صفحه 267 از 269 نخستنخست ... 167217257258259260261262263264265266267268269 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,661 تا 2,670 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

نقل قول نوشته اصلی توسط Nona86 نمایش پست ها
    سلام، من سایت سفارت آلمان رو نگاه کردم و دیدم که درخواست ویزا برای پیوست به خانواده از ۱۵ تیر بررسی میشه. چند تا سوال دارم.
    ۱- ایا درخواست ویزا برای ازدواج در آلمان هم بررسی میشه یا نه؟ منظورم Eheschließung Visum هست.
    ۲- نحوه گرفتن وقت مصاحبه مثل سابقه؟ چون در قسمت توضیحات نوشته مدارک رو به ایمیل سفارت بفرستین در صورتیکه شرایط مورد نظر رو داشته باشین براتون وقت ویژه داده میشه.
    ۳- امتحان آلمانی در موسسه گوته تا ۳۰ مرداد برگزار نمیشه پس چطور مدرک زبان المانی که برای گرفتن ویزا لازمه بگیریم؟
    ۴- اگه یه نفر ایرانی که در ایران زندگی میکنه با یه نفر المانی که مقیم المان هست بخواد در المان ازدواج کنه روند کار به چه صورتی هست؟ منظورم اون فرد المانی و اون فرد ایرانی هر کدوم باید چیکار کنه؟

اگه دقت کرده باشی نوشته شامل افرادی که قبلا وقت سفارت گرفته بودن و از سوی سفارت کنسل شده و ایمیل کنسلی دارن می تونن اقدام کنن. البته شماهم وقت بگیر احتمالا زمان مصاحبه ت طولانی تر میشه. چون باید به قبلی ها رسیدگی کنن.
    برای گرفتن وقت درصورتی که قبلا وقت شما کنسل نشده ، مثل قبل اقدام کنید.
    متاسفانه باید صبر کنید تا گوته باز بشه راه دیگه ای نداره . این مشکل رو منم دارم.
    تمام مراحل رو شما باید از ایران پیش ببرید تا پرونده شما بره آلمان و مدارک مورد نیاز و از همسرتون بگیرن. البته اگر همسر شما پاسپورت قرمز داشته باشن روند رسیدگی به پرونده شما راحت تر خواهد بود.

Junior Member

دوستان کسی ویزای پیوست گرفته به تازگی؟
    از مصاحبه تا ویزا چقدر طول میکشه؟

Junior Member

سلام دوستان من پاسپورتم از 25 فبریه سفارت آلمان مونده برای ویزای دانشجوییم ، پذیرشم رو به خاطر کرونا کنسل کردم ، میتونم قبل اعلام نتیجه پاسپورتم رو بگیرم از سفارت ؟

Junior Member

شما کنسل کردید یا دانشگاه کنسل کرده؟

Junior Member

گفن دیفر کن قبول نکردم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ak360 نمایش پست ها
    سلام دوستان من پاسپورتم از 25 فبریه سفارت آلمان مونده برای ویزای دانشجوییم ، پذیرشم رو به خاطر کرونا کنسل کردم ، میتونم قبل اعلام نتیجه پاسپورتم رو بگیرم از سفارت ؟
    سلام
    بله، شما هر زمان که بخواین می تونین برین بگین من پاسپورتمو لازم دارم. البته اگر کلا قصد انصراف دارین، به نظرم اینو کتبی بهشون اطلاع بدین، مثلا با نامه یا ایمیل یا هرچی. اما اگر کنسل هم نکرده بودین، بازم حق داشتین برین بگین من پاسپورتمو می خوام، می برمش، دوباره میارمش مثلا یه هفته دیگه. اما خب شما که کلا میخواین پس بگیرین دیگه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

Ehefähigkeitsbescheinigung همون گواهی تجرده یا نه؟ برای ازدواج در آلمان باید این مدرک رو در ایران تهیه کنم و بفرستم برای نامزدم، برای Eheschließung anmeldung در اداره Standesamt لازم داره. کسی هست بدونه این مدرک دقیقا چیه و از کجا باید تهیه کنم؟

سلام. دوستان من وقت سفارت دارم چند روز دیگه. آیا همسرم هم میتونن با من بیان سفارت برای ویزا یا اینکه ایشون باید وقت جدا بگیرن؟ اصلا روال به چه ترتیب هست؟ ایا هر دو با هم میتونیم ویزا بگیریم یا باید اول من بگیرم بعد ایشون؟ در ضمن من قرار هست ویزای کاری از طریق کمپانی بگیرم.

Moderator

رشته و دانشگاه
    MSc MIS - Shiraz University

سلام امید عزیز
    ویزای کار معمولی امکان حضور همزمان نداره مگر اینکه اتفاقی هر دو در یک روز باشید. منطقی هم هست چون شما هنوز اقامت ندارید که بخواین پیوست بگیرید. شما برای خانمتون وقت سفارت بگیرید، بعدش کد مربوطه رو برای کارفرما بفرستید و بنویسید درخواست میکنم همسرم با من بیان و این کد ایشون هست . کارفرما به سفارت نامه میزنه و میگه درخواست ما این است که همکارمون با همسرشون بیان، سفارت اگر صلاح بدونه وقت شمارو در یک زمان قرار میده. دقت کنید که همسرتون بدون داشتن وقت در اون تاریخ و ساعت امکان حضور در سفارت رو ندارند. اگر حقوق و پوزیشن شغلی شما به بلوکارت بخوره همسر شما میتونن با شما وقت سفارت داشته باشن و مشکلی نیست. ضمناً برای پیوست همسرتون هم باید مدرک زبان A1 داشته باشن که اگر بلوکارتی باشین این رو هم نمیخواد.

موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط omidghiasvand نمایش پست ها
    سلام. دوستان من وقت سفارت دارم چند روز دیگه. آیا همسرم هم میتونن با من بیان سفارت برای ویزا یا اینکه ایشون باید وقت جدا بگیرن؟ اصلا روال به چه ترتیب هست؟ ایا هر دو با هم میتونیم ویزا بگیریم یا باید اول من بگیرم بعد ایشون؟ در ضمن من قرار هست ویزای کاری از طریق کمپانی بگیرم.
    ویرایش توسط blue_shift59 : August 6th, 2020 در ساعت 10:20 PM

Junior Member

سلام به همه
    من قبل از این اوضاع کرونا توی وب سایت سفارت می خوندم که مدت زمان انتظار وقت ویزا پیوست خانواده شده ۲.۵ ماه. کسی بوده که با این زمان وقت گرفته باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)