همین روند توی این دو ترم باقی مونده (تعداد واحدهای باقیمانده رو هم نوشتم) می تونه تا فلان تاریخ با موفقیت فارغ التحصیل شه. بعد هم این مدرک رو بردم پیش مدیر گروه و امضا رو ازش گرفتم.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)