صفحه 132 از 269 نخستنخست ... 3282122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142182232 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,311 تا 1,320 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

سلام من هم دقیقا وضعیت شما را داشتم. برای همسر و فرزندانم وقت پیوست خانواده گرفتم سفارت ویزای همگی را یک روز داد.

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

برای گرفتن ویزای همراه (برای همسر دانشجو) همسر حتماً باید مدرک زبان آلمانی ارائه بده؟ یعنی بدون مدرک زبان آلمانی نمیشه؟!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_saeid نمایش پست ها
    برای گرفتن ویزای همراه (برای همسر دانشجو) همسر حتماً باید مدرک زبان آلمانی ارائه بده؟ یعنی بدون مدرک زبان آلمانی نمیشه؟!
    تو بعضی ایالت ها اگه طرف مدرک دانشگاهی داشته باشه، نیازی به مدرک آلمانی نداره.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام
    منم هم امروز بعد از 12 هفته اداره مهاجرت شهری که همسرم هستند جوابی مشابه جواب شما داده و هر چقدر مشخصات من رو در سیستم جستجو کردن موردی نیافتن و گفتن که مدارک من به دستشون نرسیده. الان اداره مهاجرت شهری که همسرم هستند از ما خواستن از سفارت پیگیری کنیم.
    میخواستم ببینم مشکل شما بعد از تماس با سفارت مرتفع شد؟ و بعذ از چند وقت ویزای همراه رو دریافت کردید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinalavi نمایش پست ها
    سلام من هم دقیقا وضعیت شما را داشتم. برای همسر و فرزندانم وقت پیوست خانواده گرفتم سفارت ویزای همگی را یک روز داد.
    سلام. خیلی ممنونم از پاسخ شما. یک سوال دیگه. آیا باید پاسپورت تو این مدت تو سفارتخونه بمونه؟

سلام. بعد از مصاحبه تا صدور ویزا پاسپورت نزد خودتون باقی میمونه تا سفارت جواب ویزاتون رو اعلام کنه. بعد برای صدور ویزا پاس رو برای سفارت میبرید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jahangir نمایش پست ها
    سلام. بعد از مصاحبه تا صدور ویزا پاسپورت نزد خودتون باقی میمونه تا سفارت جواب ویزاتون رو اعلام کنه. بعد برای صدور ویزا پاس رو برای سفارت میبرید
    سلام . ممنونم. پس من مطمئن باشم دیگه. چون برای 3 روز بعدش بلیط برای ترکیه دارم.

Junior Member

با سلام
    خواهش می کنم اگه می دونید کمک کنید. برای ویزای همراه که همزمان با ویزای متخصصین مهمان اقدام شده است برای کارت شناسایی همسر در آلمان و موقعیت اقامت همسر در آلمان چه مدارکی باید ارایه شود؟ من و همسرم می خواهیم همزمان سفر کنیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosoya نمایش پست ها
    با سلام
    خواهش می کنم اگه می دونید کمک کنید. برای ویزای همراه که همزمان با ویزای متخصصین مهمان اقدام شده است برای کارت شناسایی همسر در آلمان و موقعیت اقامت همسر در آلمان چه مدارکی باید ارایه شود؟ من و همسرم می خواهیم همزمان سفر کنیم.
    این مدارک برای وقتیه که نفر اصلی خودش تو آلمان باشه. در غیر اینصورت لازم نیست. ما جای وضعیت اقامت یک کپی از رسید سفارت که شماره نفر اصلی درش نوشته شده و بعد مصاحبه می دهند رو داخل مدارک همراه گذاشتیم.

Junior Member

سلام من چند تاسوال داشتم همسر من20 ساله در آلمان هست و تابعیت آلمان رو داره و من برای الحاق به همسر مصاحبه کردم و برای شوهرم نامه اومده که فیش حقوقی 6ماه و قرار داد خونه و مدارکهای دیگر رو میخواد و با توجه به اینکه شوهر من 9ماه پیش کار آزاد داشته و خودش کارفرمای خودش بودهself employe بوده ولی کارشو عوض کرده و حدودا 3ماهه که استخدام یه شرکت معتبر شده به صورت دایمی که فعلا قراردادش 6ماهه آزمایشی هست که بعدش دایمی میکنن چون دستورالعمل شرکتشونه که تمام استخدامهای دایمی اول باید 6ماهه و آزمایشی باشه و بعد دایمی الان که فیش حقوقی 6ماه رو میخوان شوهرم چون تازه استخدام شده فیش 3ما هه رو داره اگه فیش 3ماه رو ببره بعلاوه صورتحسابهای کار آزاد 8ماه پیشش رو آیا تاثیری روی نتیجه ویزا داره ؟؟؟ درضمن در نامه تا آخر ماه نوامبروقت دادنکه مدارکو ببره سوال دیگم اینه دست نگه داریم تا آخر ماه نوامبر ت عداد فیشهای حقوقی به 5ماه برسه ببره مدارکو یا با فیش 3ماه اقدام کنه و سوال دیگم اینه به مدت قرارداد گیر میدن ؟؟چون 6ماهه و طبق قوانین شرکت بعدش دایم میشه ؟!آخرین سوالم اینه که چون شوهر من تابعیت آلمانو داره ازش فیش 6ماه رو خواستن اگه پاس آلمانی داشت فیش 3ماه کافی بود؟؟؟ خواهش میکنم کسی اگه اطلاعاتی داره بگه من خیلی استرس دارم کسی بوده که شوهرش با وجود داشتن تابعیت طولانی این مدارکو نخواسته باشن ازش یا اینارو خواستن طبیعیه چون شهر شوهرم برلینه اونجا فیش 6ماه رو میخوان چون شهر به شهر فرق داره اگه کسی تجربه برلین داره لطف کنه جواب بده!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)