صفحه 156 از 269 نخستنخست ... 56106146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166206256 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,551 تا 1,560 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Senior Member bayazee آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

نقل قول نوشته اصلی توسط heyda نمایش پست ها
    دوستان من می ترسم ویزای همسرم و دخترم دیرتر از من بیاد. می تونم دخترم رو روز مصاحبه ویزای دانشجویی با خودم ببرم؟ موافقت نامه شوهرم چجور سندی هست تو محضر باید انجام بشه و بعد ترجمه؟ لطفا اگه کسی فرمت و یا نمونه ایی داره بزاره ممنون میشممممممممم
    خوب احتمال این هست. هم همزمان اومده برای دوستان هم با تاخیر. تا جایی که من می دونم اگر کسی وقت مصاحبه نداشته باشه نمی تونه همراه شما بیاد داخل.
    موافقت همسر منظورتون برای پاسپورت هست؟ اگر پاسپورت دارید که نمی خواد. ولی در حالت کلی تو محضر بگید اجازه خروج خودشون می دونن چیه انجام می دن. یک نامه می دن در نهایت که می شه باهاش پاسپورت گرفت

ممنون دخترم 5 سالشه گذرنامه داره. منظورم رضایت پدرشه که سفارت می خواد یا نه؟ اینجور سند ها رو تو محضر ثبت می کنن؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان، من 4 ماهه برلینم به عنوان دانشجوی مستر توی هومبولدت. سه ماهه پیش همسر و دختر چندماهه‌ام درخواست ویزای پیوست دادند. الان اداره مهاجرت اینجا نامه زده به من میگه قرارداد خونه، کپی پاسپورت، و قرارداد کاری 6 ماه گذشته و بیمه 5 سال گذشته‌ت را بیار. من موندم یعنی چی این؟ من که دانشجو ام قرارداد کاری از کجا بیارم؟ تو پرونده خانمم گواهی حساب بانکی 80 تومنی بوده. مسئول پرونده تلفن و ایمیل جواب نمیده. وکیل حق مشاوره 100 یورویی میخاد. یه ترمین دارم واسه چند روز دیگه با اداره‌شون، البته نه با مسئول پرونده طبیعتا. وضعیت زجرآوریه بعد از چند ماه انتظار. خواهش میکنم اگه کسی اطلاعی در این رابطه داره کمک کنه یا اگه کسی رو میشناسید که همسر و فرزندش به‌اش ملحق شدند یا با مشکلی مثل من مواجه بوده معرفی کنید تا مشورت بگیرم. دمتون گرم

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده ی

ممنون دخترم 5 سالشه گذرنامه داره. منظورم رضایت پدرشه که سفارت می خواد یا نه؟ اینجور سند ها رو تو محضر ثبت می کنن؟؟؟؟؟؟؟؟
    جواب این سوال در سایت سفارت هست.

http://www.teheran.diplo.de/Vertretu...4hrige__S.html

همه مطالب و مخصوصا بخش ۳ مربوط به سوال شما هست.

ممنون از جوابتون. منظورش از دو درخواست جداگانه یعنی فرم درخواست دو سری پر شود هست؟؟؟؟؟؟فرآیند روادید برای متقاضیان زیر 18 سال

1. روند درخواست
    برای هر یک از فرزندان باید دو درخواست جداگانه پر شود که توسط افراد دارای حق حضانت ( در حالت معمول، والدین) امضاء شود.

ممنون از جوابتون. منظورش از دو درخواست جداگانه یعنی فرم درخواست دو سری پر شود هست؟؟؟؟؟؟فرآیند روادید برای متقاضیان زیر 18 سال

1. روند درخواست
    برای هر یک از فرزندان باید دو درخواست جداگانه پر شود که توسط افراد دارای حق حضانت ( در حالت معمول، والدین) امضاء شود.
    برای اقامت از فرم درخواست ۲ برگه پر باید بشه. برای همه افراد. یکیش در سری اول و اونیکی در سری دوم که کپی سری اول هست. احتمالا برای این مورد هم همینطوره

Junior Member

سلام دوستان
    کسی هست درباره سیستم جدید وقت دهی سفارت اطلاع داشته باشه یکی از دوستان تجربه شون رو گذاشته بودن خوندم
    من ثبت نام کردم واسم ایمیل اولی هم اومده ولی الان 5 هفته ست که هنوز خبری نشده از ایمیل دومی کسی تجربه اینو داره لطفا راهنمایی کنید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shora88 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی هست درباره سیستم جدید وقت دهی سفارت اطلاع داشته باشه یکی از دوستان تجربه شون رو گذاشته بودن خوندم
    من ثبت نام کردم واسم ایمیل اولی هم اومده ولی الان 5 هفته ست که هنوز خبری نشده از ایمیل دومی کسی تجربه اینو داره لطفا راهنمایی کنید
    الان چون فصل شلوغی سفارته ایمیل دوم ممکنه دیر بیاد. ولی حداکثر بین 1.5 تا 2 ماه طول میکشه تا ایمیل دوم بیاد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر

با سلام. یک سوال داشتم. اگر نوبت مصاحبه همراه زودتر از وقت مصاحبه نفر اصلی باشه مشکل ایجاد می کنه؟ در اینصورت راهکار چیست؟ ما هر دو یک روز برای نوبت اقدام کردیم. الان وقت مصاحبه همسرم که به عنوان همراه اقدام کرده مشخص شده برای بنده خیر. لطفا راهنمایی بفرمایید.

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر،

دوستان فردی که ویزاش پیوست به همسرهست میتونه بعداز ورود به آلمان، بدون مشکل به ایران رفت و آمد کنه؟
    ویزای همسرم پیوست 90روزه هست قراره چندهفته بعداز ورودمون به آلمان برای انجام چندتا کار واسه چند روز برگرده ایران. من شنیدم بایدتا3ماه آلمان بمونه بعد سفر کنه وگرنه دیگه نمیتونه از ایران بیاد آلمان ودوباره باید واسش دعوتنامه بفرستم.آیاهمچین چیزی درسته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)