صفحه 266 از 269 نخستنخست ... 166216256257258259260261262263264265266267268269 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,651 تا 2,660 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

من برای ویزای پیوست همسرم با اوسلندا بهورده تماس کرفتم و به من جواب دادن که از سپتامبر ۲۰۱۹ مدارک اقامت شما رو در المان و پرینت خساب بانکی همسرتون رو درخواست دادیم که سفارت بفرسته که بررسی کنیم هنوز نفرستادن ،لطفا با سفارت تماس بگیرید که این مدارک رو بفرستن . در حالی که همسرم اون مدارک رو توی صندوق دم سفارت انداخته و من هم اسکنش رو ایمیل کردم تا الان چهار بار اون مدارک رو برای سفارت فرستادیم ... اما نه سفارت گفته گرغتیم نه زنگ زده بگه مدارک ناقصه نه هیچ جوابی در صورتی که امروز بیشتر از یکساله که از مصاحبه همسرم میگذره .
    خواهش میکنم اگه کسی به جز ایمیل راهی برای تماس با سفارت داره من رو راهنمایی کنه.

Junior Member

ایا سفارت المان شماره ای داره که جواب بدن و یک وکیل المانی بتونه باهاشون صحبت کنه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط booran2014 نمایش پست ها
    ایا سفارت المان شماره ای داره که جواب بدن و یک وکیل المانی بتونه باهاشون صحبت کنه ؟
    سلام وقتتون بخیر
    سفارت شماره هاشو توی سایت گذاشته اما از اونجایی که اعلام کرده تعطیله و فقط اونایی که ویزا شدن از قبل میتونن توی تاریخ های مقرر شده برن بقیه بخشها کاری انجام نمیدن .
    باید منتظر باشید تا سفارت باز بشه و بهشون زنگ بزنید یا ایمیل بدید. ایمیل هم حتما باید به آلمانی باشه تا جواب بگیرید. البته زمانی هم که همه چی عادی بود جواب نمیدادن ..
    باید منتظر باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Helia9372 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    نامزد من دوسال و نه ماهه با ویزای دانشجویی المانه و در شهر کلاوستهال در مقطع ارشد مشغول به تحصیل در رشته کامپیوتر هست و در یه شرکت مرتبط با رشته اش هم در هانوفر کار میکنه
    من مدرک زبان ب یک دارم و قراره ده هزار یورو رو درایران نامه بانک ببرم سفارت
    ،بعد از باز شدن مرزها تصمیم داریم ازدواج کنیم و ویزای پیوست اقدام کنیم ، از طرفی ما از پنج سال پیش در رابطه باهم بودیم و دوسال و نیم هم نامزد بودیم و عکس و مدارک برا اثبات صوری نبودن ازدواج کامل داریم ،هم ایمیلامون هم اینستاگرام و ... ایا ممکنه سفارت گیر بده بهمون یا اذیت کنه و ویزا نده چون بعد از رفتن ایشون عقد کردیم؟ اگر تجربه ای دارید لطف کنید بگید که چجور سفارت رو قانع کنیم که چرا زودتر عقد نکردیم ، چی بگیم که قانع کننده باشه ، ما زودتر نمیتونستیم عقد کنیم چون همسرم تازه دانشجو شده بود کار نداشت و با گرونی یورو و ... تصمیم چرفتیم کمی صبر کنیم تا اوضاع مالی اوکی بشه و ازدواج کنیم ، به سفارت چی بگیم که منفی تلقی نشه و راحت بهمون ویزا بدن
    ممنون
    دوست عزیز سلام
    اصلا نگرانی نداشته باشید
    اگه همسرتون بتونه خونه و کارشو اونجا اوکی کنه هیچ مشکلی نخواهید برای پیوست داشت.

Moderator

رشته و دانشگاه
    MSc MIS - Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط Azineda نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال برای یکی از دوستان پیش اومده که اگه در امتحان گوته سطح A1 نمره قبولی نگیره ولی برای سفارت گواهی گوته رو ببره آیا امکان این که ریجکت بشه هست یا نه؟ یا حتما باید نمره قبولی داشته باشه؟

ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره توی همین فروم بگه .
    متوجه نمیشم ! یعنی گواهی مردودی ببرند سفارت ؟ سفارت مدرک زبان A1 میخواهد که نشان دهد ایشان میتوند در این سطح امور روزانه خودش مثل معرفی، خرید و آدرس پرسیدن را انجام دهد. پس هر چیزی جز مدرک قبولی امتحان مردود است مگر اینکه حکم پزشکی بگیرند که اصلاً نمی توانند یاد بگیرند آن هم بعد از چندین بار رد شدن در امتحان تحت شرایطی امکان دارد و سفارت هم معلوم نیست قبول بکند یا نکند.

درود
    من دانشجوی دکتری هستم بدون قرارداد و الان بعد از 3 ماه، اقامت دو ساله بهم دادند.
    اگر بخوام با نامزدم ازدواج کنیم بغد از عقدمون آیا امکان پیوست ایشون وجود داره؟
    خودش تمکن ارائه میده.
    ممنون میشم دقیق پاسخ بدهید.
    با تشکر

Moderator

رشته و دانشگاه
    MSc MIS - Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط Vandadhormoz نمایش پست ها
    درود
    من دانشجوی دکتری هستم بدون قرارداد و الان بعد از 3 ماه، اقامت دو ساله بهم دادند.
    اگر بخوام با نامزدم ازدواج کنیم بغد از عقدمون آیا امکان پیوست ایشون وجود داره؟
    خودش تمکن ارائه میده.
    ممنون میشم دقیق پاسخ بدهید.
    با تشکر
    تا جاییکه من دیدم و شنیدم حداقل باید دوسال از عقد شما گذشته باشه مگر اینکه بلوکارت داشته باشید. اما این سایت رو ببینید . چند تا نکته در پاسخشون نهفته هست. گفته اگر در زمان گرفتن حق اقامت، ازدواج کرده باشی و همینطور گفته دانجو باید بتواند خرج همسر رو هم علاوه بر خودش بدهد. پس باید برید قانون رو بخونید ببینید آیا دو سالی که گفتم درست بوده یا خیر و در ضمن تمکن مالی همسر محترمتون لازم نیست بلکه شما باید به دولت آلمان نشان دهید که حقوق شما یا پشتوانه مالی شما کفایت خواهد کرد. آرزو میکنم به زودی زود عقد کنید و این دوری هم تمام بشه. اینجا هم شیرینی پخش کنید

Junior Member

سلام، من سایت سفارت آلمان رو نگاه کردم و دیدم که درخواست ویزا برای پیوست به خانواده از ۱۵ تیر بررسی میشه. چند تا سوال دارم.
    ۱- ایا درخواست ویزا برای ازدواج در آلمان هم بررسی میشه یا نه؟ منظورم Eheschließung Visum هست.
    ۲- نحوه گرفتن وقت مصاحبه مثل سابقه؟ چون در قسمت توضیحات نوشته مدارک رو به ایمیل سفارت بفرستین در صورتیکه شرایط مورد نظر رو داشته باشین براتون وقت ویژه داده میشه.
    ۳- امتحان آلمانی در موسسه گوته تا ۳۰ مرداد برگزار نمیشه پس چطور مدرک زبان المانی که برای گرفتن ویزا لازمه بگیریم؟
    ۴- اگه یه نفر ایرانی که در ایران زندگی میکنه با یه نفر المانی که مقیم المان هست بخواد در المان ازدواج کنه روند کار به چه صورتی هست؟ منظورم اون فرد المانی و اون فرد ایرانی هر کدوم باید چیکار کنه؟

Junior Member

مدرک A1 تا چند مدت اعتبار داره؟ در متن آلمانی هیچ اشاره ای به این موضوع نشده ولی در متن ترجمه شده فارسی گفته شده مدرک المانی A1 که از تاریخ صدور آن کمتر از یک سال گذشته باشد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nona86 نمایش پست ها
    مدرک A1 تا چند مدت اعتبار داره؟ در متن آلمانی هیچ اشاره ای به این موضوع نشده ولی در متن ترجمه شده فارسی گفته شده مدرک المانی A1 که از تاریخ صدور آن کمتر از یک سال گذشته باشد.
    تمام مدارک زبان آلمانی اعتبار یکساله داره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)