صفحه 262 از 269 نخستنخست ... 162212252253254255256257258259260261262263264265266267268269 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,611 تا 2,620 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

دوستان سلام
    آیا کسی جدیداً برای پیوست به سفارت مراجعه کرده؟
    گفتن ظاهرا برخلاف مدارکی که داخل لیست اعلام کردن (بیمه مسافرتی هنگام صدور ویزا) ازشون روز مصاحبه بیمه هم خواستن.
    میخوام ببینم دوستان دیگه ای که به تازگی مصاحبه شدن هم به این موضوع برخورد کردن یا نه..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Azineda نمایش پست ها
    دوستان سلام
    آیا کسی جدیداً برای پیوست به سفارت مراجعه کرده؟
    گفتن ظاهرا برخلاف مدارکی که داخل لیست اعلام کردن (بیمه مسافرتی هنگام صدور ویزا) ازشون روز مصاحبه بیمه هم خواستن.
    میخوام ببینم دوستان دیگه ای که به تازگی مصاحبه شدن هم به این موضوع برخورد کردن یا نه..
    من هفته پیش برای پیوست اونجا بودم نخیر نیاز نبود نه از بنده و نه از ۲ نفر دیگه که مثل بنده بودن بیمه نخاستن

Junior Member

سلام زمانی که جواب مثبت ویزا میاد تاریخ ورودمون دست خودمونه یا سفارت میگه از کی..
    و اگه دست خودمونه میشه ۶ ماه بعد زد یا محدودیت داره؟؟

Member moyamos آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CE

سلام دوستان گرامی،

من همراه همسر و بچه ۳ سال‌ام داریم همزمان برای ویزا اقدام می‌کنیم. توی سایت سفارت یه صفحه‌ایی وجود داره:

https://teheran.diplo.de/ir-fa/servi...eise/-/2074650

که فرآیند روادید برای متقاضیان زیر 18 سال رو توضیح داده و درخواست کرده که یک موافقتنامه افراد دارای حق حضانت تنظیم بشه و به سفارت ارائه بشه. ولی توی فرم
    "راهنما جهت درخواست روادید پیوست به خانواده برای سفر به نزد همسر (و همراهی فرزندان)"

https://teheran.diplo.de/blob/207411...2/fzf-data.pdf

چنین موافقتنامه‌ایی رو درخواست نکرده. دوستانی که مطلع هستند میشه من رو راهنمایی کنند که آیا باید همچین موافقتنامه‌ای تنظیم بشه یا نه وقتی قرار هست فرزند سه ساله همراه پدر و مادر سفر کنه؟

ممنونم.

Junior Member

دوستان سلام

آیا کسی میتونه در ارتباط با پیوست subsidiär Schutzberechtigt یا همون حفاظت حمایتی اطلاعاتی بده؟
    فرق ش با بقیه چیه و به چه علت باید جداگانه وقت سفارت گرفته بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    برای ویزای پیوست به همسر هم آیا لازمه که مدارک دانشگاهی رو آزاد و ترجمه کرده باشیم؟ در مدارک چیزی ننوشته اما من از برخی شنیدم که نیازه! مطمئن نیستم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط philotheo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای ویزای پیوست به همسر هم آیا لازمه که مدارک دانشگاهی رو آزاد و ترجمه کرده باشیم؟ در مدارک چیزی ننوشته اما من از برخی شنیدم که نیازه! مطمئن نیستم.

نه نیاز نیست

Junior Member

سلام دوستان چون اعضای این سایت همیشه پاسخگوی سوالات من بودند و من رو راهنمایی کردند وظیفه خودم دونستم که تجربه پیوست خودم رو براتون به اشتراک بذارم
    همسر من پاس آبی داره و سال ۲۰۱۵ به آلمان مهاجرت کرده،و ساکن شهر کِل ایالت بادن وورتمبرگ هست
    تاریخ عقد ما آگوست ۲۰۱۹ هست یعنی ۴سال بعد از مهاجرت ایشون
    من ۱۵ ماه مِی درخواستم رو برای گرفتن وقت مصاحبه توی سایت سفارت ثبت کردم و همون روز ایمیل اول برام ارسال شد
    ایمیل دوم ۳ نوامبر به دستم رسید و برای ۲۴ نوامبر بهم وقت مصاحبه داده بودن
    من یه هفته قبل از وقت مصاحبه م رفتم مدارک رو تایید کردم،با توجه به این که توی خود سایت نوشته بودن کپی تایید شده ترجمه مدارک رو توی دسته اول بذارید،اما من محض احتیاط هم اصل ترجمه رو تایید کردم و هم کپی رو
    روز مصاحبه آفیسر کپی های تایید شده رو قبول نکرد و گفت اصل رو بده
    منم اصل ترجمه تایید شده رو توی دسته اول تحویل دادم و کپی که از اصل تایید شده گرفته بودم(بطوری که مهرسفارت هم کپی گرفته شده بود) تحویل دادم
    چون که عقد ما غیابی انجام شده بود ازم پرسید تاحالا همو دیدین یا نه که منم گفتم بله و ازم تاریخ سفر هامون رو پرسید
    بعدش سوالایی مثل کی و چطور آشنا شدین؟چند وقته ازدواج کردین؟شغل همسرت چیه؟خونتون توی آلمان چند تا اتاق داره؟ پرسید
    در تاریخ ۲۷ نوامبر یعنی سه روز بعد از مصاحبه نامه ای به همسرم از طرف اداره مهاجرت ارسال شده بود که توش گفته بودن سه تا فیش حقوقی آخر،قرارداد خونه و قرارداد کارش رو تحویل بده،همسرم هم روز بعد همه رو تحویل داده بود
    ۱۹ دسامبر هم بارکد من توی پی دی اف نتیجه مثبت ویزا اعلام شد
    با آرزوی موفقیت برای همه شما عزیزان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nikinikson نمایش پست ها
    سلام دوستان چون اعضای این سایت همیشه پاسخگوی سوالات من بودند و من رو راهنمایی کردند وظیفه خودم دونستم که تجربه پیوست خودم رو براتون به اشتراک بذارم
    همسر من پاس آبی داره و سال ۲۰۱۵ به آلمان مهاجرت کرده،و ساکن شهر کِل ایالت بادن وورتمبرگ هست
    تاریخ عقد ما آگوست ۲۰۱۹ هست یعنی ۴سال بعد از مهاجرت ایشون
    من ۱۵ ماه مِی درخواستم رو برای گرفتن وقت مصاحبه توی سایت سفارت ثبت کردم و همون روز ایمیل اول برام ارسال شد
    ایمیل دوم ۳ نوامبر به دستم رسید و برای ۲۴ نوامبر بهم وقت مصاحبه داده بودن
    من یه هفته قبل از وقت مصاحبه م رفتم مدارک رو تایید کردم،با توجه به این که توی خود سایت نوشته بودن کپی تایید شده ترجمه مدارک رو توی دسته اول بذارید،اما من محض احتیاط هم اصل ترجمه رو تایید کردم و هم کپی رو
    روز مصاحبه آفیسر کپی های تایید شده رو قبول نکرد و گفت اصل رو بده
    منم اصل ترجمه تایید شده رو توی دسته اول تحویل دادم و کپی که از اصل تایید شده گرفته بودم(بطوری که مهرسفارت هم کپی گرفته شده بود) تحویل دادم
    چون که عقد ما غیابی انجام شده بود ازم پرسید تاحالا همو دیدین یا نه که منم گفتم بله و ازم تاریخ سفر هامون رو پرسید
    بعدش سوالایی مثل کی و چطور آشنا شدین؟چند وقته ازدواج کردین؟شغل همسرت چیه؟خونتون توی آلمان چند تا اتاق داره؟ پرسید
    در تاریخ ۲۷ نوامبر یعنی سه روز بعد از مصاحبه نامه ای به همسرم از طرف اداره مهاجرت ارسال شده بود که توش گفته بودن سه تا فیش حقوقی آخر،قرارداد خونه و قرارداد کارش رو تحویل بده،همسرم هم روز بعد همه رو تحویل داده بود
    ۱۹ دسامبر هم بارکد من توی پی دی اف نتیجه مثبت ویزا اعلام شد
    با آرزوی موفقیت برای همه شما عزیزان

با آرزوی خوشبختی و موفقیت های روز افزون
    هم برای شما و هم برای تمامی دوستان

سلام
    ببخشید من یه سوالی دارم پاسخ سفارت به چه صورت هست ایمیل یا تماس؟
    من سه ماهه برای مصاحبه رفتم (پیوست به خانواده)ولی هنوز جوابی نگرفتم
    در سایت سفارت این مطلب قرار دارد (درخواستهایی که به آنها پاسخ مثبت داده شده را میتوانید با وارد کردن شماره رهگیری (بارکد) شش رقمی در صفحهی اینترنتی سفارت مشاهد نمایید. ممکن هم هست که تلفنی با شما تماس گرفته شود. درصورت رد درخواست هم باز این موضوع به اطلاعتان خواهد رسید.)
    لطفا راجع به شماره رهگیری و لینکی که از طریق آن بتوان درخواست را پیگیری کرد اگر اطلاعاتی دارید راهنماییم کنید
    ویرایش توسط Mozhgankhanom : December 26th, 2019 در ساعت 04:42 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)