نقل قول نوشته اصلی توسط taraneh8466 نمایش پست ها
سلام بچه ها، من كل صفحه هاي اين قسمت رو خوندم، با هر جواب گاهي شاد مي شدم گاهي استرس مي گرفتم.
من و همسرم اول تابستون با هم در خواست دانشجويي داديم، ويزاي من اومد و مال همسرم رد شد. اعتراض زديم و دوباره ريجكت شد. من الان در آلمان هستم. ٢ ماه كه اومدم كارت اقامت بلند مدتم تا اكتبر ٢٠١٥ اعتبار داره. مستر مي خونم، يك سال اول دوره آمادگي هستم. زبان مي خونم. اما دانشجوي مشروط نيستم دانشجوي رسمي هستم. ١٠٠٠٠€ همراهم هست و همسرم هم ٨٠٠٠€ داره. توو اين چند روزه خودم رفتم اداره خارجي ها و حتي با ماموري( اگه همسرم بره سفارت با پرونده پيوست) پرونده همسرم ميره زير دستش هم حرف زدم. گويا مشكلي ندارم از طرف براي ويزا، چون بهش گفتم ويزاي دانشجويي همسرم ريجكت شده . ايم و سال تولدسو گرفت زد تر سيستمش پرونده همسرم رو نگاه كرد و گفت شكايت رسمي مي كردين. گفتم كرديم بازم ريجكت شد. گفت از همين طريق familienzusammenfürhung (پيوست به خانواده) اقدام كن.
اين آقاه پرونده رو خيلي ساده تر از اين حرفا مي ديد. اما بخاطر اينكه همسر من ٢ بار ريجكت شده خيلي استرس داريم دوباره ريجكت بشه، كلا مي ترسيم الان از سفارت.
تجربتون نظرتون كلا چيه، پيشنهادي دارين كه فكر مي كنيد كمكمون مي كنه خيلي ممنون مي شم بگيد بهمون. من از دوره مستر استرس دارم.
خلاصه كلي غمگينم از اين دوريه اجباري
راستي ما ٢ سال ازدواج كرديم.
سلام علت ریجکت شدنش رو نگفتن؟